Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: Toni  u Listopad 09, 2017, 22:16:11
Mali update. Danas nakon dugoga razmisljanja naruceni progresivni federi original visine i novi semerinzi vilica za afriku. Jos sam u iscekivanju zadnjeg manjeg lancanika od 40 zubi da malo produzim prijenos i izlivelam brzinomjer sa stvarnom przinom. Ovi silovi za vilice samo 270 kn a federi 2300. Sa malim kes pomustom sve skupa 2330. Ne mogu docekat.

Zašto progresivni a ne linearni ali  za tvoju težinu? Jesi kad čuo da netko na pisti koristi progresivne federe?  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Toni

Citat: agolac  u Listopad 09, 2017, 22:17:38
Zašto progresivni a ne linearni ali  za tvoju težinu? Jesi kad čuo da netko na pisti koristi progresivne federe?  :smijeh:
Ne zelim nikome govoriti koliko kila
Imam. Drugo nije mi palo na pamet . Trece i najvaznije svi ih ugrađuju i super su zadovoljni. . U principu moja tezina je jedno. Kad mi se zena ukrca drugo a kad jos i prtljagu nakrcan onda se sve sjebe.
Nije mi nista.

fatboy

Toni, narudzba je skroz dobra!  :thumbup: :thumbup:

Suki

Citat: Toni  u Listopad 09, 2017, 22:21:00
Ne zelim nikome govoriti koliko kila
Imam. Drugo nije mi palo na pamet . Trece i najvaznije svi ih ugrađuju i super su zadovoljni. . U principu moja tezina je jedno. Kad mi se zena ukrca drugo a kad jos i prtljagu nakrcan onda se sve sjebe.
Ovjes ne diram, zadovoljan sam. Sam se vozim, a i nemam 120 kila :) :smijeh:, ali Termignoni bi metnio uh kako bi ga metnio :want:.
:moto2:

098 9232180




sasaa

Citat: Toni  u Listopad 09, 2017, 22:16:11
Mali update. Danas nakon dugoga razmisljanja naruceni progresivni federi original visine i novi semerinzi vilica za afriku. Jos sam u iscekivanju zadnjeg manjeg lancanika od 40 zubi da malo produzim prijenos i izlivelam brzinomjer sa stvarnom przinom. Ovi silovi za vilice samo 270 kn a federi 2300. Sa malim kes pomustom sve skupa 2330. Ne mogu docekat.

Zasto semerinzi za vilice ?
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

agolac

Citat: sasaa  u Listopad 22, 2017, 08:16:50
Zasto semerinzi za vilice ?

A ono...kad već sve rastavlja. Da ne bude da vrati stare semeringe i počne puštati. Ovako sve promjeni i mir....
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Listopad 22, 2017, 11:58:36
A ono...kad već sve rastavlja. Da ne bude da vrati stare semeringe i počne puštati. Ovako sve promjeni i mir....
:huh:
Stari? Da su no name semerinzi  bolji od Hondinih koje su na motoru par mjeseci!?!?
:thumbup:

agolac

Citat: Danijel 23  u Listopad 22, 2017, 12:46:04
:huh:
Stari? Da su no name semerinzi  bolji od Hondinih koje su na motoru par mjeseci!?!?
:thumbup:

Da bi reč rekel. Samo predpostavljam da ih zato mjenja
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Belajboy

Pretpostavljam jer je par njih imalo peh da su im propisali.
Iako ,oni su vozili zescu rutu kroz šumu ,pravi offroad,po meni pretjeran za tesku kraljicu ,dok je ovaj drugi vozio po normalnim uvjetima i zadnji lezaj se raspao.
http://www.varahannes.at/afrika%20twin-b.htm
Evo Link ,ko razumije njemacki 😉
Samo jednom se zivi

zorro

..a i semeringe je teško izvadit da se ne oštete..čistači se mogu vrnuti stari..al semeringe je bllje promjeniti kad se već rastavljalo
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Toni

Kupio sam semeringe i brisace kad vec minjam opruge. Kupio sam kvalitetne racing semeringe sa manjom frikcijom. Poanta je da sve lipo klizi i da ne zapinje. Sad kad se rastavlja promjeni se a  motor ima 20000km Ne ladi se meni voda u masini. Nedavno sam produzio prijenos 2 zuba na opcu radost. Manje krade brzinomjer , prva bzina sluzi necem osim za odgurniti se . Motor se manje vrti na mojim brzinama. Super odluka za mene. Napokon imam osjecaj da svaka brzina ima svoj smisao. Do sada sam stalno bio u 6. brzini. Prekratak prijenos
Nije mi nista.

Danijel 23

Citat: Toni  u Listopad 22, 2017, 22:20:52
Kupio sam semeringe i brisace kad vec minjam opruge. Kupio sam kvalitetne racing semeringe sa manjom frikcijom. Poanta je da sve lipo klizi i da ne zapinje. Sad kad se rastavlja promjeni se a  motor ima 20000km Ne ladi se meni voda u masini. Nedavno sam produzio prijenos 2 zuba na opcu radost. Manje krade brzinomjer , prva bzina sluzi necem osim za odgurniti se . Motor se manje vrti na mojim brzinama. Super odluka za mene. Napokon imam osjecaj da svaka brzina ima svoj smisao. Do sada sam stalno bio u 6. brzini. Prekratak prijenos
:thumbup: super...znači sad je Afrika definitivmo za asfatnu uporabu.