Zdravlje.

Autor Patak, Studeni 10, 2017, 22:22:06

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: agolac  u Ožujak 21, 2018, 12:31:56
A malo smanjit meseko i ubaciti povrća :)
Bude sad...nekako s proljeća, rajčice, paprike, krastavaca :thumbup:

Ponti

Citat: Osy  u Ožujak 21, 2018, 13:10:42
Bude sad...nekako s proljeća, rajčice, paprike, krastavaca :thumbup:

Blitva pa postaneš blitvar  :)

Osy


zubakis

Citat: Osy  u Ožujak 21, 2018, 13:10:42
Bude sad...nekako s proljeća, rajčice, paprike, krastavaca
Procitaj na netu o prehrani po krvnoj grupi. Moglo bi ti biti zanimljivo. Meni pomoglo dosta.

keko

Osy, ovo sa sirutkom je dobra stvar, plus izbaciti suhomesnate proizvode i šećer iz prehrane, životinjske masti svesti na minimum, ubaciti maslinovo i bučino ulje, čaj od paprene metvice i sikavice. To je i meni bio razlog dijete  :huh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov

Ja sam krvna grupa A+ i kazu za mene samo kaj vise masnog...izbjegavat povrce...voce moze tu i tamo

Osy


zubakis

Citat: tibertov  u Ožujak 21, 2018, 21:17:33
Ja sam krvna grupa A+ i kazu za mene samo kaj vise masnog...izbjegavat povrce...voce moze tu i tamo
Ja san 0+ . Meni je pisalo da izbacin sve sta san obozava. Ispalo je da ono sta najvise volin, najvise mi i smeta. Uglavnom mlijecne proizvode nebi smija primirisat, mesinu mogu svu osin svinjetine. Zelenjava sve osin kaule.... Itd itd...
U 3 miseca skinija 15 kila, a nisan bija gladan nikad.

Danijel 23

Citat: zubakis  u Ožujak 21, 2018, 21:31:50
Ja san 0+ . Meni je pisalo da izbacin sve sta san obozava. Ispalo je da ono sta najvise volin, najvise mi i smeta. Uglavnom mlijecne proizvode nebi smija primirisat, mesinu mogu svu osin svinjetine. Zelenjava sve osin kaule.... Itd itd...
U 3 miseca skinija 15 kila, a nisan bija gladan nikad.
:misli: ajd da vidi sta če meni zabranit...pastašutu!?
dajl link!


Osy

Citat: zubakis  u Ožujak 21, 2018, 21:31:50
Ja san 0+ . Meni je pisalo da izbacin sve sta san obozava. Ispalo je da ono sta najvise volin, najvise mi i smeta. Uglavnom mlijecne proizvode nebi smija primirisat, mesinu mogu svu osin svinjetine. Zelenjava sve osin kaule.... Itd itd...
U 3 miseca skinija 15 kila, a nisan bija gladan nikad.
Pa i ja sam skinuo 13 kila jer sam totalno smanjio ugljikohidrate i počeo vježbati...sad ću ovu jetru  regulirati sa povrćem i
biti će sve ok :ooda:

Danijel 23

Citat: Osy  u Ožujak 21, 2018, 21:59:52
Pa i ja sam skinuo 13 kila jer sam totalno smanjio ugljikohidrate i počeo vježbati...sad ću ovu jetru  regulirati sa povrćem i
biti će sve ok :ooda:
Aričoka.

Ponti


agolac

Citat: Osy  u Ožujak 21, 2018, 21:59:52
Pa i ja sam skinuo 13 kila jer sam totalno smanjio ugljikohidrate i počeo vježbati...sad ću ovu jetru  regulirati sa povrćem i
biti će sve ok :ooda:

Zato i jesi mastan :buahaha:
Maknuo ugljikohidrate i povećao masti :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

Citat: agolac  u Ožujak 21, 2018, 22:12:59
Zato i jesi mastan :buahaha:
Maknuo ugljikohidrate i povećao masti :ebudale:

E tu si u krivu... :belj:

Ugljikohidrati i seceri su ti koji te pojebu i talozi se svasta po zilama. Na to se onda skuplja masnoca, a nju znaju kako mjeriti pa je onda ona krivac...ne bas tocno... :misli: