Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Suki

...ono zbog čega mi se sviđa DCT model je kod ovakvog mrcvarenja motora u prvoj brzini u blatu na neravnom terenu gdje je stalno kreni/stani.
Nema zahebancije s kvačilom, prevelikog gasa, motor se ne može ugasit, uvijek je u optimalnom režimu okretaja...

:moto2:

098 9232180

Black Betty

O muko moja ,ova Africa če na kraju ispast gey motor uvijek neko najebe :smijeh:
Prepostavka je majka zajeba

Igor Mihajlik

Koliko sam uspeo pročitatu DTC je strašna stvar kad na nju navkineš. Slično kao kod avtomobila... kad se jednom proba avtomatik redki se vračaju na klasiku.
Lado je moj idol

tibertov

Ja sam taj  :)

Motor automatik...svašta.

P.s. Sad ce se javit kolindo i pitat jesi probao dtc   :)...nisam probao, automatski mjenjaci me ne zanimaju, pogotovo ne na motoru.

Suki

...da sam bio na mjestu ovog lika, barem 5 puta bi dao previše gasa kod kretanja, a još toliko puta bi mi se motor ugasio :-\.

Kad se kruza ili vozi na otvorenoj cesti to je onda druga priča :).
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Siječanj 22, 2018, 06:47:53
...ono zbog čega mi se sviđa DCT model je kod ovakvog mrcvarenja motora u prvoj brzini u blatu na neravnom terenu gdje je stalno kreni/stani.
Nema zahebancije s kvačilom, prevelikog gasa, motor se ne može ugasit, uvijek je u optimalnom režimu okretaja...

..ajajajajaj ..al se izmučiše ove velike krave  :-\ al čini mi se da nemaju baš ni gume za takav blatnjav teren  :huh:...a si vidio Dominatora kak ide  :) ..to ko kad ti i ja idemo u šumu
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

jeeves

Ja stvarno ne shvaćam u čemu je gušt forsiranje ovakvih puteva na  velikim motorima [emoji848]
Ajd na onim utabanim šumskim putevima, ali uvalit se u blato do koljena, pa se onda natezati i izvlačiti , padati, sklizati itd [emoji53]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


fatboy

Pa i nije bitno da svi shvatimo sve...dosta im je da oni shvaćaju ili bar misle da shvaćaju... :kava:

Patak

ja sam čuo da uz te velike krave dolazi vitlo kao serijska oprema :belj:

Suki

Citat: Patak  u Siječanj 22, 2018, 14:19:32
ja sam čuo da uz te velike krave dolazi vitlo kao serijska oprema :belj:
...ma ne. Nosi se samo uže. Vitlo glume vozači drkalica koji iz blata vuku veliku kravu s vozačem na njoj :ooda: :) :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Siječanj 22, 2018, 14:57:05
...ma ne. Nosi se samo uže. Vitlo glume vozači drkalica koji iz blata vuku veliku kravu s vozačem na njoj :ooda: :) :smijeh:.
..nadam se da neće trebati nekad da se sjetim/o ovog posta   :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Siječanj 22, 2018, 18:15:42
..nadam se da neće trebati nekad da se sjetim/o ovog posta   :tongue:

:smijeh: :thumbup:

Suki

:moto2:

098 9232180

Suki

...Kraljica se ponovila u nova ušeta :ooda: :)..



:moto2:

098 9232180

Ponti