Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Patak

Citat: zorro  u Veljača 04, 2019, 23:35:17
imamo mi jednog takvog experta s DRZ-om ovdje na forumu..veliki znalac s i skustvom od 7 god na motorima  :buahaha:  , a Luka..momak sa Transalpicom od 240 kg se popne uz vlaku od 1. a naš expert stoji u mjestu i grebe nogama  :smijeh:  ..ma nije do guma ziher  :bzvz: ..al do čega je da je znat  :huh:

:buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:

A di si ti bio :buahaha: pobjego, ne kenjaj :smijeh:

Luka je na vrijeme ispustio gume (prije uspona na radar), težina je igrala ulogu na zaleđenoj zemlji (to ne znaš jer nisi probao, pardon imao enduro motore :buahaha:) a kako je prošao iskusni Dario, Miran s 701/690 a tek onaj dečko s CRF 250 ...Pojeo mesni doručak "đurin" i evo ih :ooda:

Još moraš jesti puno pure s slaninom :P da bi meni davao savijete o enduru.

zorro

..kakva opravdanja  :puke: ..čovjek bi pomislio: ..pa ovaj može i u crkvi prdnut i izvuč se  :buahaha:
Sreća što je sve zabilježeno kamerom  :P

..i samo naprijed..papaj pure i nastavi se dokazivat đombi  :thumbup: ..na kraj krajeva...to i je posao guštera  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Veljača 04, 2019, 23:57:07
..kakva opravdanja  :puke: ..čovjek bi pomislio: ..pa ovaj može i u crkvi prdnut i izvuč se  :buahaha:
Sreća što je sve zabilježeno kamerom  :P

..i samo naprijed..papaj pure i nastavi se dokazivat đombi  :thumbup: ..na kraj krajeva...to i je posao guštera  :smijeh:

Nemam se ja kome dokazivati, niti be boli ona stvar za... Jedno je biti relalan te proći to (s 3-4 motora) a drugo kupiti jučer motor i praviti se pametan u hrpu tema... O tvojm iskustvima u vožnji, valentino rossi, 69 pozzi koljena itd. sam pročitao i idemo dalje. Meni ne moj prodavati te fore :puke:...

zorro

Citat: Patak  u Veljača 05, 2019, 00:08:51
.. Jedno je biti relalan te proći to (s 3-4 motora)
Pa to ti pričam gugi..u par godina si promjenio 3 motora , na svakom napravio ni 10.000 i sad si najpametniji ne na forumima..neg u regiji  :buahaha:
Haj bolje stani neg što se ukopavaš sve dublje u drek  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Veljača 05, 2019, 00:20:45
Pa to ti pričam gugi..u par godina si promjenio 3 motora , na svakom napravio ni 10.000 i sad si najpametniji ne na forumima..neg u regiji  :buahaha:
Haj bolje stani neg što se ukopavaš sve dublje u drek  :P

Od svoje 25 sam promijenio 6 motora u 11 godina :) a koliko ti :belj:?

Ćoso

Evo njih dvoje opet... Žganci momci, žganci


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Danijel 23

Kad spominješ Luku jesi čito njegov putopis: "Na kupanac do Bakua". Svaka mu čast!!! :bravo:

Ćoso




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Špoki

Ovo je stara Africa, s novom se to sigurno ne bi moglo dogoditi :bzvz: Al fotka je uhvaćena u pravom trenutku :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Bagy

Citat: Danijel 23  u Veljača 05, 2019, 06:51:50
Kad spominješ Luku jesi čito njegov putopis: "Na kupanac do Bakua". Svaka mu čast!!! :bravo:

Baš sam htio napisati - luka737 i njegov kupanac!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: Danijel 23  u Veljača 05, 2019, 06:51:50
Kad spominješ Luku jesi čito njegov putopis: "Na kupanac do Bakua". Svaka mu čast!!! :bravo:

Mali je pravi :thumbup: :bravo:

Dadi

˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

fatboy


Saxi

Profi nema šta, svaka čast [emoji108][emoji106]