Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

fatboy

Citat: zander  u Travanj 12, 2019, 09:29:41
Suki !....kupi ti njoj jedno aljince ,,,sareno, lepo, prozracno,i sexy,.....onda cuti par dana  :-X pa montiraj skalameriju (koja dodje na adresu nekog drugara), na motor....nece ni primetiti ista... :) :buahaha:

Šta je iskustvo!  :ooda: :ooda:

zander

I za svaki slucaj, cesto, a to znaci jednom nedeljno, joj reci kako je divna, slatka i predobra!!!! :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

Citat: zander  u Travanj 12, 2019, 09:33:38
I za svaki slucaj, cesto, a to znaci jednom nedeljno, joj reci kako je divna, slatka i predobra!!!! :ooda:
...a šta misliš kako sam Afriku kupio :shhh:...daj neku drugu foru :).
:moto2:

098 9232180

zander

Citat: Suki  u Travanj 12, 2019, 09:48:24
...a šta misliš kako sam Afriku kupio :shhh:...daj neku drugu foru :).

AHahha pa tako i treba....cvece se mora stalno zalivati da bude lepo....nema ti druge opcije... :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Citat: Suki  u Travanj 12, 2019, 09:23:59
Sve to stoji :thumbup: :gimme5: i ja evo danima pokušavam ženi objasnit koliku bi silnu lovu uštedio ako uzmem za 700e ovaj Arrow koji inače dođe 1500e :ooda:, ali njoj nikako da uđe u glavu :-\.
Lakše joj uterat u dupe neg u glavu :-X i onda joj tako i teram :) i vozim s originalnim auspuhom :thumbup:.
..au PM   :smijeh: :buahaha:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Dadi

Citat: Suki  u Travanj 12, 2019, 09:48:24
...a šta misliš kako sam Afriku kupio :shhh:...daj neku drugu foru :).
Ja sam svojoj rekao da neću piti za korizmu  ;)

A ona...
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Saxi

Iskidah se od smeha, ova moja pojma nema ni šta vozim, ni boje ne razlikuje a kamoli modele [emoji16]

zubakis

Citat: Saxi  u Travanj 12, 2019, 13:13:52
Iskidah se od smeha, ova moja pojma nema ni šta vozim, ni boje ne razlikuje a kamoli modele [emoji16]
:) Tako je i u mene. Prije neki dan šetamo po gradu i kaže ona jel ovo motor ka u tebe? A ispred nas TDM 900  :smijeh:

Mrki

Jesi joj opalio plisku? Kako se može usuditi Stroma zamjeniti s TDM-om..

Suki

Citat: zubakis  u Travanj 12, 2019, 13:23:46
:) Tako je i u mene. Prije neki dan šetamo po gradu i kaže ona jel ovo motor ka u tebe? A ispred nas TDM 900  :smijeh:
...to je kao da za Bettycu kaže da je isti ti :) :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

zubakis

Citat: Mrki  u Travanj 12, 2019, 13:30:48
Jesi joj opalio plisku? Kako se može usuditi Stroma zamjeniti s TDM-om..
Ma jok, to mi je prednost. Mogu dovest doma novi motor, neće primijetit. To ti je ono ka kad pitaš ženu jel ti to nova haljina, a ona te napadne da je tu kupila prije dvije godine. Kako se uopČe ne obazireš na nju. A u biti je kupila jučer.  :smijeh:

fatboy

Citat: zubakis  u Travanj 12, 2019, 13:23:46
:) Tako je i u mene. Prije neki dan šetamo po gradu i kaže ona jel ovo motor ka u tebe? A ispred nas TDM 900  :smijeh:

Možda ona nije pomiješala motore... :misli:




:smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:

iviccaa