Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Suki

:moto2:

098 9232180

RoadRunner


Ponti


Suki

:moto2:

098 9232180

Bagy

Citat: zorro  u Ožujak 29, 2019, 12:44:15
Prijatelju ne nasjedaj  ;) ..Akrapovič je jedan od onih koji isto kao Harley i GS prodaju ljudima "muda pod bubrege"   :bzvz:

Tak nekak sam si i mislil!  ;)

Meni moj spuh (oriđiđi) čist fajn, baš se lepo čuje. I ne trebaju mi nikakvi čepići!  :ooda:

mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Bagy  u Ožujak 29, 2019, 20:56:06
Tak nekak sam si i mislil!  ;)

Meni moj spuh (oriđiđi) čist fajn, baš se lepo čuje. I ne trebaju mi nikakvi čepići!  :ooda:

Krivo si si mislil. :buahaha:
Original top kod svih motora je sasvim ok.
A o Akrapoviču kao topu koji je jednak drugima pričaju samo oni koji ga nikada nisu vozili ili su vozili kopije, kineske akrape i tako to. :smijeh:

Toni

Ja sam Akrapa uzeo jer mi se svidđa jedini sa original granama. Sve ostalo ne pase sobro na onu plastiku od grana. Termiginioni mi je super isto ali njega bi samo sa granama stavio. Akrap zvuk ja ne cujem nista osim kad radi motor na mjestu. Nisam vadio db kilere jer su zavareni pa mi se ne da busiti rupe jer ne volim buku. Navodno se dobije nesto snage koju ja ne mogu primjetiti. Uglavnom mi nije ni bitno. Da ne spominjem da sam ga nasao zahvaljujuci ovom forumu u skoro pola cijene. To je ipak bila nemoralna ponuda a top novi. Ja osobno od auspuha jedino cjenim estetiku. Akrap je upola laksi ali mene to ne interesira. Meni iskreno samo estetika.
Nije mi nista.

Toni

Kad smo kod auspuha recimo za maloga stroma .Daleko najljepsi zvuk daje Remus auspuh sa granama. Nije to zato sto ga ima Miha i zato sto ga je imao Peco nego zato sta sam se naslisao svakakvih i za stroma je ovaj najbolji. Na TDM svaki kurac pase i svaki buci da se useres. Sta sam primjetio da otvoreni auspuh samo vise buci i da se gube performanse osim ako govorimo super jakim motorima sta gutaju gorivo. Eto ovo je moje skromno misljenje. Termignioni sam jedino na dukatiju cuo tako da nisam mjerodavan.
Nije mi nista.

Bagy

Ma svaka čast Akrapoviću i njegovim auspusima, ali ja osobno ne vidim potrebu da to stavljam na motor, (niti bilo koji drugi aftermarket auspuh), jerbo sam eto, zadovoljan s postojećim.  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Bagy  u Ožujak 29, 2019, 21:46:26
Ma svaka čast Akrapoviću i njegovim auspusima, ali ja osobno ne vidim potrebu da to stavljam na motor, (niti bilo koji drugi aftermarket auspuh), jerbo sam eto, zadovoljan s postojećim.  :thumbup:

Kada dođeš u fazu da se budeš osjećao kao pubertetlija, onda ćeš dobiti potrebu za aftermarket auspuhom, e onda akrapovič .... pričam iz osobnog iskustva  :smijeh:

Toni

Ne znam jesam vam pricao onu pricu o lisici i kruskama. E pa Lisica je pokusavala dohvatit slasne kruske i kako su bile visoko nikako da uspije. Kako nije uspila kaze, ionako su zelene pa nema veze. Tako je sa svime.
Nije mi nista.

Bagy

Citat: Ponti  u Ožujak 29, 2019, 21:49:22
Kada dođeš u fazu da se budeš osjećao kao pubertetlija, onda ćeš dobiti potrebu za aftermarket auspuhom, e onda akrapovič .... pričam iz osobnog iskustva  :smijeh:

Očito je da život na otoku pomlađuje!?  :misli:  ;)
mob: 095/573-6874

Suki

Citat: Bagy  u Ožujak 29, 2019, 22:36:59
Očito je da život na otoku pomlađuje!?  :misli:  ;)
...ne nego pobenaviš od izolacije pod stare dane :smijeh:...
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Ožujak 29, 2019, 22:40:13
...ne nego pobenaviš od izolacije pod stare dane :smijeh:...

:ebudale:

Bagy

Mili Bože kud' sam zaš'o!?!  :smijeh:
mob: 095/573-6874