Salewa Litetrek III šator

Autor agolac, Srpanj 28, 2017, 18:50:00

« natrag - naprijed »

agolac

Nego, imao sam šator koji sam kupio kad sam kupio motor. Ima samo jedan "problemčić" s tim šatorom. Uništio sam ga tako da sam ga pustio spakiranog mokrog 6-7 godina  :smijeh:

I šta ću, odo u nabavku novog.

Ova je dosta manji i lakši od onog prvog.

Pakiranje : 40x20 cm
Ventilacije: 1
Ulazi: 1
Broj osoba: 3
Stupac vode gornji dio: 3000 mm
Stupac vode dolje: 5000 mm
Težina: 2.6 kg
Cijena: 250-330 EUR, ovidi gdje naletite i da li u vrijeme akcija

Sviđa mi se jer se ekspresno sklapa, lagan je i malo pakovanje.






"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Odlično izgleda. Mal (kad je sklopljen), kompaktan, super karakteristike....jbg takva je i cijena :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

jalni

A Salewa je svugdje skupa, teško je naletit kod njih na akciju! Ima i ZAJO dobre šatore, a nisu tak skupi, sad ko ga misli nosit na leđima težina je jako bitna, al na motoru po kile sim-tam!!! :thumbup:
091 4410491

tibertov

Ne kuzim kako mozes šator vozit na motoru...di? Te šipke i to sve?

Mrki

Ja bi to isto probao jednom (motor+šator) ali isto ne znam šta bi uzeo da stane na motor i da nije preskupo..
Jer za 300+ eura spavaš 6 dana svagdje..

agolac

Citat: jalni  u Srpanj 28, 2017, 21:28:02
A Salewa je svugdje skupa, teško je naletit kod njih na akciju! Ima i ZAJO dobre šatore, a nisu tak skupi, sad ko ga misli nosit na leđima težina je jako bitna, al na motoru po kile sim-tam!!! :thumbup:

Veličina pakiranja mi je nekako bila dosta presudna. Ovaj prije je imao odvojeno šator, odvojeno šipke, dakle dva paketa. Salewa ima sve u jednom malom pakiranju.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Citat: Mrki  u Srpanj 28, 2017, 21:37:13
Ja bi to isto probao jednom (motor+šator) ali isto ne znam šta bi uzeo da stane na motor i da nije preskupo..
Jer za 300+ eura spavaš 6 dana svagdje..
Pitaj Glažara, on je maher za šatore [emoji1]

agolac

Citat: Mrki  u Srpanj 28, 2017, 21:37:13
Ja bi to isto probao jednom (motor+šator) ali isto ne znam šta bi uzeo da stane na motor i da nije preskupo..
Jer za 300+ eura spavaš 6 dana svagdje..

Jednom, da.

Ide nas troje na jednu parcelu u kampu. Mislim da će nam noćenje biti 10-12 EUR po glavi. Tako da, šator se brzo isplati.
također, ako si sam kuhaš i ne jedeš po restoranima, još se više isplati... Kampovi su najjeftiniji način putovanja na motoru...
Ovaj šator se brzo sklapa, te ako se svaki dan ide iz kampa u kamp, nije tlaka...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Di ces se osušit kad ti bude cijeli dan kiša?

Suki

Citat: Mrki  u Srpanj 28, 2017, 21:37:13
Ja bi to isto probao jednom (motor+šator) ali isto ne znam šta bi uzeo da stane na motor i da nije preskupo..
Jer za 300+ eura spavaš 6 dana svagdje..
Citat: tibertov  u Srpanj 28, 2017, 21:39:55
Pitaj Glažara, on je maher za šatore [emoji1]

...jednom ušo, 6 dana izlazio... :smijeh:
:beer:
:moto2:

098 9232180

agolac

Citat: tibertov  u Srpanj 28, 2017, 21:42:18
Di ces se osušit kad ti bude cijeli dan kiša?

Ne znam za tebe, ali čim počne par kapi ja iste sekunde legnem na obje kočnice i odmah u kišnjak. Tako da, moto odjelo mi je suho. A čizme i rukavice su gorotex i ako propuste, zapalim ih  :)
Ali ako se baš želiš nešto sušiti, svi kampovi imaju sanitarije pa tamo nešto objesiš, neće te nitko zezat....
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Citat: Mrki  u Srpanj 28, 2017, 21:37:13
Ja bi to isto probao jednom (motor+šator) ali isto ne znam šta bi uzeo da stane na motor i da nije preskupo..
Jer za 300+ eura spavaš 6 dana svagdje..

opet cu ja o svojim avanturama s Agolcem...

...krenuli mi u alpe..uzela se sva oprema za kampiranje...ucrtali se kampovi na ruti di ce se spavati...I to je bilo to od kampiranja...sator nisam vidio...spavali smo po sobama...nikom se nije dalo jebat sa tim...

tako da sator ako ne ides na ovu opciju sto Andrej ide...(dakle da se stalno vracas na istu tocku) je hebena tlaka I skracuje ti vrijeme voznje...dok stanes...recepcija..dok dignes sator...izmoren od voznje..zelis samo tus I pivo...a moras se jebat sa satorom..I jos zamisli da kisa pada...brrrr...
nisam ja nesto razmazen...ali sta cu kad mi je to tlaka...ne mog si pomoc..
Kupujem polovnu kacigu

JZ

Kupujem polovnu kacigu

agolac

Citat: JZ  u Srpanj 28, 2017, 23:37:12
opet cu ja o svojim avanturama s Agolcem...

...krenuli mi u alpe..uzela se sva oprema za kampiranje...ucrtali se kampovi na ruti di ce se spavati...I to je bilo to od kampiranja...sator nisam vidio...spavali smo po sobama...nikom se nije dalo jebat sa tim...

tako da sator ako ne ides na ovu opciju sto Andrej ide...(dakle da se stalno vracas na istu tocku) je hebena tlaka I skracuje ti vrijeme voznje...dok stanes...recepcija..dok dignes sator...izmoren od voznje..zelis samo tus I pivo...a moras se jebat sa satorom..I jos zamisli da kisa pada...brrrr...
nisam ja nesto razmazen...ali sta cu kad mi je to tlaka...ne mog si pomoc..

Zato se ovaj šator složi za par minuta pa nije tlaka  :P
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Citat: agolac  u Srpanj 28, 2017, 23:39:33
Zato se ovaj šator složi za par minuta pa nije tlaka  :P

Sad ces biti u jednom kampu,lako sad lajat....sad uzmi onu mrcinu od satori sto  imas...jebe ti se..parkiras I motor u nutra..heheh

Kupujem polovnu kacigu