Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: Lavandić  u Siječanj 26, 2018, 00:03:28
De link

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F322647617108

...isporuka je trebala biti između 30.1 - 12.3, a došle neki dan :). Naručio ih 14.1.
Svaka im čast na brzini isporuke :thumbup:, međutim :huh:, utero sam kinezu qrac i dao negativnu ocjenu jer su 10mm tanje, pliće, nego što su trebale biti. U opisu piše 80mm*65mm*40mm, a ove su 80mm visina*65mm širina*30mm dubina i sad mi djeluju mrvicu tanke.
Nasro sam mu da ću svoj raji s ovog foruma reć da ništa ne uzimaju od njega :samaranje:, pa je počeo nešto trkeljat da će poslat druge :).
Bumo vidli.
Za kvalitetu svijetla i trajnost ne garantiram. Nisam ih montirao, izrada nosača maglenki je u tijeku :ooda:. Samo sam ih provizorno spojio na aku auta da se uvjerim da rade.
Citat: Toni  u Siječanj 26, 2018, 00:46:19
Sviđaju mi se te maglenke. Jebote ja san Givi platija 200€ . Rađe kupit takvih 8 komada za tu lovu .Nego Suki kad se vidimo moras probat sic. Jer covik pati dok ne svati a kad svati opet pati , jer je svatio da je uzalud patio. :blato:
:) :smijeh: :thumbup:. Odlična izreka :ooda:.
Mogla bi se na štošta drugo primjenit. Pogotovo na bemwejaše koji poslije švapskog drla kupe pravi japanski motor :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Suki

Citat: Osy  u Siječanj 26, 2018, 06:39:09
Njega bulja boli jedino poslije šume, inače se ne žali :ebudale:
... :P u šumi većinom vozim stojećki i prašim iza sebe :ooda:. Pitaj si imenjaka digića :tongue:.
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: Suki  u Siječanj 26, 2018, 06:53:43
... :P u šumi većinom vozim stojećki i prašim iza sebe :ooda:. Pitaj si imenjaka digića :tongue:.
:ooda:  :thumbup: Al ovo mekano ć te nekako odaje... :P :smijeh:

Ćoso

Citat: Suki  u Siječanj 26, 2018, 06:50:55
https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F322647617108

...isporuka je trebala biti između 30.1 - 12.3, a došle neki dan :). Naručio ih 14.1.
Svaka im čast na brzini isporuke [emoji106], međutim :huh:, utero sam kinezu qrac i dao negativnu ocjenu jer su 10mm tanje, pliće, nego što su trebale biti. U opisu piše 80mm*65mm*40mm, a ove su 80mm visina*65mm širina*30mm dubina i sad mi djeluju mrvicu tanke.
Nasro sam mu da ću svoj raji s ovog foruma reć da ništa ne uzimaju od njega :samaranje:, pa je počeo nešto trkeljat da će poslat druge :).
Bumo vidli.
Za kvalitetu svijetla i trajnost ne garantiram. Nisam ih montirao, izrada nosača maglenki je u tijeku :ooda:. Samo sam ih provizorno spojio na aku auta da se uvjerim da rade.  [emoji4] :smijeh: [emoji106]. Odlična izreka :ooda:.
Mogla bi se na štošta drugo primjenit. Pogotovo na bemwejaše koji poslije švapskog drla kupe pravi japanski motor :smijeh:.
Dođu ti iz Kine za 10 dana i 90 kn (manje nego 2 pizze) i ti još čovjeku daš negativno jer su 10mm tanje... !?
E moj narode [emoji17]

Suki

Citat: Ćoso  u Siječanj 26, 2018, 07:10:45
Dođu ti iz Kine za 10 dana i 90 kn (manje nego 2 pizze) i ti još čovjeku daš negativno jer su 10mm tanje... !?
E moj narode [emoji17]
...nebitno jel je pizza il dvije, proizvod ne odgovara opisu kakav bi trebao biti. 10mm je u ovom slučaju 25%.

Citat: Osy  u Siječanj 26, 2018, 07:04:01
:ooda:  :thumbup: Al ovo mekano ć te nekako odaje... :P :smijeh:
:smijeh: :smijeh:...što bi tek onda rekao za B. Bettya :smijeh:. U Istri ni ne postoji tvrdo č.  :)
:moto2:

098 9232180

Mrki

A i ti se opisao uhvatio ko pijan plota..
Pa naručio si od Kineza ne od Turateka, budeš sretan prvo što dođu, drugo što rade... :)
I moš mislit što će ti poslati druge, dati će ih napraviti samo za tebe 1cm dublje.. :D

Suki

Citat: Mrki  u Siječanj 26, 2018, 07:39:16
A i ti se opisao uhvatio ko pijan plota..
Pa naručio si od Kineza ne od Turateka, budeš sretan prvo što dođu, drugo što rade... :)
I moš mislit što će ti poslati druge, dati će ih napraviti samo za tebe 1cm dublje.. :D
Neće. I ne treba. Radit će ove čist OK.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Siječanj 26, 2018, 06:50:55
.... utero sam kinezu qrac i dao negativnu ocjenu
....

E, tu se vidi razlika državnog službenika i privatnika, boli tebe qc što čovjeku uništavaš posao... a, zbog čega? Jel ti nije htio novce vratiti nazad?
Ako ti proizvod ne odgovara traži povrat novca ili reci da ga nisi primio i traži opet povrat novca (to je jednostavnije da ne moraš vraćati).
Kada vidim da neki Kinez šalje i u Afriku, a ne šalje u Hrvatsku, to znači mogu tebi i takvima zahvaliti.
Ajde da neće vratiti novce i onda mu zafitljiš negativku, to razumijem, ali ovo stvarno ne kužim.




Mrki

Zbog ovakvih kao on, i onog pravnika tibija sve manje se šalje u Hrvatsku.. :)
Već sam naletio na par slučajeva gdje ljudi nisu mogli potrošiti par sto eura, odgovor prodavača zašto ne šalju proizvode u Hrvatsku je da su imali puno neugodnih iskustava pa su prestali..

zorro

Proizvod mora odgovarati opisu i KAPELA ..i negativna ocjena se može dati samo za to..a za ostale opcije ( brzinu dostave.. komunikaciju prodavatelja....) može se dati pozitivna.
Ništa ta jedna negativna ocjena neće uvjetovati na njegov ukupan scor ako je inače dobar prodavač..i ta jedna negativna mu je poticaj da ispravi opis proizvoda i ne dovodi u zabludu buduće kupce.
A vama ako taj 1 cm nije bitan..pitajte svoje hanume el im bitan il ne  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Nema smisla prigovarat oko svega samo zato što možeš...nekako podsjeća na ono što nam rade žene... :samaranje:

Suki

Citat: Mrki  u Siječanj 26, 2018, 08:24:52
Zbog ovakvih kao on, i onog pravnika tibija sve manje se šalje u Hrvatsku.. :)
Već sam naletio na par slučajeva gdje ljudi nisu mogli potrošiti par sto eura, odgovor prodavača zašto ne šalju proizvode u Hrvatsku je da su imali puno neugodnih iskustava pa su prestali..
Glupost :bzvz:. Neću ni komentirat.

Citat: Ponti  u Siječanj 26, 2018, 08:14:03
E, tu se vidi razlika državnog službenika i privatnika, boli tebe qc što čovjeku uništavaš posao... a, zbog čega? Jel ti nije htio novce vratiti nazad?
Ako ti proizvod ne odgovara traži povrat novca ili reci da ga nisi primio i traži opet povrat novca (to je jednostavnije da ne moraš vraćati).
Kada vidim da neki Kinez šalje i u Afriku, a ne šalje u Hrvatsku, to znači mogu tebi i takvima zahvaliti.
Ajde da neće vratiti novce i onda mu zafitljiš negativku, to razumijem, ali ovo stvarno ne kužim.


...hebo te službenik u vr gujce :P...o čem ti praviš sad paralele :-\.
Prodavač si na ebayu, a ne samo tamo, pa si osjetljiv. A znaš i sam da je osnova svega korektnost.  :thumbup:.
Uvijek dajem pozitivnu ocjenu ako je sve kako treba biti, a ovdje osnovna stvar, specifikacija proizvoda, nije.
Zajebite one priče u smislu kad kupuješ preko ebaya budi sretan da uopće dobiješ robu :thumbdown:. Puca mi kuki i to ladno.
Nek kinez izvoli promijeniti opis proizvoda i napiše prave dimenzije.
Da je pisalo dubina 30mm vjerojatno ne bi uzeo, već tražio dalje one od 40mm.
:moto2:

098 9232180

Suki

Citat: zorro  u Siječanj 26, 2018, 08:30:58
Proizvod mora odgovarati opisu i KAPELA ..i negativna ocjena se može dati samo za to..a za ostale opcije ( brzinu dostave.. komunikaciju prodavatelja....) može se dati pozitivna.
Ništa ta jedna negativna ocjena neće uvjetovati na njegov ukupan scor ako je inače dobar prodavač..i ta jedna negativna mu je poticaj da ispravi opis proizvoda i ne dovodi u zabludu buduće kupce.
A vama ako taj 1 cm nije bitan..pitajte svoje hanume el im bitan il ne  :tongue:
Točno :thumbup:.
Naručiš zlatni lančić, dobiješ srebrni prsten. Nema veze :smijeh:...
Citat: fatboy  u Siječanj 26, 2018, 08:32:14
Nema smisla prigovarat oko svega samo zato što možeš...nekako podsjeća na ono što nam rade žene... :samaranje:
Slažem se :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: zorro  u Siječanj 26, 2018, 08:30:58
Proizvod mora odgovarati opisu i KAPELA ..i negativna ocjena se može dati samo za to..a za ostale opcije ( brzinu dostave.. komunikaciju prodavatelja....) može se dati pozitivna.
Ništa ta jedna negativna ocjena neće uvjetovati na njegov ukupan scor ako je inače dobar prodavač..i ta jedna negativna mu je poticaj da ispravi opis proizvoda i ne dovodi u zabludu buduće kupce.
A vama ako taj 1 cm nije bitan..pitajte svoje hanume el im bitan il ne  :tongue:


Tip ima 14000 artikala u prodaji, stavio je specifikaciju koju je dobio od proizvođača.
Ako Suki nije zadovoljan zašto nije tražio povrat novca? I to je jedini ispravan put u slučaju nezadovoljstva.
Ovo što je napravio je totalno nefer.


Citat: Suki  u Siječanj 26, 2018, 08:56:54
Glupost :bzvz:. Neću ni komentirat.

...hebo te službenik u vr gujce :P...o čem ti praviš sad paralele :-\.
Prodavač si na ebayu, a ne samo tamo, pa si osjetljiv. A znaš i sam da je osnova svega korektnost.  :thumbup:.
Uvijek dajem pozitivnu ocjenu ako je sve kako treba biti, a ovdje osnovna stvar, specifikacija proizvoda, nije.
Zajebite one priče u smislu kad kupuješ preko ebaya budi sretan da uopće dobiješ robu :thumbdown:. Puca mi kuki i to ladno.
Nek kinez izvoli promijeniti opis proizvoda i napiše prave dimenzije.
Da je pisalo dubina 30mm vjerojatno ne bi uzeo, već tražio dalje one od 40mm.

Naravno da sam osjetljiv na tako ponašanje. Ti si se našao s 49 ocjena ispravljati krive drine. Ma, da si tražio povrat love, ne bih ti ni A rekao. To što si napravio je totalno nekorektno, ako već spominješ korektnost. Što nisi vratio artikl ako si toliko nezadovoljan? Pojma nemaš o ponašanju u net trgovini. Naravno da možeš biti nezadovoljan kupljenim, ali onda je put ka tvome zadovoljstvu drugačiji, a ne dati negativnu ocjenu. A koliko si ustvari nezadovoljan govori činjenica da ćeš ih montirati na motor. Meni je tvoj čin sramotan i jadan.

Citat: Suki  u Siječanj 26, 2018, 08:59:23
Točno :thumbup:.
Naručiš zlatni lančić, dobiješ srebrni prsten. Nema veze :smijeh:...Slažem se :thumbup:.
Nisi ti dobio farove ili maglenke za kamion, ne pravi se grbav.
Osramotio si cijeli forum ovim postupkom :smijeh:

Osy