Obavezna oprema na mtociklu: fluo prsluk i prva pomoć

Autor Danijel 23, Veljača 28, 2018, 10:34:34

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: Ponti  u Ožujak 01, 2018, 19:40:00
To je obavezno ....... moto gej populaciji :buahaha:
Znači sad i Slovenci spadaju u tu grupu :smijeh: ... jer oni svi nose, čak i za Glažara ima broj :) ;)

beli

 :thumbup:
A kaj sa FLUO lajbekom?
[/quote]
he, ajd .... dakle što je 'pisac' htio reći: bez obzira na propise nije loše imati taj paketić iz praktičnih razloga .... režeš 'suho' porežeš se malo, odeš do motora, uzmeš flaster i stvar riješena. E sad, kaj s lajbekom.... ništa, on nek bude zbog policije .... eto  :thumbup:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Danijel 23

A zimska oprema....šta kaže zakon kad te murjak čopi na motoru, a snijeg na cesti?

http://www.best-grip.com/site/en/  :)










beli


A zimska oprema....šta kaže zakon kad te murjak čopi na motoru, a snijeg na cesti?

[/quote]
.... a ništa, ak imaš sve to nema te šta zaustavljat .... samo po gasu !
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Dadi

Neki dan na tehničkom mi reče jaro  prva pomoć ima rok trajanja 5 godina,bez obzira ako je još u original pakovanju,najlonu i nije otvarana!!
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

keko

kaj se trokutasta marama može pokvariti  :buahaha:
:misli: jedino ako sterilne gaze imaju problem stajanja, to je moguće  :huh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Dadi

a kako bi nove prodavali,rodni list je puno kvarljivija roba jelte :)
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Mrki

To je već jedno 4-5 godina na snazi.. samo nisu primijenjivali.. tj. većina na tehničkom nije gledala, samo oni inspektori što vole jesti gogi..

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Citat: Dadi  u Ožujak 02, 2018, 10:16:34
Neki dan na tehničkom mi reče jaro  prva pomoć ima rok trajanja 5 godina,bez obzira ako je još u original pakovanju,najlonu i nije otvarana!!

Ok...bum si napravio nove naljepnice i budem si mam produžio valjnost. Zanimljivo da proizvođač ne kaže rok valjanosti nego g. Jaro.





Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Patak

Samo 5 godina :huh:? A vojnički grah u limenci 20? Pa ko je tu lud :smijeh:

Dadi

kaže i proizvođač,ali nekih 70-ak kn je sada,a kad je izašla ova norma pp bilo je oko 150- 200 kn skupo u pm.

https://www.konzum.hr/klik/#!/products/50033318/kutija-prve-pomoci-hrn-1112-1-kom
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

damjandugi


Mrki

Ja sam uzeo iz Louisa malu baš za motor, 10e..
I na svemu ima datum do kada vrijedi..




Danijel 23

Citat: Mrki  u Ožujak 03, 2018, 10:36:25
Ja sam uzeo iz Louisa malu baš za motor, 10e..
I na svemu ima datum do kada vrijedi..




Pa takva je i moja iz Luje, ali samo je datum kolko sam skužio na vanjskoj vrečici, pa ako zagusti možemo ju prekrstit sa jednom sviježom naljepnicom!  :)