Yamaha XT660Z Tenere

Autor Mrki, Kolovoz 03, 2017, 17:20:19

« natrag - naprijed »

Mrki

Tijekom jedne rasprave Payser je spomenuio ovaj kao pravi mali ADV motor, malo sam ga proučavao i moram priznati da mi se jako sviđa.. da se isključivo vozim sam mislim da bi mi ovo bio favorit..

Par sviježih slika..














agolac

Jedna od rijetkih dvocjevki  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov


fatboy

nemam pojma kako se vozi i kakav je (dobro ja inače nemam pojma kako se vozi  :tongue: ) ali kad staneš kraj tog motora izgleda ko maketa nekog pravog...fali ga, nema nikakavog dojma, meni malo bolje nego nemati motor...kao stari KLE... :thumbdown:

zorro

..Petar..svjetski putnik..je uprav s tim krenuo na svoje pustošije  :thumbup:
Rijetko ih se može i nać na oglasnicima..i skupi su dosta..a to dovoljno govori.
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: gianni  u Kolovoz 03, 2017, 18:17:59
Ne vrijedi te pare :thumbdown:
Ha..ne znam kolko uopće košta..al znam da kad sam mijenjao KLV-a ..da je bio nekakav takav..nebih se dvoumio. To je ono..pravi srednji enduro motorić..a i za cestu ok..baš ono..dual
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Citat: zorro  u Kolovoz 03, 2017, 18:13:41
..Petar..svjetski putnik..je uprav s tim krenuo na svoje pustošije  :thumbup:
Rijetko ih se može i nać na oglasnicima..i skupi su dosta..a to dovoljno govori.

skupi? Meni je ovo ok cijena za km i godište..

http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/yamaha-xt-660z-tenere-660-cm3-oglas-14393378

zorro

Citat: Mrki  u Kolovoz 03, 2017, 18:25:43
skupi? Meni je ovo ok cijena za km i godište..

http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/yamaha-xt-660z-tenere-660-cm3-oglas-14393378
Ni ne gledam ta godišta..gledam više oko polovice prošlog desetljeća  ;)
A mislim da je i taj što si stavio puno..jer tu godinu nađeš puno povoljnije malog stroma
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Citat: zorro  u Kolovoz 03, 2017, 18:30:03
Ni ne gledam ta godišta..gledam više oko polovice prošlog desetljeća  ;)
A mislim da je i taj što si stavio puno..jer tu godinu nađeš puno povoljnije malog stroma
Pa sa 13000km teško.. a i ovo je motor malo sposobniji za off od Stroma.. tako da meni je cijena ok..

zorro

Citat: Mrki  u Kolovoz 03, 2017, 18:32:17
Pa sa 13000km teško.. a i ovo je motor malo sposobniji za off od Stroma.. tako da meni je cijena ok..
Za off puno sposobniji  ;)  ..al ne gleda se samo to.
Ja bi ga definitivno uzeo prije no kenju..al mislim da kenja u svemu drugom (sem ofroadu) prednjači pred ovom tenerkom  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Imate li vi uopće pojma koliko ovaj motor trese, u leru šakaklja jaja .... dobro, netko to baš voli :smijeh:
Jedan cilindar s dva auspuha :)

zorro

Citat: Ponti  u Kolovoz 03, 2017, 18:38:14
Imate li vi uopće pojma koliko ovaj motor trese, u leru šakaklja jaja .... dobro, netko to baš voli :smijeh:
Jedan cilindar s dva auspuha :)
Kak nebih znao..pa takav vozim ..a o tim vibracijama i trešnji se malo ,pretjeruje  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

ivica medjugas

Zoro sve sta si napisa ko da san ja....da mogu sad bi kljuc za kljuc minja...kad volin off
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

ivica medjugas

17 god.na jednom cilindru...hehehe..milina😎
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Ponti

Citat: zorro  u Kolovoz 03, 2017, 18:40:16
Kak nebih znao..pa takav vozim ..a o tim vibracijama i trešnji se malo ,pretjeruje  ;)

Pričala mi jedna ženska, njen muž ju vozi s tim ..... sa svakog puta dužeg od 5 km se vraća mokra i napaljena. Da su to tako dobre male i onako kratke ali stalne vibracije različitog intenziteta, da ona jednostavno više ne zna što će.