Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Ćoso

Da, baš sam se nasmijao [emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

fatboy

Samo sam čekao tko će od lurkera to stavit... :smijeh:

Saxi

Idu Afrike, 1 na 1, ma lete kao rakete [emoji23], a ovog GSA ni trojica ne pokreću, neće drlo da se pomeri, kao ni krme iz kaljuge [emoji1787]

Ćoso

Ima takvih sličnih filmića dosta...npr, pogledaš ovaj http://www.youtube.com/watch?v=wcPVTkiLgzI

...nasmiješ se, pa premotaš na 1:50, pa se opet nasmiješ...I tako gledaš iz sobe i smiješ se, smiješ...naslađuješ



A ja se vozim  :finger:

Osy

Citat: Saxi  u Veljača 04, 2019, 11:57:55
Idu Afrike, 1 na 1, ma lete kao rakete [emoji23], a ovog GSA ni trojica ne pokreću, neće drlo da se pomeri, kao ni krme iz kaljuge [emoji1787]
Ne dipr, to je do vozača, daj tog GSA Diškoviću pa ćeš vidjeti  kako ne ide :P

Suki

Citat: Osy  u Veljača 04, 2019, 14:07:21
Ne dipr, to je do vozača, daj tog GSA Diškoviću pa ćeš vidjeti  kako ne ide :P
:bzvz:
:moto2:

098 9232180

Mrki

Tako kada im i kardan otpadne nije kriv motor već vozač :)

Suki

Ne ulazim u to :-X. Ovo je video o Africi i zato je i stavljen u ovu temu :thumbup:. Da je cilj naglasiti (ne)sposobnost bmw-a stavio bi ga u bmw temu ;).
:moto2:

098 9232180

zubakis

Citat: Osy  u Veljača 04, 2019, 14:07:21
Ne dipr, to je do vozača, daj tog GSA Diškoviću pa ćeš vidjeti  kako ne ide :P
Šta bi onda taj Dišković napravija zek sa Afrikon... :)

Osy

Citat: zubakis  u Veljača 04, 2019, 15:56:37
Šta bi onda taj Dišković napravija zek sa Afrikon... :)
To je lik koji je visio sa Saxijevog Stroma u Boru i napravio one lijepe slike iz defilea, inače učestvuje na hard  enduro i cross natjecanjima

Suki

Citat: zubakis  u Veljača 04, 2019, 15:56:37
Šta bi onda taj Dišković napravija zek sa Afrikon... :)
Čuda prijatelju moj, čuda :) :smijeh: :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

zubakis

Citat: Osy  u Veljača 04, 2019, 16:36:29
To je lik koji je visio sa Saxijevog Stroma u Boru i napravio one lijepe slike iz defilea, inače učestvuje na hard  enduro i cross natjecanjima
Aaaaaa upozna san tipa, al nisan zapantija prezime. [emoji106]

Osy

Citat: zubakis  u Veljača 04, 2019, 16:44:57
Aaaaaa upozna san tipa, al nisan zapantija prezime. [emoji106]
:thumbup:

Saxi

Probao je GS odavno i kaze jako udobno za put, ali ne bi sa njim van terena nikako, a Africi je dušu izvadio i čuda pravio i rekao da bi je bas voleo imati u svom vlasništvu. Kad je Grdanu provozao oduševio se I sa njom koliko je dobro izbalansirana i pogođena, kaze uz dobre gume bi i sa njim po šumama i gorama leteo [emoji16]

zorro

Citat: Ćoso  u Veljača 04, 2019, 11:59:04
Ima takvih sličnih filmića dosta...npr, pogledaš ovaj http://www.youtube.com/watch?v=wcPVTkiLgzI

...nasmiješ se, pa premotaš na 1:50, pa se opet nasmiješ...I tako gledaš iz sobe i smiješ se, smiješ...naslađuješ



A ja se vozim  :finger:
imamo mi jednog takvog experta s DRZ-om ovdje na forumu..veliki znalac s i skustvom od 7 god na motorima  :buahaha:  , a Luka..momak sa Transalpicom od 240 kg se popne uz vlaku od 1. a naš expert stoji u mjestu i grebe nogama  :smijeh:  ..ma nije do guma ziher  :bzvz: ..al do čega je da je znat  :huh:

:buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: