Fiksne kamere u 2018 i 2019

Autor Bagy, Veljača 09, 2018, 09:01:22

« natrag - naprijed »

Bagy

Btw, koju AUTO/MOTO navigaciju koristite za Android sustav? Aplikacija bi trebala javljati ZVUČNO sve lokacije na kojima su postavljene fiksne kamere!?


Waze je navodno dobar (ima zvuk) - može li se koristiti offline?  :misli:

Osmand+ probao, nema zvučne objave unatoč uključenim postavkama?!  :misli:

HERE? Nisam isprobao...

GARMIN - ?

Sygic - ?
mob: 095/573-6874

zander

HERE je super i radi offline....koristio ga malo, ali prica...kod mene plavusa, ali ima i muskih glasova za izbor :ooda: Za kamere neznam tacno....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Citat: Bagy  u Lipanj 05, 2019, 10:08:26
Btw, koju AUTO/MOTO navigaciju koristite za Android sustav? Aplikacija bi trebala javljati ZVUČNO sve lokacije na kojima su postavljene fiksne kamere!?


Waze je navodno dobar (ima zvuk) - može li se koristiti offline?  :misli:

Osmand+ probao, nema zvučne objave unatoč uključenim postavkama?!  :misli:

HERE? Nisam isprobao...

GARMIN - ?

Sygic - ?
Here i Sygic imaju zvučne objave..i obje su dobre..čak super cestovne navigacije
Osmand nije baš za cestu..al je zato No.1 za terene..šumu..enduro  :blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Moj garmin radi odlično, javlja na vrijeme lokacije kamera .... naravno ubacio file od slovenca  :)

zubakis

Coopilot. Upozorava na kamere. Ubacen file od slovenca

zvenjak

Citat: Bagy  u Lipanj 05, 2019, 10:08:26
Btw, koju AUTO/MOTO navigaciju koristite za Android sustav? Aplikacija bi trebala javljati ZVUČNO sve lokacije na kojima su postavljene fiksne kamere!?
Waze je navodno dobar (ima zvuk) - može li se koristiti offline?
Osmand+ probao, nema zvučne objave unatoč uključenim postavkama?!
HERE? Nisam isprobao...
GARMIN - ?
Sygic - ?
ovo je po načelu: svaki cigo svog konja hvali.
koristim već duuuuugovremena iGO primo, prekozadovoljan.
pored ostalih kamera po europi ubacio cro gatsto, zahvala autoru.
s kojom god navigacijom krećeš  uglavnom će te dovesti na odredište.
svaka navigacija ima svoje mušice. što duže koristiš jednu naigaciju, naučiš na svojim pogreškama.
odaberi navigaciju i peglaj. preporuka, karte s ostalim podacima držati ažuriranim.

Igor Mihajlik

Po novom i Google maps ima sve kamere in radare u svojim kartama
Lado je moj idol

Bagy

Citat: Ponti  u Lipanj 05, 2019, 10:26:34
Moj garmin radi odlično, javlja na vrijeme lokacije kamera .... naravno ubacio file od slovenca  :)

Isprobat ću ga ovaj vikend. Nabavio sam i neku jeftinu moto komunikaciju, samo moram malo poraditi na unutrašnjosti kacige. Jučer sam skoro ostao bez ušiju kad sam isprobavao položaj zvučnika u kacigi!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Špoki

Bagy, pista je tvoj prijatelj ili zamjeni motor, Strom nije za jurcanje :shhh:, take it easy inače :novac:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Bagy

Citat: Špoki  u Lipanj 06, 2019, 08:56:36
Bagy, pista je tvoj prijatelj ili zamjeni motor, Strom nije za jurcanje :shhh:, take it easy inače :novac:

Ma, nisam ja za pistu - ali viđe ovo! Nema šanse da neku ne previdiš...
mob: 095/573-6874

Fantom

Ja uzeo ovaj Saphe prvo za auto i nakon toga izbace i za motore pa uzmem i tu igracku. Spasilo me do sada bezbroj puta po evropi i ex yu. Mora biti povezan putem bluetooth -a sa telefonom. Javlja kamere , udese te auta u kvaru pored ceste.
Ova za auto radi na principu solidarnosti drugih vozaca koji posjeduju igracku pa stisnu dugme kad primjete radar ili kamere i centrala firme ih onda unese u bazu podataka..
Cijena oko 50 eura i mislim da se samo proizvode u danskoj.
Zakonom su dozvoljene u eu

agolac

Citat: Fantom  u Lipanj 09, 2019, 00:50:26
Ja uzeo ovaj Saphe prvo za auto i nakon toga izbace i za motore pa uzmem i tu igracku. Spasilo me do sada bezbroj puta po evropi i ex yu. Mora biti povezan putem bluetooth -a sa telefonom. Javlja kamere , udese te auta u kvaru pored ceste.
Ova za auto radi na principu solidarnosti drugih vozaca koji posjeduju igracku pa stisnu dugme kad primjete radar ili kamere i centrala firme ih onda unese u bazu podataka..
Cijena oko 50 eura i mislim da se samo proizvode u danskoj.
Zakonom su dozvoljene u eu

E ali ovo je meni najveće pitanje. Koliko se apdejta Balkan? Koliko sam čuo Waze je kao najbolji s uključenim kamerama a Waze je sad i dio Google....
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bagy

Je, karte na Waze su full update, jedino ne može biti offline!
mob: 095/573-6874

Fantom

Citat: Bagy  u Lipanj 09, 2019, 07:16:25
Je, karte na Waze su full update, jedino ne može biti offline!

I za Saphe ti mora biti upaljen bluetooth, gps i moras biti online.

Neznam koliko cesto opdatiraju balkan ali vjerovatno prate trendove i u regionu. Meni je javljala u autu i po hr i bih

bajki

Jel mi se čini ili je i sygic ubacio nove kamere? :)