FC-moto.de

Autor sasaa, Rujan 02, 2017, 00:14:18

« natrag - naprijed »

tibertov

Ja bi bio za face to face kupovinu, ako bi cijena bila manja nego da se kupi online...znaci uracunat benzin, vrijeme...posto se to nece dogodit onda sam protiv tog prahistorijskog nacina kupovine  :)

Zoran

NIsam nikad nista narucivao preko FC-MOTO.DE dali se stvarno može držati onih mjera koje su navedene, ako ti ne pase veličina se može vratiti i zamjeniti.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Ponti

Citat: tibertov  u Rujan 02, 2017, 12:53:43
Ja bi bio za face to face kupovinu, ako bi cijena bila manja nego da se kupi online...znaci uracunat benzin, vrijeme...posto se to nece dogodit onda sam protiv tog prahistorijskog nacina kupovine  :)

Pa, tako i je u Moto Charlieu ili u Kozini .... takvih cijena nema na netu.

tibertov

Citat: Zoran  u Rujan 02, 2017, 13:03:28
NIsam nikad nista narucivao preko FC-MOTO.DE dali se stvarno može držati onih mjera koje su navedene, ako ti ne pase veličina se može vratiti i zamjeniti.
Naravno da mozes vratiti...Pazi samo na rok od 14 dana. Racuna se od dostave.

JZ

Evo primjer. ..prije par dana sam poslao upit u motocharlie za kacigu C3 pro sa žutom grafikom.
Odgovor od njih glasi:  Jurice pozdrav,
imamo na stanju obe velicine u echo yellow boji, kataloska cena 629,00€ a sa popustom 529,00€.

Oni inače imaju stalno neki popust. Kao da kupuješ na placi.

Evo i link od fc moto.de za istu kacigu...

https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Schuberth-C3-Pro-Observer-Flip-Up-Helmet/SubProducts/Schuberth-C3-Pro-Observer-Flip-Up-Helmet-0011


Kupujem polovnu kacigu

Doda

mislio sam da je veća razlika...20e jeftinija nego fcmoto...
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego život u trenutku!!!

tibertov

Dobro tebi iz Ri do Trsta, a kaj ce netko tko nije blizu...bolje je online onda...bi li ti za 20eur razlike isao u Split, Zagreb...?

Zoran

Citat: JZ  u Rujan 02, 2017, 13:22:44
Evo primjer. ..prije par dana sam poslao upit u motocharlie za kacigu C3 pro sa žutom grafikom.
Odgovor od njih glasi:  Jurice pozdrav,
imamo na stanju obe velicine u echo yellow boji, kataloska cena 629,00€ a sa popustom 529,00€.

Oni inače imaju stalno neki popust. Kao da kupuješ na placi.

Evo i link od fc moto.de za istu kacigu...

https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Schuberth-C3-Pro-Observer-Flip-Up-Helmet/SubProducts/Schuberth-C3-Pro-Observer-Flip-Up-Helmet-0011

Siguran sam da pored kacige kupis jos par svtari i potrosis jos kojih par sto eura da bi te kaciga izasla debelo ispod 500 eura, znam to jer kad sam si kupovao jaknu Dainese koja kostala 235 eura na kraju me je izasla 190 cipele koje su bile 110 izasle su me 95 itd meni se uglavnom isplati u MotoCharlie tamo sam kupio svu moto opremu a i ubuduce cu tamo kupovat.   :thumbup:
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

agolac

Tako je uvijek kod talijana. Oni imaju onaj prezzo listino ali to nikad nije tako, već da te narajcaju samo lete popusti.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

sasaa

Za Schuberth Sepic zna imat jako dobru cijenu...
Moja c3pro zuta s grafikom kod Sepica mi bila najpovoljnija..
S druge strane zeninu c3pro smo uzeli u Luisu.. Tamo je bilo povoljnije za zenski model..

Treba gledat i pratit popuste.. [emoji5]

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Suki

Citat: sasaa  u Rujan 02, 2017, 14:14:47
Za Schuberth Sepic zna imat jako dobru cijenu...
Moja c3pro zuta s grafikom kod Sepica mi bila najpovoljnija..
S druge strane zeninu c3pro smo uzeli u Luisu.. Tamo je bilo povoljnije za zenski model..

Treba gledat i pratit popuste.. [emoji5]

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
...za Božić tamo uzeo C3pro žuta Europa grafika..550e :kava: iako sam došao s namjerom uzet E1, ali kad sam ovu vidio toj bilo to...kapela :smijeh:
:moto2:

098 9232180

sasaa

Citat: Suki  u Rujan 02, 2017, 14:28:24
...za Božić tamo uzeo C3pro žuta Europa grafika..550e :kava:
Znas i gotovo.. Takvu i ja imam.. [emoji3]


Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

JZ

Citat: tibertov  u Rujan 02, 2017, 13:28:24
Dobro tebi iz Ri do Trsta, a kaj ce netko tko nije blizu...bolje je online onda...bi li ti za 20eur razlike isao u Split, Zagreb...?

Sigurno ne bi samo radi toga. Ali se dogovorim sa nekim frendom ili zenom i napravimo izlet. Pa se malo podruzimo i tako to... Evo,ako budes htio ici u Trst samo reci. Idemo zajedno.
Citat: Zoran  u Rujan 02, 2017, 13:46:20
Siguran sam da pored kacige kupis jos par svtari i potrosis jos kojih par sto eura da bi te kaciga izasla debelo ispod 500 eura, znam to jer kad sam si kupovao jaknu Dainese koja kostala 235 eura na kraju me je izasla 190 cipele koje su bile 110 izasle su me 95 itd meni se uglavnom isplati u MotoCharlie tamo sam kupio svu moto opremu a i ubuduce cu tamo kupovat.   :thumbup:

To je isto istina.
Kupujem polovnu kacigu

Danijel 23

Kolka je poštarina za RH?

agolac

Citat: Danijel 23  u Rujan 07, 2017, 17:17:04
Kolka je poštarina za RH?


Our basic international shipping cost is €19.90:
Bahrain, Cyprus, Canary Island, Croatia, Hong Kong, India, Iran, Island, Korea, Lebanon, Kuwait, Malta, Malaysia, Egypt, Mexico, New Zealand, Qatar, Reunion, Saudi Arabia, Singapore, South Africa, Taiwan, Thailand, Ukraine, United Arab Emirates
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain