Revit Sand III

Autor bajki, Rujan 11, 2017, 13:21:54

« natrag - naprijed »

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: iviccaa  u Listopad 27, 2018, 21:30:36
Daj ljudi uozbiljite se
Zna se kako se oprema švapski vojnik:
GS, Rukka odijelo, Schubert kaciga, Daytona čizme i Held rukavice.
:bzvz: Rukka je finska, obleka samo Stadler!  :)

Ćoso

Citat: agolac  u Listopad 27, 2018, 21:17:54
BMW motor, BMW rukavice i sad neki flop s ne-BMW opremom. Šta se to događa?  :ebudale:
BMW nema produžene modele za boju koja mi se sviđa, pa sam išao dalje...Ovo odijelo (Revit) je super


zorro

Citat: Danijel 23  u Listopad 27, 2018, 21:53:29
samo Stadler!  :)
..uuuuu..imao sam ja tu ..al brate mili što to troši drva  :-\ ..za popizdit..a jedno vrijeme sam grijao i na ložu..20-30 L. dnevno ..nedugo nakon toga..rekoh ja..aj ti ća  :bzvz:
..dobre pare sam dobio za nju  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

REVIT je super već ih nekoliko godina nosim, jako puno ulažu u razvoj i stalno updajtaju svoj asortiman :thumbup: :bravo:.

Ono što im malo zamjeram...Imaju dosta široke hlače.

agolac

Citat: Patak  u Listopad 27, 2018, 22:16:38
REVIT je super već ih nekoliko godina nosim, jako puno ulažu u razvoj i stalno updajtaju svoj asortiman :thumbup: :bravo:.

Ono što im malo zamjeram...Imaju dosta široke hlače.

Meni revit junk. Ajde valjda sam ja pakšu koji je kupio neki njihov hydratex pa sam si sam kriv? To je bio model prije sand. Sav mi je na rupe. Eto, frend ima ixs koji je 3 puta više km u guzi i još radi. Ja sljedeće samo Dainese. Šta god imam od njih, vrh
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Listopad 27, 2018, 23:24:58
Meni revit junk. Ajde valjda sam ja pakšu koji je kupio neki njihov hydratex pa sam si sam kriv? To je bio model prije sand. Sav mi je na rupe. Eto, frend ima ixs koji je 3 puta više km u guzi i još radi. Ja sljedeće samo Dainese. Šta god imam od njih, vrh

IXS je kvalitetniji od revita, to pričam odavno. Ali nema model jakne u sand ili nekoj maslinastoj boji.
Dosta mi je crne ili sive boje.  :smijeh:

agolac

Citat: Ponti  u Listopad 27, 2018, 23:32:24
IXS je kvalitetniji od revita, to pričam odavno. Ali nema model jakne u sand ili nekoj maslinastoj boji.
Dosta mi je crne ili sive boje.  :smijeh:

A i za to se pitam? Potrošačko društvo. Mislim da ni IXS nije što je nekad bio kad je frend to kupovao? IXS je Švicarski proizvođač. Kad to čuješ pomisliš vau, sigurno je super. Baš me zanima kakva je Rukka. Eto, cijeli svijet govorio da su Held rukavice vrh kvalitete. Ja pljunuo sigurno 200€ za taj njihov vrh Goretex i sve se brzo raspalo. Xtrafit je sad "sve ne fit i izvlači se van". Tako da, iskustva su različita. Ja od sad Dainese. S njima imam sreće  :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Jedine jakne koje se nisu na meni raspale su IXS.

agolac

Citat: tibertov  u Listopad 27, 2018, 23:41:37
Jedine jakne koje se nisu na meni raspale su IXS.

Hehe, onda možda i još rade kako treba? :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Imao sam ixs i ne bi se raspala nikada, ali mi je dosadila pa sam ju poklonio.

agolac

Btw kad smo kod IXS, 2012 kad smo bili u Škotskoj, IB je imao to old school IXS odjelo. Ja s Rev'It mokar ko miš a on u IXS suh ko barut. Nuf said o Rev'It :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Citat: agolac  u Listopad 27, 2018, 23:38:03
A i za to se pitam? Potrošačko društvo. Mislim da ni IXS nije što je nekad bio kad je frend to kupovao? IXS je Švicarski proizvođač. Kad to čuješ pomisliš vau, sigurno je super. Baš me zanima kakva je Rukka. Eto, cijeli svijet govorio da su Held rukavice vrh kvalitete. Ja pljunuo sigurno 200€ za taj njihov vrh Goretex i sve se brzo raspalo. Xtrafit je sad "sve ne fit i izvlači se van". Tako da, iskustva su različita. Ja od sad Dainese. S njima imam sreće  :ebudale:

Koji je to model od Revit-a, sastav matrijala?


agolac

Citat: Patak  u Listopad 27, 2018, 23:53:38
Koji je to model od Revit-a, sastav matrijala?

A ne znam točno sad. Nakon tog mojeg su ih počeli zvati sand, ili je ovaj moj ustvari sand 1. Moram pogledati. Nije goretex već neki njihov tada hydratex. Kupljeno u tc motoshop. 3 season. Membrana je drugi sloj. Treći sloj je thermo.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Možda tada još nisu toliko ulagali u razvoj?  :ebudale:
Tada tih godina se govorilo ds Rev'It radi opremu za BMW. Ne znam da li je to tako i danas. Kakav motor, takva oprema  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain