Bajker ili Motociklista

Autor Paf, Prosinac 02, 2020, 23:28:43

« natrag - naprijed »

Paf

Otvaram ovu Temu,vasa misljenja,iskustva,zanima me,vjerovatno i mnoge druge,pa moze i odgovori sa ceste, drustva, iz filmova,al uglavnom po naslovu Teme... Malo sam trazio,pa nisam nesto nasao, a  pitanje je... Koja je razlika izmedju Bajkera i Motociklista.,jesu Bajkeri vako ovi ka ja,penzione,sporiji vozaci...jesu Motociklisti ove jurilice,divljaci na dva tocka ili daleki putnici koji djiraju kad se more malo dalje, al to more i Bajker... more li se voziti u grupi Bajker sa Motociklistom...ili obratno, jel Bajker neka Mafija,il Motociklista...koji su bolji za ekipu,druzenja...tko putuje vecinom cestama,Bajkeri ili ovi drugi,kad se dolazi na neke moto-skupove-ko dolazi... jesu na ovom Forumu Bajkeri ili Motociklisti,mjesano,koja je vecina... il je to na kraju sve isto,slicno.eto.  :moto2:

Ćoso


Paf


Ćoso

Onda ok (ovaj moj komentar je bio, naravno, šala). Motociklist je "formalni/službeni" naziv za bikera.

Evo primjera...Na putu smo (Bog zna kako vozimo od neprospavanih noći) po nedođijama država bivše Juge i okolnih država (čitaj Albanija, Rumunjska, Bugarska)) i krene blesava kiša gdje neki žele odmoriti jer vožnja već lagano postaje opasna, međutim jedan član pita:""Pa dobro jesmo li mi "bajkeri" ili pičkice"...Odgovor je bio?

Black Betty

Ni jedno ni drugo

Korisnik motora i to je to,ajd vozi dalje
Prepostavka je majka zajeba

Grba

Nije šija nego vrat...
Ko da pitaš koja je razlika između drajvera i vozača. Kuiš?
Bajker je sleng iz engleskog bajk.
Možeš ti bolje Pafe, želim kvalitetne provale u ove sumorne dane  ;)
098 737 604

Black Betty

Po protokolu bi trebalo očekivati  pitanje za klubove,osnivanje itd,itd...
Prepostavka je majka zajeba

zubakis

Moja mater kaže da su ovi šta voze motore budale. Eto. [emoji1787][emoji1787]

Tintom

Ja sam motorista,tj rista koji vozi motora  :)

zendra 44

Citat: zubakis  u Prosinac 03, 2020, 07:46:18
Moja mater kaže da su ovi šta voze motore budale. Eto. [emoji1787][emoji1787]
To kažu svi ženski članovi i moje obitelji... :smijeh:

branimir

Citat: zendra 44  u Prosinac 03, 2020, 08:00:22
To kažu svi ženski članovi i moje obitelji... :smijeh:
To je nažalost istina[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Pored mogućnosti da se vozimo zaštićeni od kiše, vjetra, sunca i ostalih idiota koji nam dođu glave vozeći se s krovom nad glavom u grijanom/klimatiziranom i udobnom sicu mi biramo motor.
Ajd reci da ti mater nije u pravu[emoji23][emoji23][emoji23]

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Kažu neki da je biker pripadnik nekog kluba, a motorist free rider...sad, jbga, nemam pojma :huh:

VUCIBATINA

Meni je tata reka da san majmun
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Josip-Sepp

bajkeri su oni otužni likovi.......poluduga rijatka sijeda kosa........
obavezno kožni prsluk sa milju prišivaka koji svjedoče o njegovom burnom društvenom žovotu  :buahaha:
većina takvih lokova su priirodni repelenti za žene pa su obično u društvu istovrsnih  :ooda:
oni rijetki koji se deklariraju bajkerima a imaju žene, te su ževe ufatili još u pre-bajker fazi
dok su tak izgledali da ih se bližnji nisu sramili

jedino niže od statusa "bajker" je status "navijač", to je pak ćelavi krkan od 50+ sa spitkom okrenutom na narandžasto i priča bajke iz '80-tih