TIGER EXPLORER 1200 XCA

Autor Mrki, Kolovoz 04, 2017, 18:53:49

« natrag - naprijed »

tibertov

A i ti bi konacno mogao kupit posten motor :smijeh:

agolac

Citat: tibertov  u Studeni 27, 2017, 17:41:16
A i ti bi konacno mogao kupit posten motor :smijeh:

Koji? GaySA?  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov


agolac

Citat: tibertov  u Studeni 27, 2017, 17:57:03
Kaj drugo...

Pa recimo KTM, Triumph, Tomos. Sve prije BMW-a :P
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Citat: agolac  u Studeni 27, 2017, 17:39:54
Koji će ti kuki GSA. Prodaj to i uzmi Triumph  ;)

To je napravio moj frend i oduševio se  :bravo:

tibertov

Je da odusevio se, mos mislit, to je morao tako rec da ne ispadne bedak kaj je napravio :smijeh:

agolac

Citat: tibertov  u Studeni 27, 2017, 18:39:14
Je da odusevio se, mos mislit, to je morao tako rec da ne ispadne bedak kaj je napravio :smijeh:

To ti iz svog iskustva  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Lesi ce se uvijek vratit kuci, tako i taj patkov frend ce kad tad opet vozit pravi motor Gsa [emoji3]

agolac

Citat: tibertov  u Studeni 27, 2017, 18:48:33
Lesi ce se uvijek vratit kuci, tako i taj patkov frend ce kad tad opet vozit pravi motor Gsa [emoji3]

Jedva čekam da prodaš GSA  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Nema prodaje nikad [emoji3]

agolac

Citat: tibertov  u Studeni 27, 2017, 18:49:56
Nema prodaje nikad [emoji3]

Moram negdje arhivirati ovu izjavu  :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Citat: tibertov  u Studeni 27, 2017, 18:39:14
Je da odusevio se, mos mislit, to je morao tako rec da ne ispadne bedak kaj je napravio :smijeh:

Covjek je malo veci jebac, pardon biker nego mi svi skupa. Isprike izuzecima ;).Prosao je velik dio evrope na dva kotaca, i veli bez rukavica tiger je bolji cestovni motor od gsa. Bolje leži, jaci je ...

Svaka casti tigeru ali ja bi kupio bmw-a da te utjesim...To sto je sitno bolji mi ne znaci puno.

Danijel 23

Citat: Ćoso  u Studeni 27, 2017, 17:00:11
Osim skupoće, da li postoje veće zamjerke (da li je netko čuo/pročitao o nekim učestalim kvarovima i slično)?
Servisna mreža? U Zagrebu to Viktor nabavlja, pa vjerujem da ima i servis
Pitaj Glažara za njegove kolege koji su imali problem...ono kakti postoji servis..da, al na papiru ,a ne u rukama majstora!

agolac

Citat: Danijel 23  u Studeni 27, 2017, 19:22:58
Pitaj Glažara za njegove kolege koji su imali problem...ono kakti postoji servis..da, al na papiru ,a ne u rukama majstora!

Pa bizu je Austrija, Italija. Taman lijepi đir i ima servisa koliko hoćeš ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

...a kakva frka oko servisa :misli:...dok sam imao Stroma servis mi je bio na 300km od kuće u Draganiću. Sada s Africom, servis mi je na 250km od kuće u Zg.
I?!

Da mi se sviđa zvuk 3 cilindra, Triumph bi mi bio u užem izboru za novi motor :thumbup:.
:moto2:

098 9232180