DL1000A L4> Remus Okami

Autor agolac, Kolovoz 08, 2017, 10:45:44

« natrag - naprijed »

cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

zizu

Bravo na kupovini....dobro izgleda taj Remus

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Osy


zare


tibertov


fatboy

Mrki sigurno slini na ovu temu... :beer:

Mrki

A ono.. bio zadovoljniji sa titanskim Akrapovićem.. ali ajde nećemo tražiti dlaku u jajetu.. :D

A ozbiljno premišljam da mu lupim ban na mjesec dana jer se nije savjetovao sa mnom.. već kada stavlja stvari na moj budući motor red bi bio da me pita za mišljenje.. :)

tibertov

Kupit ces od pontia, pa ces pripasat :smijeh:

fatboy

Mozda ce Coso imat povoljan... :shhh:

zorro

..žena je garant bila sretnija s cijenom neg ti sam  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov


Mrki

Trebao si reći da Leo Vince košta 1700.. možda bi dobio odobrenje za budžet Akrapovića.. :)

tibertov

Nasao sam akrapovica za 700 eura, ali sam trebao cekat preko 20 dana da dođe...ja sam nestrpljiv tip :-) ... A i Remus izgleda bolje od akrapovica :smijeh:

zorro

Citat: tibertov  u Kolovoz 10, 2017, 22:49:24
Nasao sam akrapovica za 700 eura, ali sam trebao cekat preko 20 dana da dođe...ja sam nestrpljiv tip :-) ... A i Remus izgleda bolje od akrapovica :smijeh:
..ostalo je sve isto..ni vrag da vjerujete Pontiju i u nekakve svemirske tehnologije i razlike u ovim standardnim brendiranim topovima
Perforirana cijev fi60..staklena vuna..ovojnica..karbon/titan/aluminij...
..i eto ti tehnologije..Akrapović vari sa robotima..a većinna ljudsakom rukuom i iskustvom
..pfff..neš ti tehnologije  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Kolovoz 10, 2017, 22:53:50
..ostalo je sve isto..ni vrag da vjerujete Pontiju i u nekakve svemirske tehnologije i razlike u ovim standardnim brendiranim topovima
Perforirana cijev fi60..staklena vuna..ovojnica..karbon/titan/aluminij...
..i eto ti tehnologije..Akrapović vari sa robotima..a većinna ljudsakom rukuom i iskustvom
..pfff..neš ti tehnologije  :smijeh:

Aha, tako je .... deder ti reci meni što to The Doctor vozi ..... remusa ili leo vince-a?
A i ostali na moto gp.....  jer eto sve je to isto   :buahaha: