Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

bansi

Da nije njegov pa nema frke.

Patak

Citat: Suki  u Veljača 18, 2019, 19:50:24
Ovo je majstor svaka mu dala :ooda: :thumbup: :thumbup:...tera kraljicu ko gluvu svinju :want:, svaka mu čast :bravo:.
Na trenutke mi se učini da je snimak ubrzan :misli:, ali nije :samaranje:...pegližon do jaja :want:.



Previše gledaš te filmiče :smijeh: vrijeme je da ju konačno provoziš :buahaha:


Ponti

Evo malo zahvata na africi [emoji23][emoji23]

Krakati vozač i kod penjanja na motor uvijek opali nogom u zadnji kofer. Zato se napravio nosač nosača koji će udaljiti kofer 10 tak cm. Inox koji će se ofarbati u mat crno.
Rad u garaži, grčko rimski da ne može biti grčkorimskiji[emoji23]



Osy

Jel ta sad u voznom stanju ili još uvijek stoji nepokretna?

Patak

I to kao bude držalo kufer  :rofl: :strah:  O:-)

zorro

Citat: Ponti  u Veljača 21, 2019, 21:36:40

Krakati vozač i kod penjanja na motor uvijek opali nogom u zadnji kofer. Zato se napravio nosač nosača koji će udaljiti kofer 10 tak cm.

Možda bi mu bilo pametnije da je negdje na yubitou našao tutorijal kak se pravilno "zakoračuje"  ..zajaši na motor..a da nije kojim slučajem našao..snimio bi mu ja hodogram  :smijeh:  ..jerbo ovo što radi je katastrofa  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

A da vuče prikolicu za sobom?!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Osy  u Veljača 21, 2019, 21:38:34
Jel ta sad u voznom stanju ili još uvijek stoji nepokretna?

Pokretnija od tvoje krntije  :smijeh:

Ponti

Citat: Patak  u Veljača 21, 2019, 21:43:19
I to kao bude držalo kufer  :rofl: :strah:  O:-)

Naravno da će držati ..... kasnije sam skakao po tome i drži :)

Ponti

Citat: zorro  u Veljača 21, 2019, 21:47:09
Možda bi mu bilo pametnije da je negdje na yubitou našao tutorijal kak se pravilno "zakoračuje"  ..zajaši na motor..a da nije kojim slučajem našao..snimio bi mu ja hodogram  :smijeh:  ..jerbo ovo što radi je katastrofa  :-\

Ne može, danima smo probali, ja ga pilotao... savij nogu, savij jače, saaaviiij ..... bum. I tako 100x. :smijeh:

Danijel 23

  :bravo: :bravo: Ponti  :thumbup:
Ne slušaj selo i ljubomornu djecu.

Suki

Ne sviđa mi se :huh:. Ne zbog estetike, jebeš to, nego zbog nosivosti same konstrukcije :gimme5:.

Taj cijeli rep Africe, u komadu sa držačima za suvozačeve ruke, je napravljen od hebene plastike :thumbdown: i ima slučajeva da je ljudima pucao :shhh:.
Natovareni top case, off road ili lošija cesta, par skokova i udaraca u puca repić kao puška :cupakosu:.

Neki proizvođači after market kofera i nosača, Givi recimo, napravili su nosač s pločom za kofer koji osim gore, i odozdola podupire cijelu konstrukciju baš radi toga.

I Honda je reagirala i za modele 2018 taj rep na koji ide ploča s koferom više ne radi od plastike već neke čvršće legure ili nehrđajućeg željeza kao što odavno radi i BMW :bravo:.

Naravno, Amerikanac se dosjetio i za modele 2016 i 2017 koji te repove imaju plastične, radi i za 500$ prodaje iste takve (iskopirane) metalne repove.

Al jebem li ga krakatog :samaranje:, pa Africa je sve samo ne mal motor :ooda:, kakvo vražje zapinjanje za top case :ebudale:. Ajd da se radi o bočnim koferima, al za top case zapinjat to nešto nije s Božje strane :-\.
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Veljača 21, 2019, 22:48:20
al za top case zapinjat to nešto nije s Božje strane :-\.
..a u PM  :buahaha:  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: Suki  u Veljača 21, 2019, 22:48:20
Ne sviđa mi se :huh:. Ne zbog estetike, jebeš to, nego zbog nosivosti same konstrukcije :gimme5:.

Taj cijeli rep Africe, u komadu sa držačima za suvozačeve ruke, je napravljen od hebene plastike :thumbdown: i ima slučajeva da je ljudima pucao :shhh:.
Natovareni top case, off road ili lošija cesta, par skokova i udaraca u puca repić kao puška :cupakosu:.

Neki proizvođači after market kofera i nosača, Givi recimo, napravili su nosač s pločom za kofer koji osim gore, i odozdola podupire cijelu konstrukciju baš radi toga.

I Honda je reagirala i za modele 2018 taj rep na koji ide ploča s koferom više ne radi od plastike već neke čvršće legure ili nehrđajućeg željeza kao što odavno radi i BMW :bravo:.

Naravno, Amerikanac se dosjetio i za modele 2016 i 2017 koji te repove imaju plastične, radi i za 500$ prodaje iste takve (iskopirane) metalne repove.

Al jebem li ga krakatog :samaranje:, pa Africa je sve samo ne mal motor :ooda:, kakvo vražje zapinjanje za top case :ebudale:. Ajd da se radi o bočnim koferima, al za top case zapinjat to nešto nije s Božje strane :-\.

Vlaj ima dva metra, a ima takve noge da mu i Levis radi traperice po narudžbi :smijeh:
Neće ovo puknuti, sve je na knap i tvrdo. Problem je što je original kofer, svi aftermarket su malo udaljeniji.