VALVOLINE DURABLEND 4T SAE 10W-40 1L

Autor Bagy, Rujan 22, 2017, 09:14:49

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: iviccaa  u Travanj 24, 2019, 08:11:14
mladi ljudi -> visak testosterona -> nema sumnje u svoju muskost -> DL

stariji ljudi -> manjak testosterona -> sumnja u svoju muskost -> GS

:-X

:smijeh: :smijeh:
:misli: :bzvz:

beli

Citat: Suki  u Travanj 24, 2019, 06:32:59
:smijeh:

...kad smo se vraćali s Grossa, tebi se ulje nije pojavljivalo u prozorčiću niti kad se motor nagne na desnu stranu. Ništa. Prazno.  :) :P
....... to ti je tzv. 'NANO ulje',  ulje koje sadrži samo neophodne čestice za podmazivanje, odnosno nema vode u sadržaju, a pakiranje je kao u vrečici za vanili šećer.  Zbog toga ti je to bilo u početku možda malo čudno ! .........  :ooda: :smijeh:  (btw. ulje ne valja ni u koljenu !)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

Citat: Martin  u Travanj 24, 2019, 07:41:05
motor je kod Vlade Miličevića iz Požege, Zorrov frend.....baš smo prije par dana razmijenili par poruka, motor ide bez jebem ti  :thumbup:
:thumbup: ..... pa neka su im doživotno sretni svi budući kilometri u što većim količinama  :beer:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Suki

Citat: beli  u Travanj 24, 2019, 09:58:46
....... to ti je tzv. 'NANO ulje',  ulje koje sadrži samo neophodne čestice za podmazivanje, odnosno nema vode u sadržaju, a pakiranje je kao u vrečici za vanili šećer.  Zbog toga ti je to bilo u početku možda malo čudno ! .........  :ooda: :smijeh:  (btw. ulje ne valja ni u koljenu !)
:thumbup:
Znao sam da postoji logično objašnjenje ;) :gimme5:.
:moto2:

098 9232180

beli

a da, nisam to smio nikom govoriti, ali bila je to eksperimentalna faza i dobio sam tri vrećice od Suzukija .... jedini je zajeb bio da nisam stavio pik traku preko prozorčića što sam po ugovoru sa Suzukijem trebao, a da se ne vidi nivo ulja kojeg zapravo nema .... da jesam ne bi ni primjetio ovo što jesi  :ooda: :thumbup:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Suki

Citat: beli  u Travanj 24, 2019, 10:34:49
a da, nisam to smio nikom govoriti, ali bila je to eksperimentalna faza i dobio sam tri vrećice od Suzukija .... jedini je zajeb bio da nisam stavio pik traku preko prozorčića što sam po ugovoru sa Suzukijem trebao, a da se ne vidi nivo ulja kojeg zapravo nema .... da jesam ne bi ni primjetio ovo što jesi  :ooda: :thumbup:

Pik traka je zakon :thumbup:. Kolke sam lampice na Alfinoj :-* sat tabli njome preljepio aiiii! :)
:moto2:

098 9232180

Grba

Nadoljeva se samo ak imaš sardine iz konzerva za gablec... da se ne baca  ;)
098 737 604

beli

Citat: Suki  u Travanj 24, 2019, 11:01:36
Pik traka je zakon :thumbup:. Kolke sam lampice na Alfinoj :-* sat tabli njome preljepio aiiii! :)
pa i meni ih je pola riknilo .... ne kužim šta trebam ?  E, a jel ti ispala ona pločica sa shemom brzina na mjenjaču ?

maaalo kasnije:   :misli:  e, a jesu ti se raspali amortizeri od gepeka ....  :huh: nema tu kraja, nemoj ni odgovarat' nećemo offat, najbolje za sve  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ponti

Citat: beli  u Travanj 24, 2019, 14:17:06
pa i meni ih je pola riknilo .... ne kužim šta trebam ?  E, a jel ti ispala ona pločica sa shemom brzina na mjenjaču ?

maaalo kasnije:   :misli:  e, a jesu ti se raspali amortizeri od gepeka ....  :huh: nema tu kraja, nemoj ni odgovarat' nećemo offat, najbolje za sve  :)

Sve je dobro dok god se stakla mogu dignut. Frend na naplatnoj kućici spusti staklo, uzme karticu i više ga nije mogao dići ..... bila je veljača, lagani -3C  :buahaha:
Kasnije prodaje ga i konačno javi se jedan tamo u ljeto.... pita kupac jel radi klima, a on šta će ti klima kad prozor ne možeš zatvoriti  :buahaha:

Osy

Citat: Ponti  u Travanj 24, 2019, 17:01:57
Sve je dobro dok god se stakla mogu dignut. Frend na naplatnoj kućici spusti staklo, uzme karticu i više ga nije mogao dići ..... bila je veljača, lagani -3C  :buahaha:
Kasnije prodaje ga i konačno javi se jedan tamo u ljeto.... pita kupac jel radi klima, a on šta će ti klima kad prozor ne možeš zatvoriti  :buahaha:
Jel pričamo o Alfi :misli:

Ponti

Citat: Osy  u Travanj 24, 2019, 17:29:10
Jel pričamo o Alfi :misli:

O mercedesu  :buahaha:   .... naravno o alfi, jedino alfi se tako što događa

Osy

Citat: Ponti  u Travanj 24, 2019, 17:32:24
O mercedesu  :buahaha:   .... naravno o alfi, jedino alfi se tako što događa
Samo pitam :) :buahaha:

Struja

Citat: iviccaa  u Travanj 24, 2019, 08:11:14
mladi ljudi -> visak testosterona -> nema sumnje u svoju muskost -> DL

stariji ljudi -> manjak testosterona -> sumnja u svoju muskost -> GS

:-X

:smijeh: :smijeh:
Hmmmm... ja sam imao stroma, pa gs-a pa sad opet strom... [emoji50]

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Špoki

Ti si iznimka koja potvrđuje pravilo a to je da pravila nema :smijeh: treba bit zadovoljan s onim što imaš i vozit se :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Suki

Citat: Ponti  u Travanj 24, 2019, 17:01:57
Sve je dobro dok god se stakla mogu dignut. Frend na naplatnoj kućici spusti staklo, uzme karticu i više ga nije mogao dići ..... bila je veljača, lagani -3C  :buahaha:
Kasnije prodaje ga i konačno javi se jedan tamo u ljeto.... pita kupac jel radi klima, a on šta će ti klima kad prozor ne možeš zatvoriti  :buahaha:
...a kacavida?!...zar nema koju kacavidu u autu?! :bzvz:
:moto2:

098 9232180