Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Patak

Citat: Patak  u Ožujak 01, 2019, 23:02:22
Netko negdje je spomenuo prednje pločice, set cca 100eu :smijeh:. Jebiga, novi dugo očekivani motor :thumbup: jasno je ko dan da će rezervni/potrošni dijelovi biti skupi...Ak imaš za njega 100 tkn, servis je onda kikiriki cifra...

:blato:

bansi

Citat: Suki  u Ožujak 01, 2019, 21:45:51
Svaka čast svakom na iskustvu i znanju :klanjase:, ali ovakvi (bogovski) pogledi s visine (na male jadne smrtnike sa sičušnim glavicama) mi tako idu nakurac da mi se trenutno počne  rigat od toga :puke: :puke:.
:buahaha: :smijeh:

bansi

Suki ne biti tako lošeg pogleda na situaciju.
Ja kad primjerice dođem kod doktora kao vjerujem i večina vas onda ga ne pitam zašto mi je dao ove tablete a ne neke druge ili zašto mi daje ovakav tretman liječenja, a ne neki drugi jer vjerujem da čovjek ima iskustva i završio je škole za to te isto tako znam da mi ne može u 6 minuta objasniti ono što je učio godinama još manje ako nisam medicinske struke. Znači ili mogu prihvatit njegov savjet i tako se liječit ili ga mogu odbiti i liječit se po pričanjima babe iz kuće na kraju sela. Ne ne uspoređujem se sa doktorom, samo sam ti dao savjet a na tebi je da li ćeš ga ti prihvatiti ili ćeš napraviti po svome. Samo to. Nema nikakvog omalovažavanja ili uzdizanja u nebesa, več je samo dat dobronamjeran savjet, a i ponuđeno objašnjenje negdje na cugi :vino:

zorro

Institucije su odradile svoj posel  :-\ ..idemo sad delat
:blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bansi

Citat: zorro  u Ožujak 02, 2019, 12:51:14
Institucije su odradile svoj posel  :-\ ..idemo sad delat
:blato:
:smijeh: :)

Toni

Jao jao. Ja sam kupio original filtere zraka u po cijene u engleskoj i koliko god imamo para zao mi hi je potrositi na pizdarije od papira i stvari koje znam da ne kostaju nista alinam deru gace jer mogu. Zamjenaki djelovi pouzdanog proizvođaca mogu biti i bolji od originalnih koje ionako neko drugi radi. Servisni intervali od 24000 km za filter zraka su individualni. Sve ovisi di se vozis. Prvi poznavaoc motora moze sam ocijeniti kad i sta treba napraviti. Prate se parametri, osluskuje motor i koristi zdrav razum. Najlakse je sve minjat kad oni kazu kako kod stroma svjecice koje mogu odvozit 80000 km na 12000. Ko tu koga jebe. Radi garancije moras a u mom slucaju i ne. Ako sta crkne ja to mogu popraviti a do tada neka vozi dok ja ne odlucim. U krajnjem slucaju ima kupit novi motor i to izdrkavanje oces ulje minjat na 5 ili 8 k km je bezveze. Jednom godisnje i da nije preko 15000 km innema sanse da se sta desi. Gore ga je drzat dvi godine nego napravit 15 k km. Kad promislim da ce mi kupac dat kunu vise ako sam ga minja na 6k km. Kako da nece. Bitno da su nalje na mjestu i da malo trosi i da je registriran cilu godinu. Jel tako? :belj:
Nije mi nista.

Suki

:moto2:

098 9232180

fatboy


bansi


Dadi

Kraljevski grad zaslužuje kraljicu, da ima čo'jek šta bambusati
2017 DCT
18k
Bujrum
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Bagy

mob: 095/573-6874

Ćoso

Čestitam direktore [emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Bravo Dadi, lijepo ..... i puno sretnih kilometara  :thumbup:

Suki

:moto2:

098 9232180

Mrki

Čestitam na kupovini [emoji481]