Zdravlje.

Autor Patak, Studeni 10, 2017, 22:22:06

« natrag - naprijed »

damjandugi

Treba i malo kolesarit. :bravo:

Osy

Gorivo jeftino, a ti na biciklu :bzvz:

Ponti


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

damjandugi

Zašto?
Dopizdilo mi je samo hodat po planinama. Kaže vlast,da se ne bavimo adrenalinskim sportovima-biciklizam,motorizam.
A jučer na cestama više biciklov nego avtomobilov.
Vidi pa se,da je zabrana kretanja izvan svoje opčine.Pa narod zamenio avte za bicikle.
Danas ako bude vrijeme izdržalo,napravit ču sa ženo jedan mali krugič oko Ljubljane. :moto2:

zander

Ja nemam biciklu.... :'(...a i ne znam da je vozim :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

Citat: zander  u Travanj 19, 2020, 06:22:01
Ja nemam biciklu.... :'(...a i ne znam da je vozim :smijeh:
:smijeh: :thumbup:

...kad vidim dok se vozim :moto2: kako pedaliraju uz brdo, tiskaju, stenju i znoje se, i to po cijele obitelji zajedno, mislim si kako moraš biti hebeni mazohist za tako nešto :-\.
:moto2:

098 9232180

zare

Bicikli su zakon  :thumbup:

Saxi

Meni je bicikl nezamenljiv način zabave i uzivanja na sve nacine, jos ovi novi imaju i baterije za uspone i kraće odmore, pa to je prava uzivancija

beli

Citat: Suki  u Travanj 19, 2020, 07:19:23
:smijeh: :thumbup:

...kad vidim dok se vozim :moto2: kako pedaliraju uz brdo, tiskaju, stenju i znoje se, i to po cijele obitelji zajedno, mislim si kako moraš biti hebeni mazohist za tako nešto :-\.
ako si primijetio, što ideš više na zapad stenjanja gotovo da nema ...  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Suki

Citat: beli  u Travanj 19, 2020, 09:31:20
ako si primijetio, što ideš više na zapad stenjanja gotovo da nema ...  :)
...hoćeš reći da siščani manje stenju od đakovčana, a još manje od vinkovčana :).
:moto2:

098 9232180

damjandugi

Citat: Suki  u Travanj 19, 2020, 07:19:23
:smijeh: :thumbup:

...kad vidim dok se vozim :moto2: kako pedaliraju uz brdo, tiskaju, stenju i znoje se, i to po cijele obitelji zajedno, mislim si kako moraš biti hebeni mazohist za tako nešto :-\.

To nema potrebe da si.
Samo si postaviš neki cilj i ustrajaš do kraja,naravno ritmom kojeg si sposoban držat. Neki idu uzbrdo 8 km/h neki 12 km/h, ali do cilja su stigli svi.
Nesmiješ gledat na druge kako voze brže od tebe.Onda nečeš vidjeti cilja.
To ti je isto ko vožnja motorom.Neki idu brže kroz krivine,neki idemo sporije.Ali svi smo uživali u vožnji. :moto2: :thumbup:

A kaki ti ti mahohist,kad po makadamu voziš bolje i brže nego ja po asfaltu? :misli: :tongue: :bravo:

beli

 ;) znaš ti dobro, što sam mislio, malo raširi kartu ... po tebi, obzirom da sam ja zapadnije ti bi nešto i stenjao dok bi došao do mene. U tom slučaju ja ne bi jer ne moram nikud ...  :) :beer:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ponti


damjandugi

Da li se po otoku može gdje voziti bicikl? Pa da preživiš? :tongue: