Problem sa "gutanjem" gasa

Autor Mrki, Lipanj 17, 2019, 10:16:55

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

Sve baca sumnju na pumpu.
Provjeriti je nije neki posa, triba ti 20 minuta da sve skines i provjeris.
Od jedan s stromom 1000 je ima problem trokiranja i bila je ispucala guma od throttle bodyja. Kad smo je gledali izvana izgledala je dobro ali ako je napnes pojavi se sitna pukotina na spoju. Baci oko na nju
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zubakis

Slican problem je ima prijatelj na SV 1000. Bija je sporak rezervar i filter. Ne sican se dobro da li je bija problem i sa pumpon. Uglavnom provjeri sve tri komponente.

zorro

Odošte totalno u krivu  :huh:
Ajmo reći i da je pumpa..ili filter same pumpe ..svejedno..onda bi u tom slučaju motor imao problema kod visokih okretaja..a ne samo u tom režimu gdje mu se dešava rupa ..i zbog toga mu nebi motor radio kao traktor..bar ne u leru di bez obzira i da je poštopan filter.. imao bi dovoljno goriva da lijepo radi kao što mu je radio do nedavno  ;)

Moja 2. pretpostavka..iako s jako malom vjerojatnošću je TPS
..a 1. pretpostavku neću reć..napisao sam Mrkiju na gay grupu  :tongue:
..pa će da vidimo koj najbliži  "onajsmajlićsviberakojifićuka"
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zubakis

Citat: zorro  u Lipanj 17, 2019, 12:36:31
Odošte totalno u krivu  :huh:
Ajmo reći i da je pumpa..ili filter same pumpe ..svejedno..onda bi u tom slučaju motor imao problema kod visokih okretaja..a ne samo u tom režimu gdje mu se dešava rupa ..i zbog toga mu nebi motor radio kao traktor..bar ne u leru di bez obzira i da je poštopan filter.. imao bi dovoljno goriva da lijepo radi kao što mu je radio do nedavno  ;)

Moja 2. pretpostavka..iako s jako malom vjerojatnošću je TPS
..a 1. pretpostavku neću reć..napisao sam Mrkiju na gay grupu  :tongue:
..pa će da vidimo koj najbliži  "onajsmajlićsviberakojifićuka"

Moguce da budeš i u pravu. Problem koji sam prethodno naveja se kolegi dešava na cca 6000 okr. Cuknija bi i onda dalje ko da ništa nije. Doduše kontam da se SV vozi na višim okretajima nego DL. Rekli bi "bumo videli".

Mrki

Što se tiče grubljeg rada, toliko je ta vibracija/grubost mala da nisam siguran dali stvarno radi grublje ili si to umišljam..
I na leru radi normalno, tj mirno..

zubakis

Evo cuja se sa ovim svojim. Njemu je bija problem s pumpon i rezervarom (šporkica). Al njemu se pojavljiva problem tek priko 6000 okretaja. Šta u biti ima smisla jer tada vuče više goriva.

Tako da nisam ni ja više siguran da je pumpa.

Ponti


jeeves

Citat: zubakis  u Lipanj 17, 2019, 13:36:38
Evo cuja se sa ovim svojim. Njemu je bija problem s pumpon i rezervarom (šporkica). Al njemu se pojavljiva problem tek priko 6000 okretaja. Šta u biti ima smisla jer tada vuče više goriva.

Tako da nisam ni ja više siguran da je pumpa.
Vjerojatno nije do pumpe. Meni je počeo trokirati na oko 5500 kad mi se začepio visokotlačni filter.
Do tih okretaja je radio ok.


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


jeeves

Mrki, na koliko okretaja je bio ler gas u gužvi na 30 stupnjeva?
Rezervar je bio pun ili prazan?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


zubakis

Citat: jeeves  u Lipanj 17, 2019, 13:43:32
Vjerojatno nije do pumpe. Meni je počeo trokirati na oko 5500 kad mi se začepio visokotlačni filter.
Do tih okretaja je radio ok.


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

U pravu si. Nije bio problem što je pumpa pokvarena, nego sva ostala šporkica koja je utjecala na njen rad.

zorro

Citat: Ponti  u Lipanj 17, 2019, 13:42:22
ajnšpric diza
ista stvar kao i kod pumpe..da je ona poštopana tek onda nebi na visokim mogao dobit dovoljno goriva
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Lipanj 17, 2019, 13:53:23
ista stvar kao i kod pumpe..da je ona poštopana tek onda nebi na visokim mogao dobit dovoljno goriva

Na autu problem sa diznom se manifestira u nemirnijem radu, većom potrošnjom i ne hvatanjem odmah gasa kad stisneš do daske. Dizna nije da je skroz zaštopana, nego je nazovimo to malo "pokvarena" jer ne ubacuje gorivo u finoj maglici nego kao u kapljicama.
Zato mislim da bi mogle biti dizne.
Ne mora biti da je to problem kod Mrkija, ali kod mene sumnja postoji.

zorro

Citat: Ponti  u Lipanj 17, 2019, 14:03:52
nego je nazovimo to malo "pokvarena" jer ne ubacuje gorivo u finoj maglici nego kao u kapljicama.
Da..to je drugo..i opasno "stanje" jer zna ispirat ulje sa  stijenki cilindra i motor zariba
Al takav slučaj nije bio nikad ni na jednom stromu
Uglavnom ako se i radilo nešto na diznama..radio se UZV preventivno.

Ja ne vjerujem dam je to kod Mrkija..čak sam siguran  :) 
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Lipanj 17, 2019, 14:10:15
Da..to je drugo..i opasno "stanje" jer zna ispirat ulje sa  stijenki cilindra i motor zariba
Al takav slučaj nije bio nikad ni na jednom stromu
Uglavnom ako se i radilo nešto na diznama..radio se UZV preventivno.

Ja ne vjerujem dam je to kod Mrkija..čak sam siguran  :)

Više automobila s problemom dizni za koje sam čuo nije zaribalo, ustvari nikada nisam čuo da je koji zaribao zbog toga.
Radilo se samo o prljavštini u tim rupicama dizne.
Ja ću svoje sam očistiti, jer imam ultrazvuk mašinu  :)

Mrki

Citat: jeeves  u Lipanj 17, 2019, 13:45:22
Mrki, na koliko okretaja je bio ler gas u gužvi na 30 stupnjeva?
Rezervar je bio pun ili prazan?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Nekih 1200-1300
Rezervar je bio preko pola..

I pod povećanom potrošnjom mislim na to da je do Rumunjske trošio prosjek 5.1-5.2 a poslje 5.5-5.6