Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Vinko  u Svibanj 03, 2018, 07:46:30
Točnije hard enduro, crosser je za motocross stazu....
Suki, to je samoljepljiva traka ili mažeš s nekim ljepilom prije?
Africa je bonbon, gume izgledaju močno  :thumbup:
..ma de..šta on zna..taj nije nikad skrenuo ni na parking na cesti prema Senju ak nije asfaltiran  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

 :bravo: Suki, guma zgleda mrak i baš paše na Africu  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Vinko

Citat: zorro  u Svibanj 03, 2018, 08:16:09
..ma de..šta on zna..taj nije nikad skrenuo ni na parking na cesti prema Senju ak nije asfaltiran  :bzvz:
Al pošto živi u mjestu bogatom šumom; Klek je tu, nećemo odbiti njegovo gosttoprimstvo za nas blatare..... :smijeh:....ne mora se ni voziti s nama, samo nek je na roštilju :tongue: :blato:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

zorro

..načekali bi se bogumi   :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: Vinko  u Svibanj 03, 2018, 07:46:30
Točnije hard enduro, crosser je za motocross stazu....
Suki, to je samoljepljiva traka ili mažeš s nekim ljepilom prije?
Africa je bonbon, gume izgledaju močno  :thumbup:
Traka je.
Prvo treba dobro očistiti i odmastiti felgu. Skurio sam cijeli brake cleaner :).
Onda se na vrhove žbica koji izbijaju zaljepe najlonski poklopčići.
Onda se ljepi ta traka. Kao neko silikonsko- gumeno ljepilo je. Namotano na roli. Kad se zaljepi s te trake se skine gornji zaštitni najlonski sloj i traka postane obostrano ljepljiva.
Onda se na nju ljepi gumeno-plastična bijela traka koja je isto u roli.
Mora se dobro istiskat zrak.
Kad se guma namontira, pumpa se na oko 3 bara i tako drži sat-dva da traka što bolje zaljepi i onda naredi na propisani pritisak ovisno o gumi/motoru.
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Svibanj 03, 2018, 10:15:31

Kad se guma namontira, pumpa se na oko 3 bara i tako drži sat-dva da traka što bolje zaljepi
..de ti to poduplaj..na nekih 6-7 bara  :thumbup: ..veći pritisak će bolje pritisnut traku i samim tim je bolje zalipit  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Na 7 bara bi se felga smotala ko perec, guma bi se raspala, a tebe bi tražili po šumi jer se samo jednom ne bi vratio :tongue:.
Ja ne bi imao ništa s tim, imam ljude koji to rade za mene :) :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Baš si komletan, samo ti nedostaje tool box da popunuš onu rupu kontar od Termignonia!


Suki

Citat: Danijel 23  u Svibanj 03, 2018, 22:02:00
Baš si komletan, samo ti nedostaje tool box da popunuš onu rupu kontar od Termignonia!
Definitivno odustajem od after market auspuha :kava:. Originalni lonac je lijep i odlično se čuje  :ooda:, pogotovo kad abgasuješ i krene brundat  :want:.

Tool box će biti ovih dana :thumbup:. Još nekoliko zafršnih finesa, bojanje i montaža :-*. Do Dinare mora biti montiran definitivno :gimme5:.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Svibanj 03, 2018, 22:20:31
Definitivno odustajem od after market auspuha ...
...

Budi muško i reci istinu ... ne da žena  :buahaha:

Danijel 23

Citat: Suki  u Svibanj 03, 2018, 22:20:31
Definitivno odustajem od after market auspuha :kava:. Originalni lonac je lijep i odlično se čuje  :ooda:, pogotovo kad abgasuješ i krene brundat  :want:.

Tool box će biti ovih dana :thumbup:. Još nekoliko zafršnih finesa, bojanje i montaža :-*. Do Dinare mora biti montiran definitivno :gimme5:.
:thumbup:

Suki

Citat: Ponti  u Svibanj 03, 2018, 22:26:42
Budi muško i reci istinu ... ne da žena  :buahaha:
...čut ćeš zvuk na Dinari i moći usporediti sa zvukom originalnog auspuha na Stromu somari :) :-\....bit će :ebudale: :smijeh:
:moto2:

098 9232180

tibertov

Zvuk na somari je za kurac.

Suki

...sad si se javio :tongue:.... šta ko je reko, zeko reko :smijeh: :smijeh:
:moto2:

098 9232180