Parking senzori

Autor Saxi, Veljača 24, 2022, 21:36:27

« natrag - naprijed »

Saxi

Ima li ko iskustva sa kamerama, ili elektromagnetnim trakama koje čuvaju auto od udaraca -upozoravaju vozača na prepreke  prilikom uparkiravanja?
Ja sam na svom auticu davno stavio kineske parking senzore za smešne pare-30 evra sa ugradnjom i radio je odlično, i izgledali su u braniku kao original. Ovde mi treba bilo koji sistem koji provereno radi, a da nije skup i da se branik ne buši jer je u pitanju nov auto i nije dozvoljeno bušenje zbog garancije.

Osy

Kad se pohvališ šta si kupio, onda ćemo ti reći za senzore :belj:

agolac

Stavi kameru. Probaj naći neku koja se integrira, odnosno cijeli sklop zajedno s osvjetljenjem tablice kako i dobiješ u nekim top opremama.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Dacia Sandero Stepway 3. generacije. Ovo sam nasao ali imaju samo za drugu generaciju, treća je izašla pre 1,5 godine, a nemam info kakva je dotična kamera koja se nudi, niti znam u šta da je utakarim dalje [emoji16] Pretpostavljam da je neki ekran potreban, samo ne znam za šta.
Konsultovao sam ovde nekoliko majstora koji se bave ugradnjom parking senzora i svi ugrađuju ove sto idu u branike jer su se pokazali pouzdani, dugotrajni i jako jeftini, i svi iz Kine dolaze [emoji4] Za kamere su rekli da znaju da ima loših kamera i dobrih ali koje su koje, nemaju pojma.

Osy

Aaaa čestitam :beer: Focus je otišao u zasluženu mirovinu, ili si ga dobro utopio :misli:

Saxi

Nemoj temu da mi teraš u off, Focus radi i dalje, ovo je ćaletu uzeto, nije moj [emoji4]

Osy


Black Betty

Ako ima multimediju u autu ,može se stavit kamera ako nema ,čorak...
Prepostavka je majka zajeba

Suki

:moto2:

098 9232180

Saxi

Imaju kamerice sa led svetlom koje se ugrađuju tipski u svetla tablice, a na retrovizor se zakači drugi, koji kad ubaciš u rikverc pale ekran sa kamerom, i sve ovo zajedno košta od 20 evra na više. Sledeći korak je pronaći koju uzeti da radi kako treba, verujem neku skuplju od osnovnog modela.