Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: jeeves  u Siječanj 25, 2018, 11:20:06
Sad još Abarth naljepnicu poviše te [emoji123]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

A sa svake strane ovu dolje  :smijeh:

Suki

Bit će, bit će :thumbup:. Idu najlje na okvir, toolbox i zadnju vilicu s obje strane :ooda:. Nisam još poljepio, zima je :).

Jučer se provozam s ovim novim ušetima :-* i odmah se osjeti razlika :ooda:. Kad se Kraljica u drugoj na gas počela propinjat na zadnji, odma sam znao daj to to :gimme5: :thumbup: :want:.
:moto2:

098 9232180

Špoki

O jbmti ušeta ta tvoja na kraljici, pa ko će te sad stići :huh:...dosta više s tim nadogradnjama,još ti samo fali nitro i kompletan si :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Suki

...nitro ide next month skupa sa toolboxom i maglenkama :ooda: :)...
:moto2:

098 9232180

Saxi

Kači slike da vide ostali sta je pojam lepote i praktičnosti, iz svih uglova, šteta što ti Saša nije bliže jer bi ovako bogovsku Kraljicu učinio još lepsom i boljom, samo objektivom da je nanisani i proguta [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Mrki

Di ćeš to napisati.. tko će ga sada spustiti na zemlju.. biti će gori od Osy-a u hvaljenju motora.. :)

zorro

Citat: Mrki  u Siječanj 25, 2018, 15:42:28
.. biti će gori od Osy-a u hvaljenju motora.. :)
štob rekli naši stari..impossibly  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Dobro izgleda ta tvoja kraljica...Nego kakve dodatne naljepnice stavljaš? Da ne pretjeraš (iz vlastitog iskustva ti mogu reći  :-X). Nekada je manje više

Osy

Citat: Saxi  u Siječanj 25, 2018, 15:17:16
Kači slike da vide ostali sta je pojam lepote i praktičnosti, iz svih uglova, šteta što ti Saša nije bliže jer bi ovako bogovsku Kraljicu učinio još lepsom i boljom, samo objektivom da je nanisani i proguta [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
:-\ još ti nije prošla gripa i temperatura  :bzvz:

Suki

Citat: Saxi  u Siječanj 25, 2018, 15:17:16
Kači slike da vide ostali sta je pojam lepote i praktičnosti, iz svih uglova, šteta što ti Saša nije bliže jer bi ovako bogovsku Kraljicu učinio još lepsom i boljom, samo objektivom da je nanisani i proguta [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
...tooo Saxi u razdjeljak te ljubim :-*.

Citat: Ćoso  u Siječanj 25, 2018, 16:30:21
Dobro izgleda ta tvoja kraljica...Nego kakve dodatne naljepnice stavljaš? Da ne pretjeraš (iz vlastitog iskustva ti mogu reći  :-X). Nekada je manje više
...Dakar sam stavio jer mi se sviđa. Tu je bio i ostat će :) ma što god netko mislio o tome :bzvz:. Jedini kriterij sam postavljam :).
Imam dvije naljepnice sa natpisom TOURATECH i njih ću zakeljit na zadnju vilicu sa obje strane.
Jedino što mi se čini da će biti malo velike (38cm), al ako budu, najmanji problem odljepit i gas u blato :blato: :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

keko

Citat: Suki  u Siječanj 25, 2018, 14:32:45
...nitro ide next month skupa sa toolboxom i maglenkama :ooda: :)...
koje maglenke stavljaš
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Citat: keko  u Siječanj 25, 2018, 17:35:42
koje maglenke stavljaš
Evo vake, jučer mu stigle...Samo ne znam jel su okrugle il četvrtaste :-\

keko

Citat: Osy  u Siječanj 25, 2018, 18:24:57
Evo vake, jučer mu stigle...Samo ne znam jel su okrugle il četvrtaste :-\
..ma nije valjda da je to uzeo  :huh:
:belj:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Citat: keko  u Siječanj 25, 2018, 18:27:13
..ma nije valjda da je to uzeo  :huh:
:belj:
Nije uzeo, skinuo sa traktora :thumbup:

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎