Locktite Threadlocker

Autor agolac, Studeni 05, 2017, 15:05:28

« natrag - naprijed »

agolac

Uglavnom će vam trebati ili plavi ili u rjeđim slučajevima crveni. Vodite računa da svi imaju crvenu ambalažu i da vas trgovci ne navuku na spiku da je to crveni.
Primjetiti ćete da svaki na sebi ima polje plave, crvene, zelen boje, što je uz oznaku broja indikacija koji je koji. Crveni, uglavnom, nećete moći otpustiti bez grijanja spoja!!
Boja je i boja tekućine unutra, crveni je crvena tekućina, plavi je plava tekućina itd....




Ulgavnom će vam za većinu primjena biti dostatan 243 (plavi), no ponekad će vam zatrebati i crveni (npr. 271 ili 272). Razlika između 271 i 272 je najmanje u radnoj temperaturi (pogledajte niže). Vodite računa da ima i drugih Loctite proizvoda s drugim brojevima za ostale specifične primjene te se prije toga informirajte http://www.loctite.hr/loctite-4993.htm?primaryFacet=0000000389

LOCTITE 243


Ljepilo za osiguranje vijaka - srednja čvrstoća. Višenamjensko. Prikladno za sve spojeve s metalnim navojima.

LOCTITE 243 višenamjensko je sredstvo za osiguranje vijaka srednje čvrstoće lijepljenja. Ovo sredstvo za osiguranje vijaka učvršćuje i brtvi vijke, matice i svornjake kako bi se spriječilo njihovo otpuštanje uzrokovano vibracijama. Proizvod djeluje na svim metalima, uključujući pasivne podloge kao što su nehrđajući čelik, aluminij i kromirane površine. Dokazano je da podnosi manje onečišćenje industrijskim uljima, npr. motornim uljima, uljima za sprječavanje korozije i reznim tekućinama.


Vaša korist

sprječava otpuštanje uslijed vibracija na sklopovima, npr. na pumpama, kutijama mjenjača ili prešama
djeluje na svim metalima, kao i pasivnim podlogama (npr. nehrđajući čelik, aluminij, kromirane površine)
dokazano podnosi malo onečišćenje industrijskim uljima, npr. motornim uljima, uljima za sprječavanje korozije i rashladnim uljima
moguće rastavljanje ručnim alatom radi održavanja
P1 NSF Reg. br.: 123000
Tehnički podaci

Boja: Plava
Maks. veličina navoja: do M36
Raspon radne temperature: -55 do +180°C
Moment otpuštanja: 26 Nm
Odobrenja: P1 NSF Reg. br.: 123000
Vrijeme fiksiranja za čelik: 10 min
Vrijeme fiksiranja za mjed: 5 min
Vrijeme fiksiranja za nehrđajući čelik: 10 min
Tiksotropan: Da[/i]

LOCTITE 271


High strength, low viscosity, red, methacrylate-based threadlocking adhesive which fluoresces under UV light to allow monitoring.

LOCTITE 271 - proizvod visoke čvrstoće, niske viskoznosti

Tehnički podaci:

Maksimalna veličina navoja: Do M20
Čvrstoća: Visoka
Moment otpuštanja za vijke M10: 26 Nm
Raspon radne temperature: -55°C do +150°C
Pakiranja: 5 ml, 24 ml, 50 ml

Vaša korist

Low viscosity
Fluoresces to allow quality control and inspection
Prevents unwanted movement, loosening, leaks and corrosion
Resists vibration
High strength
Seals threads - allows through-hole tapping



LOCTITE 272


Red, high strength, medium viscosity, methacrylate-based threadlocking adhesive with high temperature resistance.

LOCTITE 272 - proizvod za osiguranje vijaka otporan na visoku temperaturu, velike čvrstoće

Tehnički podaci:

Maksimalna veličina navoja: Do M80
Čvrstoća: Visoka
Moment otpuštanja za vijke M10: 23 Nm
Raspon radne temperature: -55°C do +200°C
Pakiranja: 50 ml, 250 ml

Vaša korist

Medium viscosity
Breakaway torque on M10 bolts of 23 Nm
High temperature resistant
Resists vibration
High strength
Seals threads - allows through-hole tapping
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danny


Koristan post, samo bi bilo dobro još, možda okvirno, cijene tih pakiranja.

agolac

Citat: Danny  u Studeni 05, 2017, 18:42:42
Koristan post, samo bi bilo dobro još, možda okvirno, cijene tih pakiranja.

Evo ja s ebaya naručio crveni 272, bočica od 50 ml za 15€ s dostavom. To mi je dosta do kraja života...
Inače kod nas u dućanima uglavnom prodaju samo 243 (plavi). Ne znam koja je cijena ali nije puno.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Muha

Ja koristim istu stvar od Weicona.
http://www.scooter-center.com/en/product/3600046/Threadlock+WEICON+30243+semi+strength+10ml
Razlog zasto taj je kaj ga prodaju vijci Kranjec a to mi je odmah do firme :D

jeeves


bajki

Nije mi jasno, ovo sa momentima otpuštanja!

Ispada da ovaj koji je najjači, ima najmanji moment otpuštanja, ili sam pobrkao lončiće? :misli: :misli:

agolac

Citat: bajki  u Studeni 06, 2017, 07:07:41
Nije mi jasno, ovo sa momentima otpuštanja!

Ispada da ovaj koji je najjači, ima najmanji moment otpuštanja, ili sam pobrkao lončiće? :misli: :misli:

Vrag će ga znat šta je ta vrijednost, pogotovo zato što je 23 Nm jako mali moment..
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bobi



Odlican post.

Nije bitan samo moment otpustanja (breakaway torque) , nego i moment nastavljanja otpustanja (prevail torque). Zato nije bitno sto su razlike u momentu otpustanja male, jer svaki navoj s ovim "ljepilom' ce vremenom izgubiti oko 30% snage drzanja, pa se zato stavlja jace ljepilo (ovisno o potrebi) da, i kad se vijak pocne vrtiti, daljnje odvrtanje mu nije lako. Npr. S plavim loctiteom cete odvrnuti vijak i nastaviti odvijati relativno lako. Crveni loctite ce vas hebati do kraja navoja.One matice s plasticnim umecima se zovu prevailing torque nuts (mi ih zovemo lock nuts). My 2 cents

Bobi

Takodjer torque ovisi i o tvrdoci vijka

iviccaa

Da, a i ovdje se radi o otpuštanju matice na vijku, kao što je prikazano u ovom videu,
(ne mogu naći na engleskom, ali shvati se lako o čemu se radi):
http://www.youtube.com/watch?v=fhs5Kps4VMI

Zato su te sile, odnosno momenti, dosta niski.

agolac

Da, to je ovako, na slobodno, dok vijak nije pritegnut na moment.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

toma999

Ja bas i nisam od mehanike (samo gas), pa dajte mi pojasnite koje vijke tretirate sa ovim?

Sent from my LG-H870 using Tapatalk


Mrki

Vijci koji stežu prednju osovinu, vijci koji drže čeljusti od kočnice, vijci koji drže zadnji lančanik, neki stavljaju i na vijke koji drže crash bar..

iviccaa

Vijci koji drze crash bar su vijci koji drze motor i na njih obavezno ide Loctite.
I na tvornickim vijcima ga isto ima (jer za montazu crash bara trebas nove vijke).

agolac

Bet previše mudrijanja, stavlja se na vijke za koje Suzuki kaže da se stavlja. Ti su vijci definirani kroz Suzuki service manual te ih je teško sve nabrojati...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain