OSIGURANJE MOTORA

Autor zizu, Ožujak 19, 2018, 10:22:12

« natrag - naprijed »

zizu

 Dragi drugovi i drugarice! !!! :-)

Cijene AO za motore su svakakve pa sam dobio ponudu iz Croatie osiguranja za snizenje osnovice tako da bi bili povoljniji u osiguranju. Pa vas molim da poslikate police da dobijemo ponudu pa kako vam pase... !


Znači samo poslikate policu i stavite ovdje il mi posaljete na viber il  whatsapp. Bez ikakvih obaveza......dobijete ponudu i dalje sami odlucujete.

Mob: 0916069988

Hvala unaprijed



Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


Black Betty

Molim detaljnije objašnjenje,šta se pokriva i šta se plaća,u tim osiguranjima nikad dosta opreza
Prepostavka je majka zajeba

zizu

Citat: Black Betty  u Ožujak 19, 2018, 10:25:16
Molim detaljnije objašnjenje,šta se pokriva i šta se plaća,u tim osiguranjima nikad dosta opreza
Zastita bonusa, nezgoda za vozaca i suvozaca. I osnovno osiguranje

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Josip-Sepp

meni ističe početkom 4. mjeseca, imam ponudu os Sava osiguranja 820kn (ZG tablice) i 70-tak kuna osiguranje putnika (150/300.000 kuna)

tako sam platio i prošle godine ( 893,56 kn), a frend je u Croatiji platio 170 kuna više
iznenadilo bi me da croatia da bolju ponudu  :thumbup:


zizu

Citat: Josip-Sepp  u Ožujak 19, 2018, 10:52:57
meni ističe početkom 4. mjeseca, imam ponudu os Sava osiguranja 820kn (ZG tablice) i 70-tak kuna osiguranje putnika (150/300.000 kuna)

tako sam platio i prošle godine ( 893,56 kn), a frend je u Croatiji platio 170 kuna više
iznenadilo bi me da croatia da bolju ponudu  [emoji106]

broj stare police
Triglav, 020407723675
Ovdje se radi o tome ako nas se dovoljno skupi tj dovoljno ponuda onda ce se ic na odobravanje veceg popusta

I trebao bi bas sliku police ako nije problem

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Josip-Sepp


meni je reg. za petnaest dana tak da ništa od mene ,
ne vjerujem da se itko i išta može skupiti i dogovoriti za tih 15 dana  :smijeh:

btw, znam da čak ni preko one udruge umhrdrvmri "Bajkeri za život" nije ništa povoljnije (a oni su jadransko ili euroherc)

tibertov

meni je u 5mj...budem uslikao kad dođem doma

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zizu

Citat: beli  u Ožujak 19, 2018, 11:21:44
[emoji106]
Kaj ni to regal

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


beli

 :) nije,  'smiri se' ..... btw. raskinul sam neki dan sa CrOsig nakon 35 godina vjernosti ..... uopće nemaju evidenciju uplata rata, jel u tom slučaju ne bi slali opomene, a i još da im šaljem potvrde o uplati !
     Ne znam od kud (Iz Rijeke ?) mejlaju gluposti klijentima, no moji u Sisku sa kojima sam napravio ugovor, kad otvore na kompu broj police - prazno !   ....... da ne idem u detalje, totalni šlamperaj !
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zizu

Ima tu svega....pogotovo agencije znaju svasts svasta radit.....platis osig nesto se desi a nisi osiguran polica nevazeca

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


Suki

...hm, meni ističe 31.3. i u CroOsig sam. Pošaljem ti na viber sliju :gimme5:.
:moto2:

098 9232180

zizu

Citat: Suki  u Ožujak 19, 2018, 13:19:33
...hm, meni ističe 31.3. i u CroOsig sam. Pošaljem ti na viber sliju :gimme5:.
Ok, hvala

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


beli

 ..... gle, poštujem kampanju, ali ne, to je jače od mene, tako da umjesto police platim ti  :beer: kad dođem !  :wind: :snow:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu