Revit Sand III

Autor bajki, Rujan 11, 2017, 13:21:54

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Osy  u Rujan 13, 2017, 09:52:28
Ne dipr, kako onda firme iznajmljuju kombije, ilegalno?
Ne kužim kakve veze ovo ima   :huh:
Znači..svi oni kombiji koji imaju više od 8 sjedala za putnike (bilo to 12, 15 ,17 ...) ne mora se niti jedan putnik u takvom voziti..ali ga smije voziti samo viozač sa D kategorijom (za Bus)
Kombi do 8 putničkih sjedala se vozi sa B kategorijom
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

damjandugi


gianni

Da, Drago je u pravu ovaj put.

Mrki

Citat: gianni  u Rujan 13, 2017, 11:14:27
Da, Drago je u pravu ovaj put.
Ajde da je i on jednom upravu..

Iako te ne garantira da će se posvađati na noževe s nekim :)

fatboy


JZ

Kupujem polovnu kacigu

JZ

Citat: sasaa  u Rujan 13, 2017, 10:24:27
jednog bude u thule spremio... skupa sa par ovih izbjeglica da ih prosverca... pa rjesimo trosak i puta i kombija... a mozda i za kakvu jaknu ostane  :ooda: :ooda:

:ooda: :ooda: :smijeh:
Kupujem polovnu kacigu

Osy

Citat: Mrki  u Rujan 13, 2017, 10:16:19
Pa kako imaš onda vozilo.. napisao si da je za 10 ljudi što znači da vozač mora imati kategoriju za bus.. bez obzira koliko nas išlo..
A jbte, de malo uključi možđane...prijatelj ima svakakvih kombija za najam, bolje das proguglo, vidio bi da nema Vivara sa 10 sjedala  :tongue:
Uglavnom, kad kažem da imamo kombi, onda imamo :thumbup: ...nemoj komplicirati, jer ćeš inače busom, hladnim :buahaha:

Mrki

Citat: Osy  u Rujan 13, 2017, 15:53:03
A jbte, de malo uključi možđane...prijatelj ima svakakvih kombija za najam, bolje das proguglo, vidio bi da nema Vivara sa 10 sjedala  :tongue:
Uglavnom, kad kažem da imamo kombi, onda imamo ...nemoj komplicirati, jer ćeš inače busom, hladnim :buahaha:
Koji qrc da guglam?? Niti si napisao ko ti je prijatelj, niti si napisao koji je kombi.. samo si napisao da ima kombi sa 10 sjedala..
Uključujući ti malo moždane prije nego što izvališ nešto..


I da.. ja kažem imam pajdu da nas vozi na plin tamo ako bude za.. znači imamo samo trošak cestarine i plina što potroši.. a ti nam rješavaš da moramo platiti najam.. jel to ti imaš udio u najmu ili šta?

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: Mrki  u Rujan 13, 2017, 16:14:07
Koji qrc da guglam?? Niti si napisao ko ti je prijatelj, niti si napisao koji je kombi.. samo si napisao da ima kombi sa 10 sjedala..
Uključujući ti malo moždane prije nego što izvališ nešto..


I da.. ja kažem imam pajdu da nas vozi na plin tamo ako bude za.. znači imamo samo trošak cestarine i plina što potroši.. a ti nam rješavaš da moramo platiti najam.. jel to ti imaš udio u najmu ili šta?
Ne, nego ne znam ko ti je pajdo, da nije neki divljak, ipak prevozi velik broj ljudi :tongue:
Moje kolege su imale strašno povjerenje u mene i mogli su komotno opušteno spavati, a ja bi ih dovezao na cilj.
O tome ti pričam i nije zajebancija.
Jedne godine smo išli nekom nabrijanom Alfom, nas četvorica, nisu mogli normalno raditi brisači, jer je majmun pržio 220 na sat...U 1. mjesecu!!!
Ajde da vidim ko je taj ko mu je rekao da smanji i normalno vozi... :thumbdown:
Niko, jer bi svi ispali šupci, a cijelo vrijeme sjedili na govnetu

agolac

Citat: Osy  u Rujan 13, 2017, 17:32:58
Ne, nego ne znam ko ti je pajdo, da nije neki divljak, ipak prevozi velik broj ljudi :tongue:
Moje kolege su imale strašno povjerenje u mene i mogli su komotno opušteno spavati, a ja bi ih dovezao na cilj.
O tome ti pričam i nije zajebancija.
Jedne godine smo išli nekom nabrijanom Alfom, nas četvorica, nisu mogli normalno raditi brisači, jer je majmun pržio 220 na sat...U 1. mjesecu!!!
Ajde da vidim ko je taj ko mu je rekao da smanji i normalno vozi... :thumbdown:
Niko, jer bi svi ispali šupci, a cijelo vrijeme sjedili na govnetu

Suki :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Ne, nije Suki, njegova nije nabrijana :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Neven

Imao Sand 2, vrlo brzo je počelo propuštati i poprilično se ofucalo. Tako da je nakon 4 godine zamijenjeno drugim.

Danijel 23

Citat: Neven  u Rujan 13, 2017, 20:12:26
Imao Sand 2, vrlo brzo je počelo propuštati i poprilično se ofucalo. Tako da je nakon 4 godine zamijenjeno drugim.
Sta sad imaš od obleke?