Papir za WC

Autor Paf, Prosinac 15, 2020, 18:09:42

« natrag - naprijed »

Paf

    :)   Danas sam otkrio nesto novo,vise nigdje ne idem bez role wc papira u kuferu,isao sam djir prema Benkovcu i negdje na pola odjednom mi drob pocea kolutati,odma stajanje sa strane,i trkom u shumu...dok sam sve skinia sa sebe,tocno u sekund na vrime  :butt:...uuffffff...kaa novi.,preporod...,onda srica da je bilo velikog lisca pa je posluzilo,navukao se i nastavio ka novi jos malo djirati...  ;)   
                                                                                           Dali se vama to nekad dogodilo...,pogotovo bilo je lijepo vrijeme...da je bila kakva kisa...bilo bi zahebano...  :misli:

Black Betty

.....ovo preljeva svaku čašu,neukus,neodgoj i bezobrazluk....


Aj bok :thumbdown:
Prepostavka je majka zajeba

Paf

Citat: Black Betty  u Prosinac 15, 2020, 18:12:52
.....ovo preljeva svaku čašu,neukus,neodgoj i bezobrazluk....


Aj bok :thumbdown:
Paa di je sad greska... je ovo tema...Sve i Svasta ... aaa,svragoon vise...  :kava:

Paf

        Ja mislia da je OK.,malo da se nasmijete,a ti ko na tuti ozbiljan... a,nista,neka Sef ovo obrise...neznam jel ja mogu...  :)

zubakis

Citat: Paf  u Prosinac 15, 2020, 18:09:42
    :)   Danas sam otkrio nesto novo,vise nigdje ne idem bez role wc papira u kuferu,isao sam djir prema Benkovcu i negdje na pola odjednom mi drob pocea kolutati,odma stajanje sa strane,i trkom u shumu...dok sam sve skinia sa sebe,tocno u sekund na vrime  :butt:...uuffffff...kaa novi.,preporod...,onda srica da je bilo velikog lisca pa je posluzilo,navukao se i nastavio ka novi jos malo djirati...  ;)   
                                                                                           Dali se vama to nekad dogodilo...,pogotovo bilo je lijepo vrijeme...da je bila kakva kisa...bilo bi zahebano...  :misli:
Bez slike se ne vridi [emoji1787][emoji1787]

Grba

Vrhunac Pafovanja  :buahaha:
Posro se i natanane opiso postupak.
Molim staviti u temu savjeti na putu  :ebudale:
098 737 604


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:


Bagy

Citat: Black Betty  u Prosinac 15, 2020, 18:12:52
.....ovo preljeva svaku čašu,neukus,neodgoj i bezobrazluk....


Aj bok :thumbdown:

Tip je trolčina na kvadrat, a vi se upecali - prca nas u mozak sve po redu (osim onih koju ga ignoriraju) i srozava kvalitetu i ugled ovog foruma! HALO ADMINISTRATORI - PA DOKLE VIŠE!!!  :samaranje:
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Bagy  u Prosinac 15, 2020, 20:25:06
Tip je trolčina na kvadrat, a vi se upecali - prca nas u mozak sve po redu (osim onih koju ga ignoriraju) i srozava kvalitetu i ugled ovog foruma! HALO ADMINISTRATORI - PA DOKLE VIŠE!!!  :samaranje:
da je bar troll pa haj..onda bi znali šta i kak..al ovo je neka druga ..kak bi Đanija rekao "višlji nivo" .. dijagnoza  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Citat: zorro  u Prosinac 15, 2020, 20:32:28
da je bar troll pa haj..onda bi znali šta i kak..al ovo je neka druga ..kak bi Đanija rekao "višlji nivo" .. dijagnoza  :smijeh:

Postavio sam anketu - pa da vidimo kako ostatak foruma diše...

mob: 095/573-6874

zander

Lako je resiti to sa ignore by Agolac... :ooda:.deluje ko Bensedin 5mg :) i nekako dozivis mir....ne vidis ono sto niko i ne gleda :puke: i nemas los vonj od recenica koje ni najjaci strucnjaci tesko prevode, nego citas normalne recenice, :thumbup: normalni ljudi ih normalno i pisu :thumbup:, naucis ponesto :thumbup:, nasmejes se jako cesto :), imas sa kim razmeniti misljenje o necemu normalnom....sta reci vise?
Normalnima normalno samo treba. Ni vise , a ni manje. :thumbup: :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Paf

 Koje ste vi pojedinci mamine maze,sta sam ja svasta prosa,meni je to sve normalno,ja recen i tako je bilo,bar ne izmisljam...a vi neki koda ne koristite wc papir nikad,ako je nekog uvridila ova tema,ja sam reka neka Sef izbrise i gotovo,ako sam fallia... da smo negdi po putu,i dogodi se da se Drob zakoluta,sta bi ti ... U gace i vozia dalje...bah...,stvarno ja ce cudim nekim vama,a vi meni,valjda je to tako...   :)

VUCIBATINA

Ovo je postalo koda citam 24 sata :ebudale:
Nikad neznas kakve glupost sve neces procitati :smijeh: :smijeh: :smijeh:

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948