Za one koje sport ne zanima...

Autor zorro, Studeni 09, 2017, 22:10:55

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: agolac  u Veljača 02, 2018, 23:49:36
:smijeh: Vidim ovdje sve neka ekipa koja je bila na tečaju kod Archimeda. :ebudale:
:buahaha: sve odlikaši :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Veljača 03, 2018, 07:50:28
:buahaha: sve odlikaši :smijeh:

Vraga, redovito sam u matematici bio neshvaćen od profesora, u osnovnoj 8.r jedva dvojku izvukao. Jednom mi je domaću zadaću riješila profesorica matematike iz srednje škole, inače susjeda. Ova moja iz osnovne mi (njoj) zbuba keca bez da je rekla A. Onda sam shvatio da nije problem u meni.  :)

Ćoso

Citat: Ponti  u Veljača 03, 2018, 12:15:25
Vraga, redovito sam u matematici bio neshvaćen od profesora, u osnovnoj 8.r jedva dvojku izvukao. Jednom mi je domaću zadaću riješila profesorica matematike iz srednje škole, inače susjeda. Ova moja iz osnovne mi (njoj) zbuba keca bez da je rekla A. Onda sam shvatio da nije problem u meni.  :)
Shvatio si da je do sustava koji zapošljava podobne tj. da u srednjim školama rade profesori koji ne znaju predmet koji predaju

Ponti

Citat: Ćoso  u Veljača 03, 2018, 12:21:41
Shvatio si da je do sustava koji zapošljava podobne tj. da u srednjim školama rade profesori koji ne znaju predmet koji predaju

Ne, nego me ova iz osnovne maltretirala zbog političkih i vjerskih uvjerenja :)

Ćoso

Naravno da je ovo moje bila zajebancija

Ponti

Citat: Ćoso  u Veljača 03, 2018, 12:26:26
Naravno da je ovo moje bila zajebancija

A i moje  :smijeh: :smijeh:    Bio sam ju nazvao bačvom i ona je to čula, bila je mala i debela.... zato me gnjavila. :buahaha:
Ali protiv znanja se ne može, nije mi zaključila 5 iako sam zaslužio, zaključila mi dvojku, ali bolio me kiki.
Sada sam se sjetio.... jednom mi je napisala nulu u dnevnik, jer nisam donio neki crtež iz geometrije. Pitam ju zašto nije jedan nego nula, a ona kaže kada na kraju godine bude zbrajala ocjene s nulom ću imati manje.  :smijeh:

zorro

ovdi su zadaci iz matematike za 3. razred osnovne ..a logika je ipak mal druga stvar  ;)
Do istog rezultata smo skoro svi došli..s tim da je Ponti lakšom metodom ..svaka čast  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy


Ponti

Citat: zorro  u Svibanj 08, 2018, 08:51:39
..kolko ono reče da uimaš IQ  :huh:
:smijeh:  :tongue:

U zadnjem redu kolačić je 7, a ne 10   a sat je 2, a ne 3  :P

zorro

Citat: Ponti  u Svibanj 08, 2018, 08:57:00
U zadnjem redu kolačić je 7, a ne 10   a sat je 2, a ne 3  :P
da i  :misli: ..zbroji  :smijeh:  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tonciv666


Suki

:moto2:

098 9232180