Internet prijevara???

Autor Patak, Siječanj 05, 2018, 21:41:44

« natrag - naprijed »

fatboy

Ne znam na koji nacin te varaju, ali te varaju sigurno. Ja sam za sve oglase dobijao SMS da se javim na mail adresu radi toga jer su zainteresirani za kupnju....dragi moj DELETE... :belj:

keko

.. u mom slućaju to bi bilo "kanselirano imidijetli"  :misli:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Lučko

Citat: keko  u Siječanj 06, 2018, 08:45:50
.. u mom slućaju to bi bilo "kanselirano imidijetli"  :misli:




Sent from my iPhone using Tapatalk

Patak

Citat: fatboy  u Siječanj 06, 2018, 07:29:14
Ne znam na koji nacin te varaju, ali te varaju sigurno. Ja sam za sve oglase dobijao SMS da se javim na mail adresu radi toga jer su zainteresirani za kupnju....dragi moj DELETE... :belj:

Ovi su malo napredniji, salju poruke na viber.

Patak

Ja nista njima ne šaljem nego; "Im currently in USA and have contact the shipping agent that will come to pickup the item after payment".

Prvo je trazio IBAN, ja velim nemam a on nema problema može i paypal.

Mrki

Čuj iz Portugala bi kupila kolica  :smijeh: pa ne vjerujem da će kupiti ovi što nazovu iz Hrvatske a ne iz Portugala..
I u ostalom sa njuškala kada prodaješ radi samo keš  :)

Patak

Mrki, sve je to meni jasno nismo balavci :P! Komentiram moguću prijevaru i naćin plačanja kupca.

Mrki

Hehe.. kužim.. sprdam se malo..
Ima slučajeva da će ti poslati motor s drugog kraja Europe poštom pa ga probaš, pa ako nećeš nemoraš kupiti.. :)

Osy

Ima, ima... :ooda: Čak se i predstavio imenom i prezimenom i na svakom iole čudnom oglasu, gle slučaja isti lik...ali, htio sam reći kako prijateljica ima stan u Osijeku u Europske avenije koji je građen prije Marije Terezije :ooda:...i prodaje stari namještaj pa je tako oglasila neki stari luster, antikvitet i traži 5500 eura...lik je kontaktira iz Engleske i skoro je bila nasjela kada je dobila upozorenje iz banke da je prijevara...nedostajao je samo jedan klik da joj taj kupac počisti račun  :bzvz:

Ponti

Citat: Osy  u Siječanj 06, 2018, 12:06:23
Ima, ima... :ooda: Čak se i predstavio imenom i prezimenom i na svakom iole čudnom oglasu, gle slučaja isti lik...ali, htio sam reći kako prijateljica ima stan u Osijeku u Europske avenije koji je građen prije Marije Terezije :ooda:...i prodaje stari namještaj pa je tako oglasila neki stari luster, antikvitet i traži 5500 eura...lik je kontaktira iz Engleske i skoro je bila nasjela kada je dobila upozorenje iz banke da je prijevara...nedostajao je samo jedan klik da joj taj kupac počisti račun  :bzvz:
Europska avenija i one kuce su gradjene za vrijeme Franz Josefa, kakve bre Marije Terezije.

Samo toliko.....

Osy

Citat: Ponti  u Siječanj 06, 2018, 16:47:50
Europska avenija i one kuce su gradjene za vrijeme Franz Josefa, kakve bre Marije Terezije.

Samo toliko.....
Ma znam, to je više figurativno...idi bre leči se...jel izdržavate nekako...de reci mi da znam šta me čeka idući vikend ;)

Ponti

Citat: Osy  u Siječanj 06, 2018, 17:11:26
Ma znam, to je više figurativno...idi bre leči se...jel izdržavate nekako...de reci mi da znam šta me čeka idući vikend ;)
Izdrzavamo, kako da ne. Udebljao sam se 2 kg u dva dana.
Ovdje u centru je ludilo, moras se gurati za proci knez mihajlovu. Milijun ljudi vani cim padne mrak.

Osy

Citat: Ponti  u Siječanj 06, 2018, 17:47:11
Izdrzavamo, kako da ne. Udebljao sam se 2 kg u dva dana.
Ovdje u centru je ludilo, moras se gurati za proci knez mihajlovu. Milijun ljudi vani cim padne mrak.
I u Osijeku je isto... :buahaha: :buahaha: :buahaha: