Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Stjepko

Nije on to vozio. Normalna pojava na dužem full gasu

zorro

Citat: Ponti  u Svibanj 30, 2019, 18:51:28
Jel ti se to bloknut sam od sebe ikada dogodilo?
Vjerovao il ne..kao klincu na APeNcu je..al to je neminovno u to vrijeme bilo  :smijeh:
Međutim..jednom prilikom u koloni..dok sam bio u Independentima..ispred mene nekakva Yamaha starije linije..pred samim zavojem zablokira ..a ja iza njega..gledam..momak se bori ..vata po cesti ..auto u susret..za dlaku ga promašio
Sreća u koloni nije bila nikad velika brzina..60-70 ..al je bilo grdo
Da bi se na kraju ispostavilo i da je stisnuo kvačilo nebi mu pomoglo  ;) ..jer se raspao mjenjač  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Stjepko

A kako te sreća dopadne. Nekad kad pukne lanac,blokira zadnju. Obično izleti nazad i super ako nema nikog iza.

Ponti

Citat: zorro  u Svibanj 30, 2019, 19:04:38
Vjerovao il ne..kao klincu na APeNcu je..al to je neminovno u to vrijeme bilo  :smijeh:
Međutim..jednom prilikom u koloni..dok sam bio u Independentima..ispred mene nekakva Yamaha starije linije..pred samim zavojem zablokira ..a ja iza njega..gledam..momak se bori ..vata po cesti ..auto u susret..za dlaku ga promašio
Sreća u koloni nije bila nikad velika brzina..60-70 ..al je bilo grdo
Da bi se na kraju ispostavilo i da je stisnuo kvačilo nebi mu pomoglo  ;) ..jer se raspao mjenjač  :smijeh:

Na današnjim motorima to se ne događa. Ruka na kvačilu više služi za izbjegavanje prepreke, samo stisneš i manevar lijevo desno ili obratno. Barem su nas tako učili na prezentaciji u rimskim termama :)

Stjepko

Kad bi o svemu razmišljo sjedo bi na kauču i glefo tv

zorro

Citat: Ponti  u Svibanj 30, 2019, 19:09:05
Na današnjim motorima to se ne događa. Ruka na kvačilu više služi za izbjegavanje prepreke, samo stisneš i manevar lijevo desno ili obratno. Barem su nas tako učili na prezentaciji u rimskim termama :)
jebiga..ne vozimo svi današnje motore  :huh:  ..puno ljudi koje osobnom znam voze motore iz 90-ih i početka 2000 ..a i sam sam na 95-oj  ;)

Držim prste vazda na obje ručice..to mi je u navici već 40 god. ..a kak veli Stjepko..kad bi razmišljao non stop zašto ih držim..onda bi radije ostao gledat Nedjeljom u 2  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Dadi

Citat: zorro  u Svibanj 30, 2019, 18:42:49
Prsti na kvačilu uvijek ..pogotovo na otvorenoj cesti..autoputu..nikad ne znaš kad motor može ribnut/bloknut
O kočnici nema potrebe pisat  :bzvz: ..ko nema prste na kočnici nek proda motor što prije  :)
Prodajem africu;
1.nemam tako dugačke prste za kvačilo
2.ko može dohvatit  istu,slijedi kipanje
Čovijek si olakšao vožnju po AC ,a ono drvlje i kamenje,hiljadu mu mladih retorčića.
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Ponti

Citat: Dadi  u Svibanj 30, 2019, 21:40:15
Prodajem africu;
1.nemam tako dugačke prste za kvačilo
2.ko može dohvatit  istu,slijedi kipanje
Čovijek si olakšao vožnju po AC ,a ono drvlje i kamenje,hiljadu mu mladih retorčića.

Pa jel nije tvoje kvačilo ustvari ručna kočnica  :smijeh:

zubakis

Citat: Dadi  u Svibanj 30, 2019, 21:40:15
Prodajem africu;
1.nemam tako dugačke prste za kvačilo
2.ko može dohvatit  istu,slijedi kipanje
Čovijek si olakšao vožnju po AC ,a ono drvlje i kamenje,hiljadu mu mladih retorčića.
Dokaza san ti da je mogu dohvatit [emoji23][emoji23]
Nece ta DCT u mene

Mrki

Najbolje riješenje je ne voziti se autocestom :)

Danijel 23


zorro

Citat: Dadi  u Svibanj 30, 2019, 21:40:15

Čovijek si olakšao vožnju po AC ,a ono drvlje i kamenje,hiljadu mu mladih retorčića.
Pa da..ti sad ko i Fat boy  :bzvz:  ..koj kriv..Drago židovi i crnci  :'(
nisam Z izustio za taj njegov gađget  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Dadi

Citat: zorro  u Svibanj 30, 2019, 22:37:47
Pa da..ti sad ko i Fat boy  :bzvz:  ..koj kriv..Drago židovi i crnci  :'(
nisam Z izustio za taj njegov gađget  :huh:
MA nisam tio dalje listati pa tebe citirao, a i znam da se nemoš na mene naljutiti   :-*
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Suki

Citat: Mrki  u Svibanj 30, 2019, 22:04:09
Najbolje riješenje je ne voziti se autocestom :)
...i ja ju izbjegavam kada god mogu :bzvz:, ali kad si na putu, a doma te djeca čekaju i cijuću za mamom i tatom, zapravo samo za mamom, ko dva ptića u gnijezdu čekajući kad će doći, onda jbg, sjedneš na AC i darinđaš dokuće :moto2: :).
Sad smo se vratili doma u pola 9, a od KA smo išli autocestom.
Da nismo, stigli bi u ponoć :-\.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Svibanj 30, 2019, 22:53:32
...i ja ju izbjegavam kada god mogu :bzvz:, ali kad si na putu, a doma te djeca čekaju i cijuću za mamom i tatom, zapravo samo za mamom, ko dva ptića u gnijezdu čekajući kad će doći, onda jbg, sjedneš na AC i darinđaš dokuće :moto2: :).
Sad smo se vratili doma u pola 9, a od KA smo išli autocestom.
Da nismo, stigli bi u ponoć :-\.

Drugi puta ženu pošalji doma avionom  :smijeh: