Lupanje u masini

Autor VUCIBATINA, Listopad 07, 2020, 16:59:37

« natrag - naprijed »

Paf

Ponty...bilo e 45 % .,od prosle godine,spusta nisam,nego dava akcije...to e bolje...ko e spusta,sad nek dize...mislim da e to zahebanie..., ja sam i tako naeeftiniji,pa uvik neko prolazi,bes 100 kn,gori-doli...,e onda od te zarade dok sam poplaca sve sta ima poplacat drzavi,ostane,upravo malo.oli nis...neznam ni sta placam vise ni kome,racuni dodju,platim,i bees ga...uglavnom zdravlje super,to e bitno... a Korcula posto nema kazes crnog vina,onda slab i turizam bia... :smijeh:

Ponti

Citat: Paf  u Listopad 08, 2020, 18:18:53
Ponty...bilo e 45 % .,od prosle godine,spusta nisam,nego dava akcije...to e bolje...ko e spusta,sad nek dize...mislim da e to zahebanie..., ja sam i tako naeeftiniji,pa uvik neko prolazi,bes 100 kn,gori-doli...,e onda od te zarade dok sam poplaca sve sta ima poplacat drzavi,ostane,upravo malo.oli nis...neznam ni sta placam vise ni kome,racuni dodju,platim,i bees ga...uglavnom zdravlje super,to e bitno... a Korcula posto nema kazes crnog vina,onda slab i turizam bia... :smijeh:

Ma da, kod mene ove sezone 60% od prošle ... katastrofa! Zeznuli nas Slovenski i Austrijski političari, ionako nije bilo korone kod nas, a svi zbrisali krajem 8. i početkom 9. mjeseca.
I da, kako kažeš zdravlje je najvažnije  :buahaha:

Paf

 Normalno da su zbrisali ka nemas Crnog vina...kako u Zadru nisu zbrisali,stalno se vrte...,evo meni prekjuce otisli Poljaci,piju samo crno vino...  :-\

Ponti

Citat: Paf  u Listopad 08, 2020, 21:10:12
Normalno da su zbrisali ka nemas Crnog vina...kako u Zadru nisu zbrisali,stalno se vrte...,evo meni prekjuce otisli Poljaci,piju samo crno vino...  :-\

Stiglo crno, pravo makedonsko  :ooda:

Grba

Jebe te ovaj Ponti Pafe, bliže mu je bilo makedonsko kupit nego Dingaća s Pelješca  :buahaha:
A i greota u dobrega crnjaka kolu sipat :ooda:
098 737 604

Paf

 Eeee...pa to je dobar crnjak...VRANAC...,al ne Kosovski,on je malo kiselkast,bas Makedonski...auuuuuuuuuu...al bolje e Hercegovacko od Korculanskog.,nie uvik,al coca-cola u crnjak e Bambusss,a meni pase...  :belj:

Ponti

Citat: Grba  u Listopad 08, 2020, 21:23:26
Jebe te ovaj Ponti Pafe, bliže mu je bilo makedonsko kupit nego Dingaća s Pelješca  :buahaha:
A i greota u dobrega crnjaka kolu sipat :ooda:

Ma, ne vidi on zezanje, čekam ga sa Chateau Petrus -om  i da pomiješa s kolom  :buahaha:




https://www.zarahwine.com/bordeaux/444-Chateau-Petrus-Pomerol-2009-75cl.html

Paf

 Ponty...vidim ja zezanje,a ja sam prvi za zaebfrkanciu,a i mos mi po shibice pooc mali,stariji san od tebe...  :belj: bahahaha...

Ponti

Citat: Paf  u Listopad 08, 2020, 21:32:06
Ponty...vidim ja zezanje,a ja sam prvi za zaebfrkanciu,a i mos mi po shibice pooc mali,stariji san od tebe...  :belj: bahahaha...

To ti nije baš za hvaliti se  :buahaha:

Paf

 Ne hvalim se nego zaebfrkaen se,zezan... itd... a ! jes reka... ;)

Ponti

Citat: Paf  u Listopad 08, 2020, 21:39:07
Ne hvalim se nego zaebfrkaen se,zezan... itd... a ! jes reka... ;)


Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Paf

Maaa OK.,nego aj,evo,bas me zanima,zasto e Burek sa sirom najbolji.,zasto nie od jabuke,oli mesa... da to vidi Bosanac,pao bi sa skele odma...  :misli:

agolac

Ležajevi na radilici. Ja sam otvorio onog sivka međutim stiže mi još alatljika da odvojim polovice. Bili su isti simptomi. Bojim se da će mu trebati novi agregat (osim ako ga ne misli sam rastavljati). Evo fotke od neki dan s Sivka. Pogledajte kako je jedna klipnjača "zagorila" od temperature. Tu su ležajevi.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain