Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

keko

..sviđa mi se ova Afrika, dobar komad motora  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

..krenuo sam igrat online loto..bingo..pa nekak presto s vremeno ..a budem uvijek blizu dobitka..nekakvih uglavnom ispod 50 %  :smijeh: ..al niš..od sutra ponovo krećem aktivno ..po 15 kn. tjedni ulog  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

:moto2:

098 9232180

Mrki

Citat: Danijel 23  u Studeni 26, 2017, 21:11:36
Model za 2018 godinu.....jos bolja!


Misliš modeli.. sada ima dva..
Još da naprave jedan sa 19 prednjim točkom da liči na nešto i onda je stvarno savršena :)

tibertov

Ti bradonjo stalno nešto prigovaraš, kao da si bio moj šegrt  :ebudale:

Patak

Citat: Mrki  u Studeni 26, 2017, 22:39:11
Misliš modeli.. sada ima dva..
Još da naprave jedan sa 19 prednjim točkom da liči na nešto i onda je stvarno savršena :)

Mrki enduro motor s 19 cola :what:, o čemu ti pričaš :buahaha:

Osy

A viđder ovi plagijatora... uopće se ne primjećuje kopiranje Africe...kao da im nije dosta koliko prodaju, pa da još uzmu i taj komad kolača :huh: :bzvz:

keko

Citat: Osy  u Studeni 27, 2017, 07:07:54
A viđder ovi plagijatora... uopće se ne primjećuje kopiranje Africe...kao da im nije dosta koliko prodaju, pa da još uzmu i taj komad kolača :huh: :bzvz:
..to su tvoji plagijatori  :belj: :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Mrki

Citat: Patak  u Studeni 26, 2017, 23:40:30
Mrki enduro motor s 19 cola :what:, o čemu ti pričaš :buahaha:
Tko je rekao da ja pričam o Enduro motoru.. :)
Ja pričam o Touring motoru.. da bi bila lijep Touring motor da stave 19 naprijed.. a da stave i kardan bila bi savršena.. :)

Suki

...mali update teme ;)...nešto se šarafalo ovih dana :ooda:.

Kraljica je dobila nosače bočnih kofera. Sada ju slobodno mogu bacat i na lijevu i na desnu stranu :).
Za sada će služiti kao zadnji kreš barovi jerbo bočne kofere nisam mislio uzimati budući da nemam neke potrebe za njima jer se /ću se slijedećih 10g vozit sam :kava:, ali nikad se ne zna, vrag ne spava :tongue:, ak me bude žuljalo neko vrijeme možda ih i uzmem :misli:.





..također, stavio sam i podizač volana 20mm :)...kud je kozasta, sad je još kozastija :smijeh: :)





...zatim, štitnici prednjih kalipera :). Odlična stvar, odmah se osjeti koliko motor bolje koči, pogotovo uzbrdo, a i po ravnom je razlika osjetna :ooda:. Također puno bolje je ubrzanje, mašina linearnije poteže iz podruma :thumbup:.




...i na kraju najbitnija stvar :thumbup:, fenomenalna zaštita sajle kvačila :gimme5:. Razlika u vožnji sada je drastična, motor puno lakše pada u zavoj, pogotovo desni :ooda: :thumbup:.




...i toj to za ovu godinu :)...kad podvučem crtu herc me strefi :-\ :-X :blato:...


:moto2:

098 9232180

Danijel 23

 :want: mućos lijepo...  :-* da si žensko dal bi ti pusu kak si ju scakiral.....sitno al dinamitno!  :thumbup:
Jedino mi je žal kaj predviđaš da buš bio 10godišnji solo drajver!  :'(

fatboy


Patak

Kolega jako lijepo to izgleda, vidi se da imaš ukusa :thumbup:!

Što se tiče kufera, nije loša opcija tekstilne torbe imaš jako lijepih na tržištu touratech, sw-montech, giant loop, givi itd..