Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Belajboy

Citat: Mrki  u Studeni 10, 2017, 13:46:55
Suki moraš shvatiti da je razlika kada ti jebeš i kada tebe jebu.. zamijenite ti i Zorro nekada uloge kada ste u šumi.. budi i ti nekada glavni.. :)
:buahaha: :buahaha: :buahaha:
Mrki kralju ,sve si mu rekao !
Samo jednom se zivi

tonciv666

[emoji23][emoji23][emoji23]

...


Lavandić

Citat: Mrki  u Studeni 10, 2017, 13:46:55
Suki moraš shvatiti da je razlika kada ti jebeš i kada tebe jebu.. zamijenite ti i Zorro nekada uloge kada ste u šumi.. budi i ti nekada glavni.. :)
Neka si mu reko!!!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Patak

Živo je tu :buahaha: :-*

Da sve poskidaš što se može skiniti i dalje će Afrika biti teška. No ne treba se opterećivati s time, Suki samo ju krkaj đinđama - lajkam :thumbup:

Danijel 23

Citat: Patak  u Studeni 10, 2017, 18:22:07
Živo je tu :buahaha: :-*

Da sve poskidaš što se može skiniti i dalje će Afrika biti teška. No ne treba se opterećivati s time, Suki samo ju krkaj đinđama - lajkam [emoji106]
Buš prestigao i direktora! [emoji23][emoji23][emoji23]

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


zorro

 :bzvz: ..i za đinđe..  :bzvz: i za kilažu ..  :bzvz: i za sexualne insinuacije ..u biti za sve  :finger:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Studeni 10, 2017, 20:38:28
:bzvz: ..i za đinđe..  :bzvz: i za kilažu ..  :bzvz: i za sexualne insinuacije ..u biti za sve  :finger:
...štaj sad?! :misli:

Jučer kad si me zavo i kad smo pričali 2 sata 47 minuta i 49 sekundi nisi djelovao tako bzvz  :bzvz:.

:buahaha: :buahaha: :buahaha:
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Studeni 10, 2017, 20:54:27
...štaj sad?! :misli:

Jučer kad si me zavo i kad smo pričali 2 sata 47 minuta i 49 sekundi nisi djelovao tako bzvz  :bzvz:.

:buahaha: :buahaha: :buahaha:
:ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Šta je bre ovo, kao neka Dinastija nit se zna ko je topdzija, nit ko furundzija, zaplet kao u španskoj seriji i taman kad sam pohvatao ko tu koga keca a ko se bezrazlozno breca, ljubavnici raskinuse 🤣

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Danijel 23

Mislim da je vrijeme pozvati IB da počisti teme i forum. Ovo više nema nikakve veze sa temama.  :kava:

Suki

Citat: Danijel 23  u Studeni 11, 2017, 09:58:40
Mislim da je vrijeme pozvati IB da počisti teme i forum. Ovo više nema nikakve veze sa temama.  :kava:
Slažem se. :thumbup:. Najgore što je moderator taj koji gadi temu :thumbdown: :thumbdown:.
:moto2:

098 9232180

agolac

Citat: Danijel 23  u Studeni 11, 2017, 09:58:40
Mislim da je vrijeme pozvati IB da počisti teme i forum. Ovo više nema nikakve veze sa temama.  :kava:

:buahaha:
A i nije da više imaš šta  pričati o AT.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Citat: agolac  u Studeni 11, 2017, 10:03:29
:buahaha:
A i nije da više imaš šta  pričati o AT.
...ma ja....
:moto2:

098 9232180

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Ova manjina se buni a on pokrenuo sve sa stavljanjem slika BMW-a u temu o Africi :)