Fenda extenda

Autor Golileo, Listopad 03, 2017, 22:00:11

« natrag - naprijed »

Milanezi

Ma lep je Žućko al' lepši je Belko  :)


keko

Citat: Milanezi  u Listopad 07, 2017, 23:00:19
Ma lep je Žućko al' lepši je Belko  :)


..lajkam tvoj motor Milanezi, stvarno najljepša boja malog  :bravo: fino si ga uredio  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Toliko lijepa boja da su u prometne počeli upisivat : Temeljna ..  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Milanezi

Citat: keko  u Listopad 07, 2017, 23:25:32
..lajkam tvoj motor Milanezi, stvarno najljepša boja malog  :bravo: fino si ga uredio  :thumbup:
Hvala Keko  :gimme5:



Citat: zorro  u Listopad 07, 2017, 23:26:42
Toliko lijepa boja da su u prometne počeli upisivat : Temeljna ..  :smijeh:

Ukucam temeljna i izadje mi ovo, jel ti poznata  :shhh:



Skoro sam neke oluke sa njom mazao, nije loša za te stvari  :)

Patak

Koja tema :thumbdown: izbušiš dve rupe - vijak/podloška/podloška/matica i priča gotova  :buahaha:

Danijel 23

Citat: Patak  u Listopad 08, 2017, 00:10:03
Koja tema :thumbdown: izbušiš dve rupe - vijak/podloška/podloška/matica i priča gotova  :buahaha:
Nemaš mjesta.

Osy

Fendu sam stavio na Klajva, sad Sabo ni ne zna da je ima, jer je majstor poslije prometne okitovao one spojeve i sad je kao cjelina...ali super stvar za suhe noge :thumbup:
Isto to sam sad stavio i na GSA međutim bila je gore neka 2 mjeseca i otpala mi je negdje u vožnji :thumbdown: imala je samoljepljive trake i još sam stavio ljepila za plastiku, ali eto, jbga...imala je i šarafe, ali to mi izgledalo nakaradno pa nisam htio staviti.
Na Klajvu sam dobro zaljepio, jer je držalo par godina, ali na GS-u je otpala... :huh:

Tyson

Citat: Saxi  u Listopad 07, 2017, 22:29:24
Ovaj Zucko je baš bio lep [emoji4] ja sam želeo žutog isprva ali 2009 više nije pravljen u toj boji, pa sam uzeo belog jer oni idu lepše i bolje [emoji38] a fenda je fenomenalna stvar, ja je zavio sa 2 šrafa koja se i ne primećuju, ali se posle svake vode i kiše primete osetno suvlje čizme.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Imam ti ja žutog, hoćeš se mjenjati? Ključ za ključ[emoji1]

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

Saxi

Hvala Tysone, prošla me zutica od kada kad sam otkrio benefite bele i to da im slicim na policiju, ali da ne izneverim one nepazljive I bahate stavio sam i sirene pa ih jebavam I zaustavljam po ulicama, naravno sve kao posledicu kad me onolikog ne vide.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Golileo

Citat: Patak  u Listopad 08, 2017, 00:10:03
Koja tema [emoji107] izbušiš dve rupe - vijak/podloška/podloška/matica i priča gotova  :buahaha:
Da.....
Ali ne zelim vijke i nitne jer mi izgleda kao da je to zorrro brljesao....

Golileo

A koji je to staklarski silikon koji stklari koriste?
Bi proslo zaljepit to sa silikonom onim iz tube? Acetat ili kako se vec strucno zove?
Malo nasmirglat povrsine i ostavit preko noci da se posusi....

Saxi

Citat: Golileo  u Listopad 08, 2017, 14:15:21
Da.....
Ali ne zelim vijke i nitne jer mi izgleda kao da je to zorrro brljesao....
Pa to to ti je garancija kvaliteta koja pri daljoj prodaji diže cenu motora [emoji6]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

agolac

Citat: Golileo  u Listopad 08, 2017, 14:15:21
Da.....
Ali ne zelim vijke i nitne jer mi izgleda kao da je to zorrro brljesao....

:buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Što fali ovom vijku, nećeš ga ni primjeriti a biti ćeš siguran da neće fender ispasti :thumbup:

Danijel 23

Citat: Patak  u Listopad 08, 2017, 19:34:45
Što fali ovom vijku, nećeš ga ni primjeriti a biti ćeš siguran da neće fender ispasti :thumbup:
Predugacak.