Zdravlje.

Autor Patak, Studeni 10, 2017, 22:22:06

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: keko  u Ožujak 21, 2018, 06:38:35
Jeo sam negdje prije Nove godine, onda sam krenuo sa nekom dijetom  :huh:
Kad smo već kod dijete...dobio sam od djece i Dije poklon za rođendan da idem na sistematski pregled( nažalost, drugačije ne bi ni otišao) :thumbdown:...uglavnom, jučer odem po nalaze i baš ono popizdim...znači, u ovo vrijeme prošle godine sam imao 123 kg na 197 cm visine...sada sam na 110 kg...kaže nalaz da sam pretio :-\ i da mi je idealna težina 99,5 kg. Napominjem da cijelo vrijeme, svaki drugi dan idem u teretanu. Nisam expert, ali me zanima od čega i kako bi funkcionirao i vježbao na Fitnessu :misli:
Drugo, bitno za napomenuti da imam Steatozu jetre...što znači masna jetra, koja je nastala unosom masti životinjskog podrijetla...ne mogu reći da ne jedem čvarke ,slaninu, pečemo na masti i takooooo...ali to su toliko male količine...kaže doturica da se ostavim tih stvari...jbga, krenule su zabrane :ooda: ;) :smijeh:

tibertov


Osy

 :smijeh: Da, mislim da bi to bilo najpametnije...jebli ih njihovi izračuni :bzvz:

tibertov

Oni imaju šablone kako ljudi trebaju izgledat koje su napravili u svjetskoj zdr.org...pa ne možeš ti bit isti kao neki iz Kenije  :smijeh:

Bagy

Citat: Osy  u Ožujak 21, 2018, 07:32:33
Kad smo već kod dijete...dobio sam od djece i Dije poklon za rođendan da idem na sistematski pregled( nažalost, drugačije ne bi ni otišao) :thumbdown:...uglavnom, jučer odem po nalaze i baš ono popizdim...znači, u ovo vrijeme prošle godine sam imao 123 kg na 197 cm visine...sada sam na 110 kg...kaže nalaz da sam pretio :-\ i da mi je idealna težina 99,5 kg. Napominjem da cijelo vrijeme, svaki drugi dan idem u teretanu. Nisam expert, ali me zanima od čega i kako bi funkcionirao i vježbao na Fitnessu :misli:
Drugo, bitno za napomenuti da imam Steatozu jetre...što znači masna jetra, koja je nastala unosom masti životinjskog podrijetla...ne mogu reći da ne jedem čvarke ,slaninu, pečemo na masti i takooooo...ali to su toliko male količine...kaže doturica da se ostavim tih stvari...jbga, krenule su zabrane :ooda: ;) :smijeh:

Kalkulatori za izračun idealne težine nisu mjerodavni. Nije isto imati 110 kg mišićne mase ili 110 kg masti na tvoju visinu. Razlika je najvidljivija u struku. Na tvoju visinu idealan obujam struka bio bi 95,0 cm. Znači, puno truda i odricanja je potrebno...  ;)
mob: 095/573-6874

Osy

Citat: Bagy  u Ožujak 21, 2018, 08:56:45
Kalkulatori za izračun idealne težine nisu mjerodavni. Nije isto imati 110 kg mišićne mase ili 110 kg masti na tvoju visinu. Razlika je najvidljivija u struku. Na tvoju visinu idealan obujam struka bio bi 95,0 cm. Znači, puno truda i odricanja je potrebno...  ;)
Ajd baš ću izmjeriti struk kada dođem kući... ;)

zorro

Ako su ti jetreni nalazi pokazali povišenu masnoću..ipak pripazi malo
Imaš kojekakvih prirodnih pripravaka za čišćenje jetre..iako se ona i sama obnavlja ..moraš paziti..jetra je zajebana i ako imaš simptome umora..bezvoljnosti..malaksalosti ...ipak poslušaj savjet doktora..jer kako je kad nisi FIT već par god.  ..vrlo dobro znam  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Ožujak 21, 2018, 09:28:39
Ako su ti jetreni nalazi pokazali povišenu masnoću..ipak pripazi malo
Imaš kojekakvih prirodnih pripravaka za čišćenje jetre..iako se ona i sama obnavlja ..moraš paziti..jetra je zajebana i ako imaš simptome umora..bezvoljnosti..malaksalosti ...ipak poslušaj savjet doktora..jer kako je kad nisi FIT već par god.  ..vrlo dobro znam  :huh:
Preporučam..... :vino:


Grba

Sirutka Osy, svaki dan pola litre do litru, nema bolje za jetru
098 737 604

Saxi

Citat: Grba  u Ožujak 21, 2018, 09:57:16
Sirutka Osy, svaki dan pola litre do litru, nema bolje za jetru
Surutka ali od domaćeg kiselog mleka, ne kupovnog, nadji nekog na selu od koga ces da kupuješ, drugo jako puno masti nezdravih ima i u tzv. zdravoj hrani, alkoholu... poslušaj Dr i Grbu i sve 5.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Grba

Mini mljekara Veronika iz Zagorja prodaje u Konzumu. Sirutka i Stepko (mlačenica) po 5kn
litra a odlični su. Ja svaki dan roknem litru 🍼
098 737 604

Osy

Hvala svima na savjetima...pravi ste :gimme5: :beer:

agolac

Citat: Osy  u Ožujak 21, 2018, 12:26:52
Hvala svima na savjetima...pravi ste :gimme5: :beer:

A malo smanjit meseko i ubaciti povrća :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Citat: Osy  u Ožujak 21, 2018, 12:26:52
Hvala svima na savjetima...pravi ste :gimme5:
Sad kad je lecnicki konzilijum uredio Osyja da bude kao nov, vratimo se svakodnevnim zajebancijama
Moram da primetim da dok si Klajva terao da si mlađan momak bio a sa ovim GSA ostari u sezoni, više nego što treba

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Osy

Citat: Saxi  u Ožujak 21, 2018, 12:58:38
Sad kad je lecnicki konzilijum uredio Osyja da bude kao nov, vratimo se svakodnevnim zajebancijama
Moram da primetim da dok si Klajva terao da si mlađan momak bio a sa ovim GSA ostari u sezoni, više nego što treba

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
:smijeh: :thumbup: :gimme5: