Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Saxi  u Srpanj 09, 2018, 11:42:53
Odličan motor, jos bolje fotke [emoji869]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Alo Saxi, de malo lakše s takvim izjavama  :buahaha:

Danijel 23

Citat: Ponti  u Srpanj 09, 2018, 11:51:48
Alo Saxi, de malo lakše s takvim izjavama  :buahaha:
Šta se ti okorjeli GeSovac javljaš!  :buahaha:

Saxi

Obojica smo okoreli GSovci i trovaci svih tema sa bravarskim kravama, a Japance volem sve, pogotovo Kraljice [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Suki

...stigle manjirke :)...Touratech ZegaPro2, 31 i 38 litara, anodizirani aluminij :-\

...sad još samo smislit što stavit vnutra :misli:...vjerojatno će ić papuče, dječje peraje, maske za ronjenje i dihalice te dva-tri dušeka na napuhavanje :smijeh:, okačim kockastu zastavicu i gremo na moreno :ooda: :).

Inače, nikome iz  slavonske viber gay grupe se nesviđa :thumbdown:, svi redom su popljuvali kofere :puke:, većina zbog asimetrije, a netko i zbog asimetrije i zbog izgleda općenito :puke:...jedino naš boxeraš - rejseraš nije popljuvao izgled :) :-*, ali on se po tom pitanju nije niti izjasnio u grupi (ignorira išta pisat od kada je bljesnio sa onim izgrebanim suvozačevim fuzićem za koji je mislio da ga je postrugo u zavoju i to sklopljenog :buahaha:, pa ga prcam zbog toga :smijeh: :) ...sad čekam da opet nečim bljesne :) )

Meni su koferi baš če če :-* :want:...uostalom, takve sam i htio :), na kraju krajeva i platio :huh:...

...ajmo pljujte :) ;)...






:moto2:

098 9232180

Osy

Jeb se u skokovima...Nu... :P :-* Evo tu ću ti napisat...Istina je da nikad nisam volio asimetriju i onda nakon par godina kupim GSA, koji je sve samo ne simetričan. Iskreno, osim Dije koja ne može vjerovati da mi se to odjednom sviđa, šokirao sam i sam sebe. Osobno bi volio da su poklopci kofera kao i kod mene, znači isti, a da se pri dnu kofer sužava. Zbog toga mi je jedino ružno, ali takve si htio i šta te briga :thumbup:

Ćoso

Izvrsno SUKI [emoji1303][emoji1303][emoji1303]

fatboy

Koferi su do jaja!!!  :thumbup: :thumbup: :thumbup:


Kad se budes penjo na Dinaru imas granicnik do kud mozes propast.... :-\

Stjepko

Super manjine. Malo preskupe.  :thumbup:

Ponti

Odlični su, kao da ih je sam Picasso dizajnirao  :)

Mrki

Jbg pa ne ćemo se lagati.. meni su koferi OK (sve aluminijsko je OK :) ) ali nesimetrija mi je šaka u oko..
Ali bitno je da se tebi sviđa [emoji106]

beli

gotovo neshvatljivo zbog čega ne rade "rezani desni" za Afriku ..... možda griješim !?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

agolac

Ma kakva bre simetrija. Kupite si onda simetrične motore kao DL1000  :ebudale: Super izgleda, sad si kao Riomare limenka  :-\
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Citat: beli  u Srpanj 14, 2018, 09:55:04
gotovo neshvatljivo zbog čega ne rade "rezani desni" za Afriku ..... možda griješim !?
...jbg, ne radi Touratech. Touratech takav rezani nosač i kofer radi za BMW vodenjaka sigurno, a vrlo moguće i za zračnjaka.
Za Africu takav rezani desni radi H&B, ali njih nisam htio uzet.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Srpanj 14, 2018, 12:28:59
...jbg, ne radi Touratech. Touratech takav rezani nosač i kofer radi za BMW vodenjaka sigurno, a vrlo moguće i za zračnjaka.
Za Africu takav rezani desni radi H&B, ali njih nisam htio uzet.

Zašto nisi htio uzeti H&B, jel ne valjaju ili ti se ne sviđaju?

Suki

Citat: Ponti  u Srpanj 14, 2018, 13:21:30
Zašto nisi htio uzeti H&B, jel ne valjaju ili ti se ne sviđaju?
Ne sviđaju mi se. Kvaliteta vjerojatno nije upitna obzirom da su cijenom vrlo slični ovima.
:moto2:

098 9232180