Anketa - Koliko godina vam je trajao prvi akumulator?

Autor agolac, Kolovoz 21, 2017, 01:26:09

« natrag - naprijed »

Anketa - Koliko godina vam je trajao prvi akumulator?

Jednu godinu
2 (9.5%)
Dvije godine
0 (0%)
Tri godine
1 (4.8%)
Četri godine
0 (0%)
Pet godina
2 (9.5%)
Šest godina
0 (0%)
Sedam godina
4 (19%)
Osam godina
4 (19%)
Devet godina
4 (19%)
Deset godina i više
4 (19%)

Ukupno Glasova: 21

agolac

Meni je na DL650 skviknuo nakon pet godina i to kad mi je crkao stator pa se previše ispraznio.

Naravno, anketa je za one kojima je taj prvi crknuo, ne ako još radi (osim ako ste u 10 i više godina)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Meni je riknuo nakon 8 godina, također mojom greškom, preko noći ostavio svjetlo u top caseu i gotovo. Već se vidjelo da je slab, al to ga je dotuklo :thumbdown:

tibertov

Meni je aku  kad sam kupio motor radio točno 2 dana  :buahaha:

Ponti

Citat: tibertov  u Kolovoz 21, 2017, 07:25:55
Meni je aku  kad sam kupio motor radio točno 2 dana  :buahaha:

A i s auspuhom si pogodio  :rofl:

zorro

Citat: Ponti  u Kolovoz 21, 2017, 07:49:01
A i s auspuhom si pogodio  :rofl:
Pegula  :smijeh:

na KLV-u 8 god. išao bi garant još da ga nisam sam sjebo..nešt slično ko Osy
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Citat: Ponti  u Kolovoz 21, 2017, 07:49:01
A i s auspuhom si pogodio  :rofl:
U Novemi nisu aku punili godinu dana i onda na dan mog dolaska su ga stavili na punjac ukljucen na brzo punjenje...dalje je povijest.

Stjepko


keko

..na stromu je prdnul na vjetar nakon 6 mjeseci, ovaj drugi je sad ok eto 2,5 god.
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

gogs

Kod mene je još uvjek oriđiđi. 2009g

Išao sam ga sad prije puta preventivno promjeniti da nebi u brdima bilo "nismo znali" ali prodavač me odgovorio....kaže da je ovaj još dobar. Dokle....vidjet ćemo

Danijel 23

Citat: keko  u Kolovoz 21, 2017, 09:42:39
..na stromu je prdnul na vjetar nakon 6 mjeseci, ovaj drugi je sad ok eto 2,5 god.
Ha... i moj nakon godine. Ali sad Varta rastura!

bajki

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 21, 2017, 21:02:52
Ha... i moj nakon godine. Ali sad Varta rastura!

I ja sada imam vartu! Zasada dobra! :thumbup:

Zoran

Citat: keko  u Kolovoz 21, 2017, 09:42:39
..na stromu je prdnul na vjetar nakon 6 mjeseci, ovaj drugi je sad ok eto 2,5 god.

Meni je isto bio gootov nakon 6 mjeseci sad nakon ovog opoziva znam i zasto.   :thumbdown:
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Milanezi

Meni danas izgleda umro akumulator...hteo da ga upalim, nema struje uopste, satovi ne rade. Nijedna lampica, samo kazaljka jednom odradi. Srećom ne imadoh kod sebe ni upaljač ni šibicu.

Prikopcam ga kablovima na auto i on upali, vruuuuuuum.
Dodjem do kuce i ugasi se, nema struje uopšte. Zakačim ga na pametni punjač, ne reaguje uopšte, piše da je gotov-fault.

Prikopčam ga na auto punjač sa jačim punjenjem da mu malo digne napon, ne bili ga posle onaj pametni punjač napunio i oživeo. Posle ću da pogledam šta se dešava.
Jek moguće da svemirska yuasa izdrži samo 2 godine  :thumbdown:

A zvali me ovi iz Suzukija da menjaju stator u opozivu, nisam išao, mislio na proleće da to odradim. Moguće da i on jebe.
Moram izmeriti punjenje ujutru ako se napuni ona mučena Yuasa noćas.

Na prošlom stromu fabrički izdržao 7 godina. Zamenio ga Vartom posle.
Izgleda da me opet to čeka.

agolac

Citat: Milanezi  u Listopad 13, 2017, 22:12:08
Meni danas izgleda umro akumulator...hteo da ga upalim, nema struje uopste, satovi ne rade. Nijedna lampica, samo kazaljka jednom odradi. Srećom ne imadoh kod sebe ni upaljač ni šibicu.

Prikopcam ga kablovima na auto i on upali, vruuuuuuum.
Dodjem do kuce i ugasi se, nema struje uopšte. Zakačim ga na pametni punjač, ne reaguje uopšte, piše da je gotov-fault.

Prikopčam ga na auto punjač sa jačim punjenjem da mu malo digne napon, ne bili ga posle onaj pametni punjač napunio i oživeo. Posle ću da pogledam šta se dešava.
Jek moguće da svemirska yuasa izdrži samo 2 godine  :thumbdown:

A zvali me ovi iz Suzukija da menjaju stator u opozivu, nisam išao, mislio na proleće da to odradim. Moguće da i on jebe.
Moram izmeriti punjenje ujutru ako se napuni ona mučena Yuasa noćas.

Na prošlom stromu fabrički izdržao 7 godina. Zamenio ga Vartom posle.
Izgleda da me opet to čeka.

Upravo to, to i mene naguzilo. Vro moguće da ti je prdnia stator. Ja sam stavio novi accu (istina nakon 5 godina) i ispraznio ga odmah. Stator kupio farmu...
Ne kupuj novi accu prije nego testiraš punjenje!! :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Listopad 13, 2017, 22:14:21

Ne kupuj novi accu prije nego testiraš punjenje!! :thumbup:
Upravo to  :thumbup:
I oni pametni punjači iz lidla i nekakvi ŽNJ (sem Cteka) ne mogu pokrenuti ni registrirati potpuno prazan aku
Treba ga prvo staviti na nekakav jači auto punjač tek par minuta da ga malo pobudi..i odmah nakon toga može ići na pametni punjač (Prije par dana ostavio kontakt u autu i ventilator izvukao cijeli aku..i zato ovo iznad pišem)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: