Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Toni

Citat: Špoki  u Studeni 16, 2018, 18:44:53
:bravo: jel se dobro čuje :)
Naj bolje. Malo dublje a ne preglasno
Nije mi nista.

Mrki

Ponti odobrava ovu ugradnju :)

Lajkam i ja [emoji106]

Suki

:moto2:

098 9232180

agolac

Bio bi vrh da nisu stavili one dvije bradavice na jednu sisu. To valjda neka kompenzacija otkad nestale dvocjevke :smijeh:. Ono, kao u novim M od BMW kad ti na zvučnike puste zvuk motora  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain


tibertov


zorro

Citat: Patak  u Prosinac 04, 2018, 20:54:39
za samo 10 somova

..piše i na plotu svašta..pa Suki podero sav jezik  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Toni

Citat: agolac  u Studeni 16, 2018, 23:32:50
Bio bi vrh da nisu stavili one dvije bradavice na jednu sisu. To valjda neka kompenzacija otkad nestale dvocjevke :smijeh:. Ono, kao u novim M od BMW kad ti na zvučnike puste zvuk motora  :buahaha:
Meni se auspuh jako sviđa . Dugo sam snimao sta i ako kupiti i jedino sam Akrapa uzeja jer mi je lijep.
Nije mi nista.

Patak

Citat: zorro  u Prosinac 04, 2018, 21:18:31
..piše i na plotu svašta..pa Suki podero sav jezik  :bzvz:

Što nije jasno :-\?

Čuo sam se s likom danas, oni kamioni na prvoj slici su u njegovom vlasništvu, motor 1/1, servisna knjiga, hrpa opreme, kupuje motor godište 2019 (čitaj boxer)...

zorro

pa nije jasno to da si napisao samo 10 soma ojra ..a dok bi to uvezao..izašao bi te ko Sukija novi  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Prosinac 04, 2018, 22:16:21
pa nije jasno to da si napisao samo 10 soma ojra ..a dok bi to uvezao..izašao bi te ko Sukija novi  :bzvz:

I da platiš porez/carinu/homologaciju/put opet si uštedio soma/dva TEU :ooda:

Lavandić

Osy će ti pregovarati rado! Možda ti ga pošalje Poljak po špediciji. Pa ćeš ga moći tri dana razgledavati i tek onda nofce.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Osy

Citat: Lavandić  u Prosinac 05, 2018, 15:28:32
Osy će ti pregovarati rado! Možda ti ga pošalje Poljak po špediciji. Pa ćeš ga moći tri dana razgledavati i tek onda nofce.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
Viš kak ti znaš :thumbup: A još sam i živio u Poljskoj pa će mi biti lakše :gimme5:

Patak

Nisam skužio koja je to fora s špediterom :misli:?

Prije 5 i pol godina sam uvezao motor iz EU (mislim da je bio 10.7.2013) kada naši carinici nisu imali pojma kako se carini te nikakvog špeditera nisam htio plaćati. Sve papire sam riješio kroz dva dana :)

Suki

Citat: Patak  u Prosinac 05, 2018, 21:02:31
Nisam skužio koja je to fora s špediterom :misli:?

Prije 5 i pol godina sam uvezao motor iz EU (mislim da je bio 10.7.2013) kada naši carinici nisu imali pojma kako se carini te nikakvog špeditera nisam htio plaćati. Sve papire sam riješio kroz dva dana :)
Koji motor? Odakle?
:moto2:

098 9232180