Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

zare

Citat: Dinko  u Rujan 04, 2017, 13:13:04
Zare znaš gdje smo - taman da razmjenimo fotke iz Rumunjske.... a kako je i Beli u igri za fotke - mogli bi se pozvati kod njega na viksu - taman prava tura da ga probaš  :thumbup:

....
Pa trebali bi  :thumbup:

Suki

Citat: zare  u Rujan 04, 2017, 14:45:29
Pa trebali bi  :thumbup:
...kad smo išli za Bor nudio sam Africu bajkiju da se zamjenimo 50-100km :)...prije toga ju je vozio u Dj kilometar - dva.

Nisam ga uspio nagovorit na zamjenu :huh:. Sam je izjavio da ne želi jer ako se zarazi virusom, gotovo je :ooda:.
:moto2:

098 9232180

Mrki

Baš je taj bajki super.. na tako kulturan način kaže da mu je motor njesra i da nema potreba da ga vozi 50-100km jer je na kilometar dva vidio kakav je.. :)

agolac

Citat: Mrki  u Rujan 04, 2017, 14:58:37
Baš je taj bajki super.. na tako kulturan način kaže da mu je motor njesra i da nema potreba da ga vozi 50-100km jer je na kilometar dva vidio kakav je.. :)

:ooda::buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Citat: Mrki  u Rujan 04, 2017, 14:58:37
Baš je taj bajki super.. na tako kulturan način kaže da mu je motor njesra i da nema potreba da ga vozi 50-100km jer je na kilometar dva vidio kakav je.. :)
:buahaha: :buahaha: :thumbup:
:moto2:

098 9232180

zorro

..i jab neš napisao o toj Afriici-paprici ..al nemrrem od ljubomore  >:( ..jednostavno me izjeda  :smijeh:
:tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Reci ajde, ja ti držim leđa [emoji1]

gianni

Africa se vec dokazala, motor je pun pogodak sto i prodajni rezultati pokazuju :thumbup:

zorro

Citat: tibertov  u Rujan 04, 2017, 21:48:00
Reci ajde, ja ti držim leđa [emoji1]
Jedina somara koju bi (da mogu) kupio a da uvjet nije da imam još jedan "mali"  za šumu/prirodu  :klanjase:
..sve druge somare i + su mi super..bar ove novije generacije  :thumbup: ..i da mi netko ponudi đaba bilo koju .. al pod uvjetom da moram samo njega voziti i ne smijem prodati..znači da se odreknem "prirode" ..nebih ..majke mi  :'(
..eventualno uz navedenu Afriku..KTM 1050  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Rujan 04, 2017, 21:57:34
Jedina somara koju bi (da mogu) kupio a da uvjet nije da imam još jedan "mali"  za šumu/prirodu  :klanjase:
..sve druge somare i + su mi super..bar ove novije generacije  :thumbup: ..i da mi netko ponudi đaba bilo koju .. al pod uvjetom da moram samo njega voziti i ne smijem prodati..znači da se odreknem "prirode" ..nebih ..majke mi  :'(
..eventualno uz navedenu Afriku..KTM 1050  ;)


Upiši neki ubrzani tečaj za lugara, onda ćeš biti svoj na svome  :buahaha:

tibertov

Lugar -partizan [emoji1] [emoji1]

Ponti

Citat: tibertov  u Rujan 04, 2017, 22:05:15
Lugar -partizan [emoji1] [emoji1]

Nećemo pretjerivati, pa da Zorro ne može 5 godina iz šume  :buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Rujan 04, 2017, 22:03:15

Upiši neki ubrzani tečaj za lugara, onda ćeš biti svoj na svome  :buahaha:
..mogu oni kod mene već na tečaj  :ooda:
..štob reko Mrki..jebo vas lugar  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Dado

Imao je prošle godine na jedno popodne, prošao pola županije i malo susjedne države.
Imao je opet nedavno na 5 dana i nisam još siguran da je to "to".
A ja sam po vjerskom uvjerenju hondaš [emoji4]

Ali da je "go anywhere" to stoji







Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

True Adventure

Suki

...danas popodne s kave iz grada :kava:...malo skrenio :ooda:...

:moto2:

098 9232180