Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

fatboy

Citat: Suki  u Ožujak 19, 2018, 10:04:01
Nisam. Po ovakvom vremenu ništa mi se neda. I u krevetu sam miran. Nejebica vlada :shhh:.

Niko te ne jebe??  :smijeh: :smijeh:

Suki

Citat: fatboy  u Ožujak 19, 2018, 11:49:25
Niko te ne jebe??  :smijeh: :smijeh:
Nemoj da te Niko čuje da ne bi bilo po piČci :P.

Pozdrav Baru :gimme5: :beer:.
:moto2:

098 9232180

Suki

Citat: Mrki  u Ožujak 19, 2018, 10:00:35
Jesi probao?

...hm, ništa od modifikacije auspuha :huh:. Honda je očito radila različite verzije auspuha ovisno o tržištu gdje se prodaje. Meni su db kileri zavareni :misli:, a ne kao ovi na šaraf da se mogu vadit.
:moto2:

098 9232180

Toni

Zasto bi pobogu cupao original lonac.. Kupi si Termi full system i Busterplug za podebljat smjesu .
Ja mislim da cu uzet Remusa ili Akrapa.
Nije mi nista.

Suki

Citat: Toni  u Ožujak 24, 2018, 13:37:44
Zasto bi pobogu cupao original lonac.. Kupi si Termi full system i Busterplug za podebljat smjesu .
Ja mislim da cu uzet Remusa ili Akrapa.
:smijeh: :smijeh:. Dobra  :) :thumbup:.

Nikako ne bi, niti ću čupat originalni lonac, ali da se kileri mogu izvaditi na šaraf kao na onom zadnjem videu, sigurno bi izvadio jedan ili možda oba, malo za promjenu plašiti zečeve i lisice po šumi :ooda:.
Ovako će biti mir.

Inače, full Termi je oko 1200e :), što je vjerujem i tebi dosta, a meni puno previše :novac:.
:moto2:

098 9232180

Mrki

Citat: Suki  u Ožujak 24, 2018, 12:29:04
...hm, ništa od modifikacije auspuha :huh:. Honda je očito radila različite verzije auspuha ovisno o tržištu gdje se prodaje. Meni su db kileri zavareni :misli:, a ne kao ovi na šaraf da se mogu vadit.
:)


Toni

Citat: Suki  u Ožujak 24, 2018, 13:51:35
:smijeh: :smijeh:. Dobra  :) :thumbup:.

Nikako ne bi, niti ću čupat originalni lonac, ali da se kileri mogu izvaditi na šaraf kao na onom zadnjem videu, sigurno bi izvadio jedan ili možda oba, malo za promjenu plašiti zečeve i lisice po šumi :ooda:.
Ovako će biti mir.

Inače, full Termi je oko 1200e :), što je vjerujem i tebi dosta, a meni puno previše :novac:.
Sta jes jes. Puno je 1200€ za auspih. Sad ajde jos i to ali minse ne da podebljavat smjesu.Probao sam otvoreni asuspuh i motor ne ide dobro i samo buci. Zvuk bez veze. Ovo sta sam preko youtuba cuo jedino mi Remus karbon lipo duboko zvuci. On je oko 3000kn. Meni original ima dobar zvuk.Malo fali dubine.
Nije mi nista.

niko

Citat: Suki  u Ožujak 19, 2018, 13:16:28
Nemoj da te Niko čuje da ne bi bilo po piČci :P.

Pozdrav Baru :gimme5: :beer:.

  :smijeh: :smijeh: :beer: :beer:

agolac

Slušao dok malo i sjedio na Sukijevoj Africi. Imho, stock zvuk je stvarno ok. Ja znam da i uvijek može bolje... :) Gušt je malo i mjenjat, poboljšavat, ako se financijski može...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Špoki

Neće taj dugo izdržati sa stock aspuhom, nema teorije :smijeh: Predviđam tamo do početka 6.mj. da ide gore neka mrcina grlata i duboka zvuka :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Saxi

Citat: agolac  u Ožujak 25, 2018, 00:55:42
Slušao dok malo i sjedio na Sukijevoj Africi. Imho, stock zvuk je stvarno ok. Ja znam da i uvijek može bolje... :) Gušt je malo i mjenjat, poboljšavat, ako se financijski može...
Afrika je po meni savršenstvo bez mane, zvuk u stock verziji fino brutalan, a za to ko hoće i voli da poboljšava je  Opel, švabski auto koji je popularan na ovim prostorima pod devizom, za one koji vole da Švaba napravi a Balkanac prepravi  :ooda:

Toni

Ma sve je ok ali kad đava ne da mira. Triba potrosit pineze.
Nije mi nista.

zare

Jučer ju zalili, kolega kupio novu
Izuzetan motor  :-*


zare


zare

Dosta masivnija od stroma