Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: Ponti  u Siječanj 26, 2018, 12:36:55
Ne muljaj muljatora. Nisi u pravu.
Kakvi mitraljezi... svojim gostima ne vraćam dokumente dok ne vidim dobru ocjenu :smijeh:
Još mi nisi odgovorio na pitanje zašto nisi tražio povrat novca ako si već toliko nezadovoljan?
Citat: Ponti  u Siječanj 26, 2018, 12:53:08
Na ebayu je kupljeno, trebao je tražiti povrat novca jer ne odgovaraju specifikaciji, a o vraćanju se pregovara s prodavačem. ;)

...ne da mi se mejlat, pregovarat, navlačit, zajebavat...iz tog razloga sam mu opizdio negativu i opet bi.
Kratki postupak.

...a ti napiši još post o maglenkama u ovoj temi i dolazim ti sutra, skačem golom guzicom za vrat :P
:moto2:

098 9232180

zorro

Ne za vrat..neg medj oci

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: Suki  u Siječanj 26, 2018, 14:06:24
...ne da mi se mejlat, pregovarat, navlačit, zajebavat...iz tog razloga sam mu opizdio negativu i opet bi.
Kratki postupak.

...a ti napiši još post o maglenkama u ovoj temi i dolazim ti sutra, skačem golom guzicom za vrat :P

Ne da ti se mejlat, a kupovati i dati negativnu ti se da .... o tome pričam, tipični državni službenik hebe mi se za sve osim sebe  ... a sada dođi i skači, hehe  :)

Suki

:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Siječanj 26, 2018, 15:40:21
...stižem >:D :crashm: :)

Čekam i veselim se vidjeti te, a neki moji poznanici ti se isto vesele  :smijeh:

Osy


tibertov

Zanimljivo je tvoje drustvo ponti :smijeh:

zorro

Citat: Ponti  u Siječanj 26, 2018, 15:43:45
Čekam i veselim se vidjeti te, a neki moji poznanici ti se isto vesele  :smijeh:
..dobra ti ta tvoja ekipa  :smijeh: .. Osy inače nije baš mislio dolazit..al sad kad je vidio tvoje frendove..dolazi pa makar 5 x osto bez goriva ..a tek Mrki kad vidi  :ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Lavandić

Citat: Ponti  u Siječanj 26, 2018, 15:43:45
Čekam i veselim se vidjeti te, a neki moji poznanici ti se isto vesele  :smijeh:
Neka si mu rekao! Stvarno je derpe!!!
Mirjana ga je naljutila i jadni kinez je stradao, nema treće.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Ćoso

Citat: Lavandić  u Siječanj 26, 2018, 17:53:02
Neka si mu rekao! Stvarno je derpe!!!
Mirjana ga je naljutila i jadni kinez je stradao, nema treće.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
SUKI http://g.co/kgs/2HH2Uw


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

Patak

Citat: Suki  u Siječanj 26, 2018, 06:50:55
, međutim :huh:, utero sam kinezu qrac i dao negativnu ocjenu jer su 10mm tanje, pliće, nego što su trebale biti. U opisu piše 80mm*65mm*40mm, a ove su 80mm visina*65mm širina*30mm dubina i sad mi djeluju mrvicu tanke.

Nisam to očekivao od tebe...Ne mogu da vjerujem i čitam na dalje postove :tongue:

Tebi su deblje bolje, što ti veličina igra ulogu :samaranje: hoćeš veću potrošnju što nisi onda uzeo one debele givi s H3 svjetlima koje guraju 110w i koštaju 130eu bar bi imao osjećaj debljine :smijeh:

agolac

Citat: Patak  u Siječanj 26, 2018, 21:27:24
Nisam to očekivao od tebe...Ne mogu da vjerujem i čitam na dalje postove :tongue:

Tebi su deblje bolje, što ti veličina igra ulogu :samaranje: hoćeš veću potrošnju što nisi onda uzeo one debele givi s H3 svjetlima koje guraju 110w i koštaju 130eu bar bi imao osjećaj debljine :smijeh:

:buahaha: Suki voli debelo(g)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

:moto2:

098 9232180

Suki

:moto2:

098 9232180

Suki

:moto2:

098 9232180