1190 Adventure-nabildani Strom

Autor pikas, Studeni 22, 2020, 17:18:52

« natrag - naprijed »

pikas

[emoji123][emoji6]

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk


Ćoso

[emoji1320]Ovaj prvi vozi neki invalid

zare


pikas

Citat: Ćoso  u Studeni 27, 2020, 08:06:20
[emoji1320]Ovaj prvi vozi neki invalid
Ne ali je lik sjebo nogu na putovanju pa ima pomagala sa sobom.. Inače uvijek putuje sa ženom i putnici su na duge staze...

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk


pikas


Bagy

mob: 095/573-6874

Grba

Bagy onda na proljeće piva kod Bernarda u Otrovancu  :gimme5:
098 737 604

zorro

Citat: Bagy  u Studeni 27, 2020, 08:55:32
A jesi pratio ovu dvojicu?

https://www.motopuls.com/index.php/motopuls-novosti/item/4051-oko-svijeta-panamericana-11

Btw, Dominic mi je frend...
Pratio Petra dok je bio na tenerki..mislim da ga je tad pratila cijela HR i šire..što se vidjelo po dočeku ..i to mi je bilo ok. Nakon toga ovo putovanje sa sponzorskim KTM-ovima je bilo  nepopračeno..taj tvoj frend je navodno odustao..Petar ostao u nekom plemenu..što već..neam pojma :huh:
KAKO JE TO UOPĆE ZAVRŠILO NA KRAJU  :misli:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Grba

Petar se oženil za indijanku iz Kolumbije. Ona 1,5m, on 2m  :). Nasljedil je biznis od starog, dvorci na napuhavanje itd, obilazi gradove po Hr. Vidimo se u Samoboru 2x godišnje kad dođe.
098 737 604

zorro

Citat: Grba  u Studeni 27, 2020, 09:37:07
Petar se oženil za indijanku iz Kolumbije. Ona 1,5m, on 2m  :). Nasljedil je biznis od starog, dvorci na napuhavanje itd, obilazi gradove po Hr. Vidimo se u Samoboru 2x godišnje kad dođe.
jooooj da..ti dvorci na napuhavanje po sajmovima..sad mi se pari da si mi to pričao kad si bio u Brestovcu  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Citat: Grba  u Studeni 27, 2020, 09:08:17
Bagy onda na proljeće piva kod Bernarda u Otrovancu  :gimme5:

I onda turneja po Otrovanskom bregu!  :vino:  :moto2:  :vino:  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Fantom

Pikas neznam dali jos vozis ovog ktm-@. Kako ti se pokazao (ima li neku urodjenu manu na koju bi trebao obratiti paznju) jer bi ga trazio sa malo kilometara ne novog, a takvih ima dosta na prodaju jer raji zine guzica za avanturom i bijegom od svakodnevnih obaveza, a nemaju vremena ni zenu pojebat kako dolikuje !
 
Puno je to novca u Danskoj za nov motor kome bi za glavno jelo servirao Zelengoru i tako te vukojebine. Znaci no mercy!

Bagy

Citat: Fantom  u Kolovoz 23, 2023, 07:35:13Pikas neznam dali jos vozis ovog ktm-@. Kako ti se pokazao (ima li neku urodjenu manu na koju bi trebao obratiti paznju) jer bi ga trazio sa malo kilometara ne novog, a takvih ima dosta na prodaju jer raji zine guzica za avanturom i bijegom od svakodnevnih obaveza, a nemaju vremena ni zenu pojebat kako dolikuje !
 
Puno je to novca u Danskoj za nov motor kome bi za glavno jelo servirao Zelengoru i tako te vukojebine. Znaci no mercy!

Zanimljivo, baš sam mu jučer poslao poruku s istim pitanjima!  :smijeh:
mob: 095/573-6874