Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Belajboy

Citat: Golileo  u Rujan 04, 2017, 13:11:13
Mali strom!





Salim se......
Nije!





Ali malo mu fali....
Mali Strom je po meni najbolji motor za ono sto platis .
Godinama se pokazao kao pouzdan .
Ne bih ga nikada prodao da nisam morao drva vuci sa sobom  :'(
Samo jednom se zivi

iviccaa

Najbolji motor je onaj koji je u tvom 100%-tnom vlasnistvu. ;)

Belajboy

Citat: iviccaa  u Rujan 04, 2017, 13:14:50
Najbolji motor je onaj koji je u tvom 100%-tnom vlasnistvu. ;)
To se valjda podrazumjeva  :thumbup:
Samo jednom se zivi

Danijel 23

Citat: iviccaa  u Rujan 04, 2017, 13:14:50
Najbolji motor je onaj koji je u tvom 100%-tnom vlasnistvu. ;)
Ivice, hvala ti još jednom što si mi sina naveo na dobar put. Imal šta za ćaleta kakav popust jer završava godna? Honda Rutin se pravi važan po običaju.  :thumbdown:

Mrki

Citat: Black Betty  u Rujan 04, 2017, 13:05:41
Tomos Automatic(crveni). :smijeh: :shhh: :ooda:
U jbmu moj je plavi.. skoro pa savršen :)

Danijel 23

YU nostalgičari ne offajte temu, jel ovo valja za ić u gljive?
http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/honda-crf-250-relly-250-cm3-oglas-23133006
Budem išao ovaj tjedan provozat da vidim kako kenjica diže na zadnji.  :smijeh:

Ponti

Citat: Belajboy  u Rujan 04, 2017, 12:57:07
Ponti ,imao sam je 4 sata za probnu voznju .
Mislim da nakon 26 godina voznje motorom mogu sam odluciti šta mi odgovara  :tongue:
I ne znam šta vas pece bulja oko Afrike ???
Ne pase vam ???Koji je to savrsen motor ?
;)

Uh sorry, mislio sam da Suki piše, pa kao njemu odgovorio.  :smijeh: :smijeh:


Belajboy

Citat: Ponti  u Rujan 04, 2017, 13:24:58
Uh sorry, mislio sam da Suki piše, pa kao njemu odgovorio.  :smijeh: :smijeh:
;)
Nemojte mi Sukia dirati  :beer:
Samo jednom se zivi

Vinko

Citat: Danijel 23  u Rujan 04, 2017, 13:23:00
YU nostalgičari ne offajte temu, jel ovo valja za ić u gljive?
http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/honda-crf-250-relly-250-cm3-oglas-23133006
Budem išao ovaj tjedan provozat da vidim kako kenjica diže na zadnji.  :smijeh:
Dobro Hondica izgleda, za gljive i izlete odlična  :thumbup:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Toni

Ja mislin da je malo dobrih motora ispod 130000 kn i točka. Kad sam vozio FJR kojega sam platio kao i afriku danas onda na tom motoru nista nije crkavalo i tako sve dok ga nisam prodao nakon 53000 km. Samo minjaj ulje i sipaj gorivo. Vrhunska masina za putovati. Nije svestrana ka Afrika ali vrhunska. Nema tu da zaruljica izgori i da nesto zaruzina i da ima spene u kardanu ka kod Bemveja. To je ono motor da vozis pola
Miliona km i onda kupis isti. Jedina mu mana nije za u spizu sta meni triba. I najvaznije nije mi lipa ka Afrika. Ima san TMaxa 530 u tranziciji između i kad bi ga gleda u garazi ko da gledan misalicu za cimenat. Zna san da cu ga risit i kupit stakod endura. Mozda nine za me Afrika. Mozda ipak uzmen ST. Dovest ce strikan iz njemcije.
Nije mi nista.

Suki

Citat: Ponti  u Rujan 04, 2017, 13:24:58
Uh sorry, mislio sam da Suki piše, pa kao njemu odgovorio.  :smijeh: :smijeh:
...svaki motor koji sam kupio (4 do sada), kupio sam bez probe :).
Africu kad sam platio, sjeo na nju prije utovara u kombi, napravio krug 300metara ;), bio bez kacige, kita mi se digla, da ga nisam za koljeno svezo opizdio bi se po čelu :shhh:, tolko sam bio uzbuđen da nisam skužio da je levi na servisu naopako okrenio prednji točak pa ni TCS ni ABS nije radio :)...neki dan tek skužio koje sam ružno, nekvalitetno govno kupio, al sad nedam reć već kao sve je super :ooda: :smijeh: :tongue:
:moto2:

098 9232180

Belajboy

Citat: Suki  u Rujan 04, 2017, 14:08:25
...svaki motor koji sam kupio (4 do sada), kupio sam bez probe :).
Africu kad sam platio, sjeo na nju prije utovara u kombi, napravio krug 300metara ;), bio bez kacige, kita mi se digla, da ga nisam za koljeno svezo opizdio bi se po čelu :shhh:, tolko sam bio uzbuđen da nisam skužio da je levi na servisu naopako okrenio prednji točak pa ni TCS ni ABS nije radio :)...neki dan tek skužio koje sam ružno, nekvalitetno govno kupio, al sad nedam reć već kao sve je super :ooda: :smijeh: :tongue:
:smijeh: :smijeh: dobro si rekao ,pojedinci ce svrsiti sada .
Evo ,nakon pojedinih strucnjaka , njihovih primjedbi i ja sam skontao da sam kupio smece  :buahaha: :buahaha:
Samo jednom se zivi

Ponti

Citat: Suki  u Rujan 04, 2017, 14:08:25
...neki dan tek skužio koje sam ružno, nekvalitetno govno kupio, al sad nedam reć već kao sve je super :ooda: :smijeh: :tongue:

Ajde molim te .... africa za koga je, odlična je  :buahaha:

fatboy

Citat: Suki  u Rujan 04, 2017, 14:08:25
...svaki motor koji sam kupio (4 do sada), kupio sam bez probe :).
Africu kad sam platio, sjeo na nju prije utovara u kombi, napravio krug 300metara ;), bio bez kacige, kita mi se digla, da ga nisam za koljeno svezo opizdio bi se po čelu :shhh:, tolko sam bio uzbuđen da nisam skužio da je levi na servisu naopako okrenio prednji točak pa ni TCS ni ABS nije radio :)...neki dan tek skužio koje sam ružno, nekvalitetno govno kupio, al sad nedam reć već kao sve je super :ooda: :smijeh: :tongue:

Evo dam ti ja u zamjenu svoju TA...nema problema sa ABSom ili sa TCSom i nikad ih neće ni imat garantirano...čak ti ostavim i tvoje kofere...tako da ne moraš nadoplatit ništa... :gimme5:

Suki

Citat: Ponti  u Rujan 04, 2017, 14:15:20
Ajde molim te .... africa za koga je, odlična je  :buahaha:

.. :smijeh: :ooda: i to što kažeš :gimme5: :thumbup:

Citat: fatboy  u Rujan 04, 2017, 14:22:11
Evo dam ti ja u zamjenu svoju TA...nema problema sa ABSom ili sa TCSom i nikad ih neće ni imat garantirano...čak ti ostavim i tvoje kofere...tako da ne moraš nadoplatit ništa... :gimme5:
..dogovoreno :thumbup:, jbg nemam bočne, samo limeni topcase, mali je pa se raskusuramo :), reci cijenu nosim pare u Brestovac :gimme5:
:moto2:

098 9232180