Fiksne kamere u 2018 i 2019

Autor Bagy, Veljača 09, 2018, 09:01:22

« natrag - naprijed »

fatboy


Suki

Citat: fatboy  u Lipanj 13, 2019, 09:46:14
Jel to pratite audio napomenom sa navigacije ili moraš blejati u ekran?  :misli:

Ako nije audio, moglo bi biti skuplje pratit ekran nego popušit kameru... :-X
I jedno i drugo. Za zvuk postoji opcija koliko metara od kamere da te obavijesti (biraš vrstu zvuka) u naselju i izvan naselja :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: Ponti  u Lipanj 13, 2019, 09:36:35
Garmin radi savršeno sa slovenčevim fajlom.
Taj Garmin je kao Akrapovič, ili... :) :smijeh: mislim kvalitetan

Ponti

Citat: Osy  u Lipanj 13, 2019, 09:59:40
Taj Garmin je kao Akrapovič, ili... :) :smijeh: mislim kvalitetan

Nemam pojma, radi po kiši, možeš s rukavicom tipkati po njemu .... jedino što znam da za pohvatati sve opcije treba završiti trogodišnji tečaj  :smijeh:
Bio sam stavio da mi pokazuje restorane, pumpe, hotele na ekranu, onda dođem u neki grad i na ekranu ne vidim cestu od tih kućica restorana i hotela. Idem to maknuti, jedno pola sata sam prčkao i nikako... pa sam dobro napsovao i garmin i sebe. :smijeh:

Osy

Citat: Ponti  u Lipanj 13, 2019, 10:35:48
Nemam pojma, radi po kiši, možeš s rukavicom tipkati po njemu .... jedino što znam da za pohvatati sve opcije treba završiti trogodišnji tečaj  :smijeh:
Bio sam stavio da mi pokazuje restorane, pumpe, hotele na ekranu, onda dođem u neki grad i na ekranu ne vidim cestu od tih kućica restorana i hotela. Idem to maknuti, jedno pola sata sam prčkao i nikako... pa sam dobro napsovao i garmin i sebe. :smijeh:
E to, trogodišnji tečaj, to i mene sad hebe :ooda: :smijeh:

zorro

..o bože ..jednostavno da nemre jednostavnije sve bit  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Lipanj 13, 2019, 11:10:38
..o bože ..jednostavno da nemre jednostavnije sve bit  :-\
...ma pusti ih :bzvz:...vidiš da ovaj ne zna niti tempomat uključiti :smijeh:...to ti je za njega sajnsfikšn :)...
:moto2:

098 9232180

Špoki

Kako kamera snima ako nas je više, grupa motora/vozila, znači 5-6, jel snima sve ili samo jednog :misli:,prvog i zadnjeg :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Danijel 23

Citat: Špoki  u Lipanj 13, 2019, 12:26:48
Kako kamera snima ako nas je više, grupa motora/vozila, znači 5-6, jel snima sve ili samo jednog :misli:,prvog i zadnjeg :)
Snima grupno!

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Osy

Citat: Špoki  u Lipanj 13, 2019, 13:15:41
Mamicu im njihovu :samaranje:
Što si nasilan...bolje reci dobro je, još nisam zaustavljen u grupnoj vožnji...jer kod nas je dogovor da se kazna dijeli :thumbup:

Ponti

Citat: zorro  u Lipanj 13, 2019, 11:10:38
..o bože ..jednostavno da nemre jednostavnije sve bit  :-\

Još nisam upoznao čovjeka koji sve zna na zumu novije generacije, a pitao sam barem 20-30 ljudi koji ga koriste. :smijeh:
Ajde vodi me kako da maknem ikonice restorana i hotela s ekrana, kad je tako jednostavno  :)

fatboy

Citat: Osy  u Lipanj 13, 2019, 14:12:57
Što si nasilan...bolje reci dobro je, još nisam zaustavljen u grupnoj vožnji...jer kod nas je dogovor da se kazna dijeli :thumbup:

Ne morate se brinuti više s novim kamerama...svaki će dobit svoju porciju...obrađuju pun kufer vozila odjednom u više traka i u oba smjera... :huh:

Stjepko


fatboy

Svejedno mi je...bitno da sam počešljan i obrijan...da bolje ispadnem... :ebudale: :ebudale: :ebudale: