Prednja vilica model 2014

Autor Vujce, Srpanj 19, 2020, 11:56:16

« natrag - naprijed »

zare

Čudno, vilica je izvana skroz drugačije obrade

Ćoso

Ma to je sigurno vilica od GSA [emoji850]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Vujce

Mislim da je ovdje u pitanju produzenje vilice od nekog sportasa koje je vremenom popustilo,ili da je od fabrike ovako,produzili vilice od nekog sportskog modela ali nisu ocekivali da ce doci do ovoga?!(ako si sme to Suzuki dozvoliti?).Sa obzirom da je od Engleske donesen u Bugarsku tu mi se javljaju puno sumnje 🤔

bajki

Moje su isto hrapave kao kod Pontija i Zareta.

S obzirom da je motor uvoz i nezna se povijest, vjerovatno je nešto rađeno na vilicima i zato nema hrapavog uzorka.

Osy

E takoc, sad osim kardana na GejSu koji pukne svake pete i prestupne, kreće i podjebavanje sa vilama od Stroma koje pucaju :) :smijeh:

Mrki

Je da, hrpa motora koji izlaze iz tvornice i nakon par tisuća kilometara sami od sebe razvijaju kvar, i jedan motor uvezen iz Engleske koji je vjerojatno bio razbijen i popravljen s onim što su imali pri ruci je ista stvar.. de dobro je..

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk


Osy

Citat: Mrki  u Srpanj 20, 2020, 08:29:41
Je da, hrpa motora koji izlaze iz tvornice i nakon par tisuća kilometara sami od sebe razvijaju kvar, i jedan motor uvezen iz Engleske koji je vjerojatno bio razbijen i popravljen s onim što su imali pri ruci je ista stvar.. de dobro je..

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk
Malo nekog drugog podjebavanja ne škodi, tako da nemoj da se neuroziraš na uranak...de dobro je, da :smijeh:

bajki

Citat: Mrki  u Srpanj 20, 2020, 08:29:41
Je da, hrpa motora koji izlaze iz tvornice i nakon par tisuća kilometara sami od sebe razvijaju kvar, i jedan motor uvezen iz Engleske koji je vjerojatno bio razbijen i popravljen s onim što su imali pri ruci je ista stvar.. de dobro je..

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk

To je otprilike isto kao i da GS sa "original" zadnjim žmigavcem neprolazi tehnički, a imamo i takve slučajeve, i to je onda tvornička greška! :smijeh:

Saxi

Voli Osy da se pristrasno zaleti i pokliza, srećom tu je Zoro da ga vrati na fabrička podešavanja [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Inače mislim da se neko dokon sprda u vezi priče i kvara jer Vujče ima jednu priču uz iste slike za koje sam izneo Bugijevu priču, i dijametralno su suprotne a pogledao sam i ja svoju viljušku, model iz 2018, nije zlatna al je hrapava.

Evo u prilogu slika koje mi je Bugi poslao na Viber iz FB grupe.






zorro

Citat: Saxi  u Srpanj 20, 2020, 08:51:32
Voli Osy da se pristrasno zaleti i pokliza, srećom tu je Zoro da ga vrati na fabrička podešavanja [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Ne može njega ni Bil Gejts (po Vuku) vratiti na početne postavke  :bzvz: ..taj kad lupi zatrese se više neg onomad u Skoplju i Banja Luci  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

beli

amortizer je pustio suzu ....  :misli:  "vjerski moto-turizam" ?   ( :novac:)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Suki

Citat: zorro  u Srpanj 20, 2020, 10:13:52
Ne može njega ni Bil Gejts (po Vuku) vratiti na početne postavke  :bzvz: ..taj kad lupi zatrese se više neg onomad u Skoplju i Banja Luci  :-\
:smijeh: :smijeh:
:moto2:

098 9232180