Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Belajboy

Citat: Danijel 23  u Studeni 09, 2017, 19:26:58
Alo Afikanci....nečete komentirat Touratechova  potkova na bočnom nogaru? Jeble vas guzice!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Koji ce mi to klinac ? 😂😂
Samo jednom se zivi

Suki

Citat: Danijel 23  u Studeni 09, 2017, 19:26:58
Alo Afikanci....nečete komentirat Touratechova  potkova na bočnom nogaru? Jeble vas guzice!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Lajkam :thumbup: . Imam ga i ja :ooda:.
Touratech rules :gimme5: :).

U nedjelju sam napravio narudžbu, ali ne preko .com nego preko .de.
Registracija na .de može se napraviti i kupovati samo ako si iz Njemačke. Rego se na rođu :).
Proizvodi na .de su jeftiniji nego isti ti na .com, a i poštarina za Njemačku je 5e, ili đabe ako je narudžba preko 300e. Također šiping je đabe i ako dogovoriš preuzimanje u nekoj od njihovih trgovina u Njemačkoj.

Poštarina za Hrvatistan je bila 12e, a sada je 36,30e i to bez obzira na iznos narudžbe :thumbdown:.

Uglavnom, sada u nedjelju rego se na taj njihov .de šop i naručio za isporuku u Njemi kod rođe. Jučer mu stigao paket :). Tri dana prošlo :kava:.
Proljetos sam u dva navrata uzimao preko .com za isporuku meni doma i paket dobio nakon 95 dana :finger: :-\.

Kakva diskriminacija prema nenjemcima :butt:.. :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Belajboy

Prvo kukate da je tezak motor ,a onda ga krcate svim i svacim .
Ajde ovako ,sic je ok za normalno gradzene,tj sportske tipovi😉 za vece  udaljenosti od 400 km i više ,onda pocne i u BMWu 5ci da guzica  zulja 😂😂😂
Za nogaru ,ako bi naletio na mekan teren ,pogledam gdje ima neki kamen ili komad drveta i rijeseno 😂😂
Do sada nikada pala nije ,jer je u 99%stavim na srednju nogaru
Nije ni ovima sa GS om bolje(sic) ,samo oni nece da priznaju ,nego stanu svakih 150 km da popuse i popiju kafu 😂😂😂
Samo jednom se zivi

Danijel 23

Citat: Suki  u Studeni 09, 2017, 20:30:54
Lajkam :thumbup: . Imam ga i ja :ooda:.
Touratech rules :gimme5: :).

U nedjelju sam napravio narudžbu, ali ne preko .com nego preko .de.
Registracija na .de može se napraviti i kupovati samo ako si iz Njemačke. Rego se na rođu :).
Proizvodi na .de su jeftiniji nego isti ti na .com, a i poštarina za Njemačku je 5e, ili đabe ako je narudžba preko 300e. Također šiping je đabe i ako dogovoriš preuzimanje u nekoj od njihovih trgovina u Njemačkoj.

Poštarina za Hrvatistan je bila 12e, a sada je 36,30e i to bez obzira na iznos narudžbe :thumbdown:.

Uglavnom, sada u nedjelju rego se na taj njihov .de šop i naručio za isporuku u Njemi kod rođe. Jučer mu stigao paket :). Tri dana prošlo :kava:.
Proljetos sam u dva navrata uzimao preko .com za isporuku meni doma i paket dobio nakon 95 dana :finger: :-\.

Kakva diskriminacija prema nenjemcima :butt:.. :smijeh:
Da i to ti se baš isplati uzet kod rođe...da ušparaš na šipingu i po proizvodu 5 eurića! Baš me zanim na kraju koliko buš ušparo kad se vratiš sa Alfom iz Nemačke i koliko bu gospođa napunila bunker...ono usput!  :smijeh:

Suki

Citat: Danijel 23  u Studeni 09, 2017, 20:45:55
Da i to ti se baš isplati uzet kod rođe...da ušparaš na šipingu i po proizvodu 5 eurića! Baš me zanim na kraju koliko buš ušparo kad se vratiš sa Alfom iz Nemačke i koliko bu gospođa napunila bunker...ono usput!  :smijeh:
...ukupna razlika je 50e :thumbup:. Rođo stiže uskoro :butt:.
:moto2:

098 9232180

tibertov

Alfa ne moze do njemacke doc :smijeh:

Danijel 23

Citat: Suki  u Studeni 09, 2017, 20:55:17
...ukupna razlika je 50e :thumbup:. Rođo stiže uskoro :butt:.
Aaaaaaaa lisico!  :thumbup:

Suki

Citat: Belajboy  u Studeni 09, 2017, 20:38:45
Prvo kukate da je tezak motor ,a onda ga krcate svim i svacim .

...to s težinom i krcanjem mi nema smisla :bzvz:. Skidanje nosača bočnih kofera, manji kreš bar, drugi lakši auspuh itd, itd...ne opterečujem se time :bzvz:, pa nisam na utrci :belj:.

Ja da s Kraljice poskidam sve što se skinit može, ma i mašinu da prepolovim :), sa svojih 95 kila žive vage, a s opremom i 100, ne mogu doći na tvoju pero laku kategoriju i težinu od 75 kila :P. Tak da niti ne razmišljam o tome koliko će motor biti teži s raznim đinđama po sebi :butt:.
:moto2:

098 9232180

Belajboy

Citat: Suki  u Studeni 10, 2017, 07:44:30
...to s težinom i krcanjem mi nema smisla :bzvz:. Skidanje nosača bočnih kofera, manji kreš bar, drugi lakši auspuh itd, itd...ne opterečujem se time :bzvz:, pa nisam na utrci :belj:.

Ja da s Kraljice poskidam sve što se skinit može, ma i mašinu da prepolovim :), sa svojih 95 kila žive vage, a s opremom i 100, ne mogu doći na tvoju pero laku kategoriju i težinu od 75 kila :P. Tak da niti ne razmišljam o tome koliko će motor biti teži s raznim đinđama po sebi :butt:.
Hahah vidis da sam u prednosti kao sportski gradzen 😂😂😂😂😂
Samo jednom se zivi

Suki

Citat: Belajboy  u Studeni 10, 2017, 09:41:24
Hahah vidis da sam u prednosti kao sportski gradzen 😂😂😂😂😂
...naravno :)...em motor brže/lakše ide, em dupe manje trpi :ooda: ...75kila sam imao u prvom razredu srednje :bzvz:...
:moto2:

098 9232180

Belajboy

Citat: Suki  u Studeni 10, 2017, 10:43:03
...naravno :)...em motor brže/lakše ide, em dupe manje trpi :ooda: ...75kila sam imao u prvom razredu srednje :bzvz:...
Imao i ja u 1 srednje i sada 20 i kusur godina poslije 😂😂😂redoviti Sex ti odrzava kilazu 😂😂😂
Samo jednom se zivi

Suki

Citat: Belajboy  u Studeni 10, 2017, 13:17:07
Imao i ja u 1 srednje i sada 20 i kusur godina poslije 😂😂😂redoviti Sex ti odrzava kilazu 😂😂😂
...ccc...pa da od redovitog sexa padnu kile anoreksičan bi bio :ooda: ...štrikom bi se za motor svezat moro da ne odletim s njega :) :gimme5:...

...mislim ono, nije da se hvalim, al jbg tako je :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Mrki

Suki moraš shvatiti da je razlika kada ti jebeš i kada tebe jebu.. zamijenite ti i Zorro nekada uloge kada ste u šumi.. budi i ti nekada glavni.. :)

Suki

Mrki gadiš temu tim pederskim asocijacijama :bzvz:. Rađe posklapaj one palete pa idemo na đir dok se još zabijelilo nije :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

keko

Citat: Mrki  u Studeni 10, 2017, 13:46:55
Suki moraš shvatiti da je razlika kada ti jebeš i kada tebe jebu.. zamijenite ti i Zorro nekada uloge kada ste u šumi.. budi i ti nekada glavni.. :)
.. :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:
..Mrki, sjedi pet do kraja godine  :bravo:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎