Problem s paljenjem

Autor ljubosimonmijic, Ožujak 04, 2020, 15:35:03

« natrag - naprijed »

ljubosimonmijic

Citat: Osy  u Ožujak 11, 2020, 07:57:00
Mislim da je skonto gdje je zahebo i onda ti rekao svjećice i mirna Bosna  ;)
Ma neka se meni samo čir na želucu smirio[emoji23][emoji23](baš sam se istrzao oko motora)

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka


Cypher

Danas sam imao čudnu situaciju pa da malo iskomentiramo. Prije dva tjedna vratio se sa vožnje od tri dana i parkirao uredno u garažu. Danas ga idem upaliti i nema šanse. Mislim si ma koji k....c! Vergla al nikako da sastavi. Bijesan ko pas pustim ga da vergla malo duže (cca 10 tak sekundi) i mislim si nek isprazni akumulator baš me briga, i u tom bijesu dam mu malo gasa i nekako na jedvite jade upali. Radi normalno, prima gas normalno, vozio se, palio ga i gasio nekoliko puta i pali na zub kao i ranije. i sad recite vi meni ko je tu lud.

Grba

To se meni desilo na modelu 2017. i sad na novom 2023.
Jednom i nikad više. Na prvom sam čak aku zamjenil. Upali na jedvite jade i poslje koda se ništa nije desilo..neznam. I sa Zorom sa pričo i mehaničarima ali jednostavno se desi
098 737 604

Cypher

Jebate, to je ko neki bug..[emoji23].! Palo mi na pamet da me možda čok iliti onaj fast idle k....ac zajebaje al nisam siguran da bi se to tako manifestiralo. Prije bi bilo da upali pa se ugasi.[emoji848]

Fantom

Meni sve to vuce na periodicnu gresku tps-a.
Ne zajebaje on samo kad je vruc i nakon jednolicne voznje autoputom.
Mene je zajebavao s vremena na vrijeme.
Sa Andrejom sam nedavno stavio novi i jebao nas je dobrih 20 min dok ga nismo ustelovali. Na momente se bas tako manifestiralo samo je palio sa malo gasa a crtica -C00 na sredini.  :huh:
Kad sam dosao u Dansku opet sam ga neki dan morao dostelovati. Sad radi ko grom.
Neznam koji motor vozis ali provjeri na Stromovima je to bar pis of kejk.

Martin

kakva ti je sada potrošnja, jeste i to malo poštelali ili i dalje troši kao ruska vozila  :smijeh:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Fantom

Citat: Martin  u Listopad 16, 2023, 11:59:05kakva ti je sada potrošnja, jeste i to malo poštelali ili i dalje troši kao ruska vozila  :smijeh:

Ful pretovaren 5,8 l
Sa prijasnjih 7 - 8 l
I sam odziv na gas je dosta bolji.
Pre pre zadovoljan.
Jedino kada smo skinuli pair kao da imam neko haj da nazovem klepetanje u niskim obrtajima. Neznam jesmo li trebali ukloniti i one limove ispod poklopaca od paira kao sto je to Zorro uradio. Neznam dali ste vi uklanjali te limice sa brtve paira na somarama. Sve mi nesto suha da bi oni mogli proizvoditi taj zvuk, a opet glas razuma i Andrej kaze zatvorena rupa zatvoren sistem i oni gube svoju ulogu.
Nije zvuk korpe kvacila vec bas dolazi odprilike oko prednjeg cilindra
Neizmjerno sam zahvalan Agolacu i Vegu.. Prava raja  :beer:

zorro

Citat: Fantom  u Listopad 17, 2023, 10:22:07Ful pretovaren 5,8 l
Sa prijasnjih 7 - 8 l
I sam odziv na gas je dosta bolji.
Pre pre zadovoljan.
Jedino kada smo skinuli pair kao da imam neko haj da nazovem klepetanje u niskim obrtajima. Neznam jesmo li trebali ukloniti i one limove ispod poklopaca od paira kao sto je to Zorro uradio. Neznam dali ste vi uklanjali te limice sa brtve paira na somarama. Sve mi nesto suha da bi oni mogli proizvoditi taj zvuk, a opet glas razuma i Andrej kaze zatvorena rupa zatvoren sistem i oni gube svoju ulogu.
Nije zvuk korpe kvacila vec bas dolazi odprilike oko prednjeg cilindra
Neizmjerno sam zahvalan Agolacu i Vegu.. Prava raja  :beer:

Vrlo moguće da ti limići klepeću 🙄
Ma kad uhvatiš vremena sam to skini..👍
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Grba

Klepeću ti kosti...guščja mast i rakija tropica aka komovača,oralno
098 737 604

Fantom

Citat: Grba  u Listopad 17, 2023, 21:26:40Klepeću ti kosti...guščja mast i rakija tropica aka komovača,oralno

Potpisujem  :beer: