Vožnja oko, a bogami i po Papuku - subota 23.05.2020.

Autor Bagy, Svibanj 20, 2020, 18:17:07

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: Ponti  u Lipanj 12, 2020, 11:20:09
Nađite mi takav za kupiti, ne trebaju kovanice .... treba mi za balkon da gledam što se događa u centru. Gledam preko običnog dalekozora..... ali dalekozor se nekako trese, ne znam zašto. Prije 10 godina se nije tresao.
Drži i desnu ruku na dalekozoru [emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

munja

Citat: Ponti  u Lipanj 12, 2020, 11:20:09
Nađite mi takav za kupiti, ne trebaju kovanice .... treba mi za balkon da gledam što se događa u centru. Gledam preko običnog dalekozora..... ali dalekozor se nekako trese, ne znam zašto. Prije 10 godina se nije tresao.
Od sad tebe vodim na pišanje.ps treba mi netko kome se ruke tresu

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk


Suki

:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: munja  u Lipanj 12, 2020, 11:36:31
Od sad tebe vodim na pišanje.ps treba mi netko kome se ruke tresu

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk

Ne tresu se ruke, nego dalekozor  :tongue:

Bagy

Vidim po ostalim temama da se javljaju kao neki simptomi Covida?

Zorro pa sad i Grba, nakon onog druženja u Samoboru: Grba kaže da ga već 2-3 dana bole kosti i mišići a nema temperaturu.

Sad se ja sjetih da sam nakon onog Papuka cijeli tjedan imao iste simptome (a bogami već pri povratku s vožnje). Doslovce tjedan dana nisam mogao ruke podići - bole mišići, iscrpljenost na max. A sve sam to pripisao dehidriranosti radi vožnje taj dan (bila je vrućina a nisam baš nešto pio vode). Al opet,ne bi me ta dehidriranost držala toliko dugo! Btw, nisam imao problema s plućima... Pa si ti misli!?  :misli:

Može biti da sam taj virus prehodao...
mob: 095/573-6874

zorro

A jebiga..ko će ga znat..ja sam imao kak sam napisao dost jebačke simptome..jedino nije bilo problema s disanjem..a opet sam negativan
Ljetna gripa/virus je svake godine i pogodi ljude..ne baš ko zimska gripa..ali ljudi u ovoj situaciji pripisuju sve COVID-u ..tak da..ništ to ne znači
Mene i Marka je 2 dana prije uhvatilo nevrijeme na Papuku..prolom oblaka..opralo nas je do gaća..drugi dan sam kosio oko 15 h. na temp. 35 ..onda kod kuće nešto radio na propuhu ..i taj zadnji dan me čapila groznica..preznojavanje..može bit posljedica bilo čeg nabrojanog ili ta ljetna koja me malo malo čapi ..ali ko za kurac se poklopilo s tim da su kolegici s posla našli covid..i logično je da sam povezao s tim..u biti..loša mi bila logika  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Srpanj 08, 2020, 18:38:24
A jebiga..ko će ga znat..ja sam imao kak sam napisao dost jebačke simptome..jedino nije bilo problema s disanjem..a opet sam negativan
Ljetna gripa/virus je svake godine i pogodi ljude..ne baš ko zimska gripa..ali ljudi u ovoj situaciji pripisuju sve COVID-u ..tak da..ništ to ne znači
Mene i Marka je 2 dana prije uhvatilo nevrijeme na Papuku..prolom oblaka..opralo nas je do gaća..drugi dan sam kosio oko 15 h. na temp. 35 ..onda kod kuće nešto radio na propuhu ..i taj zadnji dan me čapila groznica..preznojavanje..može bit posljedica bilo čeg nabrojanog ili ta ljetna koja me malo malo čapi ..ali ko za kurac se poklopilo s tim da su kolegici s posla našli covid..i logično je da sam povezao s tim..u biti..loša mi bila logika  :)

Ma, ništa to nije  ... ti si i prošlo ljeto imao covid  :smijeh:

Ćoso

Citat: Bagy  u Srpanj 08, 2020, 18:30:43
Vidim po ostalim temama da se javljaju kao neki simptomi Covida?

Zorro pa sad i Grba, nakon onog druženja u Samoboru: Grba kaže da ga već 2-3 dana bole kosti i mišići a nema temperaturu.

Sad se ja sjetih da sam nakon onog Papuka cijeli tjedan imao iste simptome (a bogami već pri povratku s vožnje). Doslovce tjedan dana nisam mogao ruke podići - bole mišići, iscrpljenost na max. A sve sam to pripisao dehidriranosti radi vožnje taj dan (bila je vrućina a nisam baš nešto pio vode). Al opet,ne bi me ta dehidriranost držala toliko dugo! Btw, nisam imao problema s plućima... Pa si ti misli!?  :misli:

Može biti da sam taj virus prehodao...
Tako je i mene sve bolilo kada sam s V-Stromom vozio makadam  :-X

Bagy

mob: 095/573-6874

iviccaa

Citat: Ćoso  u Srpanj 08, 2020, 18:46:13
Tako je i mene sve bolilo kada sam s V-Stromom vozio makadam  :-X
Bolje s V Stromom vozit makadam nego s GS-om lezat bocno u makadamu.
[emoji23][emoji23]

Grba

I tu vrijedi stara narodna "od poturice nema večeg turčina" 😝
098 737 604

gogs

Citat: Grba  u Srpanj 08, 2020, 21:20:07
I tu vrijedi stara narodna "od poturice nema večeg turčina" 😝

ahahahhahahahha  :gimme5:

Ćoso

Citat: iviccaa  u Srpanj 08, 2020, 20:38:35
Bolje s V Stromom vozit makadam nego s GS-om lezat bocno u makadamu.
[emoji23][emoji23]
[emoji23][emoji23][emoji23]Točno


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!